Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No no ten kontuzjowany jamal znów w wyjściowym składzie xD
Niech pakuje walizu do łysy już na niego czeka na zgrupowaniu reprezentacji.
0
Rozczarowany to może być bobuś 2 razy, a nie rafinia, który zgasł i nie miał podjazdu do dumbele.
0
@partymaker poczytaj sobie książki co robiły kierowcy, "włodarze" i mechanicy f1 za zamkniętymi drzwiami. To takie jeżdżenie melexem to by było dla nich jak pójście na siku.
10
Młody rozwali szatnie od środka.
Teraz zatrudnia trenera, który będzie tańczył jak laleczka na sznurkach Jamalka i laporty.
O złotym chłopcu dobrze albo w ogóle.
Czy kiedykolwiek takie newsy były o lewym? Wręcz przeciwnie, że to sztywniak i pracuś jedzący kulki mocy.
Młody na prawo, winicjusz na lewo, w środku kristiano i sobie może jakieś pucharki u Arabów wygrają.
3
Oskarżył klub, że ten nie interesuje się dalszym losem pracowników, którzy prawdopodobnie zostaną deportowani do kraju pochodzenia (Turcji).
A czy u nas januszex jak cie zwalnia to ci zapewnia jeszcze socjal i mieszkanie?
Poza tym to nie barcelona ich zatrudniała, tylko ten TURECKI Limak xD
Czyli zatrudnili swoich i teraz ich wysyłają do domu, czyli wszystko ok.
23
Liverpul się przekonał jak wygląda la liga xD
0
@AnalnaGrawitacja przeciez to zapis z konferencji, a nie od madryciaków xD
2
XDDDDDDDD
oni dostają, ale już przeciwnicy nie xDDDDD
2
@Esteban_ serio wierzysz trenerowi w to co mówi na konferencjach?
Co miał powiedzieć? Młodego pjebało i ktoś musi go naprostować, ale ma protekcje od grubasa?
Gdyby coś takiego powiedział to jutro by stał na anfield albo na old trafford.
0
@EvenepoelRemco00 ten czeczko to czasami nie miał dostać mieszkania do końca życia, ale te zycie długo nie potrwało? xD
0
dziś dwa bangery
madrycioki vs liverpul i araby vs bajern, co będziecie oglądać?
1
@CPuyol Nejmar też nic nie ugrał z brazylią, jeszcze się memem stali dostając w łeb od niemców 1-7.
6
Taki lewy czy haaland mają być gorsi od takich średniaków, którzy zdobyli pucharki reprezentacyjne?
No raczej nie. To nie ich wina, że urodzili się w krajach gdzie nie ma kultu piłki nożej.
0
Jako reprezentant kraju mundial jest dla ciebie czymś najważniejszym, ale jako zwodnik to najbardziej liczy się złota piłka, pucharki za największą ilość goli itp.
Na złotego balona trzeba sobie zasłużyć indywiualną postawą i rozegrać 50+ dobrych spotkań w sezonie, a na mistrzostwach 6-7 i bajlando.
Messi ma wszystko odhaczone (oprócz mistrzostwa europy), za to krystyna ma istrzostwo europy, a nie ma świata ;))
1
Jamal kuśtyka odpoczywa na kolanach i zamiast wpuścić Runiego to trzymają jamala z "kontuzją".
On powinien grać z Elche od 1 minuty.
0
Przecież grał 100 minut, a później 70 czy 80.
Zdrów jak ryba niech jedzie strzelać dla Hiszpanii.
Gdyby nie był zdrowy to by nikt go nie wystawiał na tyle minut.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Nie martw się rafa, bobusiowi ukradli 2 złote piłki.
0
A co ma powiedzieć? Gdyby się przyznał przed samym sobą to by przegrał.
Dopóki w to wierzy, że jest lepszy lub na równi to może jeszcze być najlepszy.
Może się okazać, że w wieku 50 lat zdobywa mistrzostwo świata i ma 1500 bramek.
Żaden sportowiec z ambicjami nie powie, że ktoś jest od niego lepszy.
3
Bardzo dobrze. Będzie miał 3 tygodnie więcej.
0
Pudło imienia ferrana. Pewnie o niki nikole pomyślał.
0
I teraz powinniśmy zwolnić grę i z tym wynikiem skończyć mecz, ale znająć życie będa dalej się kotłować aż któryś znów się połamie.
1
Raszford to typ ziomeczka, który na boisku między blokami tylko z czuba wali XD
1
Raszford dobrze się odnalazł w samolubnej barcelonie.
0
@RobsonPL szczęsny też dotykał rękami ;)
2
ZERO kontroli tempa, zero jakiejkolwiek taktyki. Takie bieganie to rzeczywiście może się udać z beniaminkiem a nie ze srealem czy materacami.
0
Zamiast uspokoić grę i nawet dociągnąć ten wynik to jeszcze to zremisujemy i któryś się połamie.
Oni nie potrafią regulować tempa gry. Albo graja na 100% albo się opierają o kolana.
0
@Xxxbarca4ever jak nie bedzie im szlo to dostana 2 karne ;)
3
Wszyscy chcą goli i intesywnej gry, ale flick też powinien im powiedzieć, żeby zwolnili grę, bo skończy się tym, że kolejni się rozsypią albo będą przemęczeni.
0
Niech jeszcze ten się znów połamie.