Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nic nie wiem, gram na PlayStation”. Wolę grać w Call of Duty, oglądać anime lub czytać książki historyczne niż zaprzątać sobie głowę plotkami
Już go lubię.
0
@Gacu95 ja lubię i co teraz?
6
Czyli wraca do nas po sezonie. Nikt nie wykupi nosiwody.
3
XD
Każdy mówi, ze lewy to dobry człowiek
Kucharski z bólem dupy lewy to zły człowiek
XD
5
Szkoda, że nie zdobędzie żadnego trofeum, bo gra w przeklętym zespole Krystyny ;)
2
Szkoda, że Jamal nie ma takiego taty.
1
Piłkarze to mało co wiedzą.
Zwykły chłop miał potrafić obrobić pole i to było jego zadanie.
Tak samo piłkarz ma tylko kopać napompowany świński pęcherz.
0
@Hasszz nie jest to samo co było 15 czy 20 lat temu. W leginsach 90% to są paszkwile, którym się bełcun ulewa.
Lata 90 do połowy 2000 to gruba była ta, która teraz jest szczupła.
4
@Eklerek nie wrócą, bo laski średnio są teraz +10kg. One ledwo w te worki na śmieci się mieszczą xD
0
Panie Maksymilianie, NIEEEEE!
12
Czyli jednak wcześniej zbytnio się nie przykładał. Czyli w każdej plotce jak trochę prawdy.
6
Endrick 73mln XDDDD
Ciekawe za co. Rośnie mu cena jak na ławie siedzi xD Nikt za niego teraz nie da więcej niż 20.
Marc Guiu 44mln xD Roony 14. Kto te wyceny robi xD
0
Nie gryzie piłkarzy i ich nie bije. Choć z jego charakterem i tatą, który jest fanem madrycioków to mogłby szybko się nauczyć.
0
Lewego, Flicka i Szczęsnego xD
1
Czemu miałby jamalka oszczędzić? Grał z "kontuzją" 64, 90, 88, 75 i 90 minut.
2
Flick jeszcze nie wie co go czeka jak gruby będzie chciał się go pozbyć. Wtedy pieski z brukowców zaczną pisać swoje wysrywy.
1
Jak Gruby nie wygra wyborów to zapraszamy do PZPN u nas jest wiecznie impreza i mamy niagarę z wódki.
3
Zabawne jest to, że wyrzucają cie z juventusu, zdobywasz hiszpański tryplet i jeszcze jesteś nominowany do bramkarza roku xD
2
Jamalka wnieśli w złotej lektyce do szatni, a tam jakiś bobuś się na niego wydziera w języku Jana Pawła II.
Młody dostał talent, ale czy z niego skorzysta to nikt tego nie wie.
1
@krycha2201 racja pjbały mi się strony xD choć można by go dać na stronę żula może zagrałby lepiej.
0
Jeszcze trudniej w lidze hamburgerowej gdzie stoją jak pachoły xD
Krystyna się odkleiła xD
0
@LionelM95 jako jedyny USA prezydent od dawna nie wywołał żadnej wojny xD
To już osiągnięcie jak na prezydenta USA
3
Każda brmaka wpada w identyczny sposób.
Wina Szczęsnego, że nie broni 2v1 i 1v1.
Mamy więcej strzałów na bramkę więcej posiadania piłki i nic nie strzelamy.
0
@Roobo bernal może połamany, bo on rozegrał chyba 30 minut.
2
Uszatek to jest pełnosprawny czy połamany? Przeciez on już by lepiej zagrał niż żul kunde
0
Hahah wojtula. Szlug i gitara
1
dobre odegranie olmo
pierwsza akcja i bylaby kontra xD
0
Strzelaj strzelaj koniku, pan arab czeka z petrodolarami
1
grają na czarno a nie na biało to nie ma karnego
0
Czemu oni atakują w 5, a my w 2 i nikt nie biegnie? xD