Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby g0wniarz nie strzelał, bo się do niczego dziś nie nadaje.
0
Melanina się zgadza, ale koszulka bordowa a nie biała to nie ma karnego.
1
Przy tym pierwszym golu jamal mógł wystawić komuś do tyłu, a jak zwykle próbował zagrać samolubinie. Dobrze, że fermin wpadł i zabrał mu piłkę.
1
Ale dro ma nóżki jak zapałki, ale on będzie śmigał mówie wam.
1
Ci komentatorzy są upośledzeni? Jeden mówi, że strzela kunde, a drugi że gracia xD
Choć na powtórce pokazali kto strzelał.
11
Knur madrycki przemówił ludzkim głosem, a jeszcze nie ma wigilii xD
1
@KobeFR jak srake to wybaczone xD
0
Kristensen tak się nagrał, że nawet nie ma sił na ławkę?
1
@czescjohnny Bo dro gra na środku a bardażi na prawej?
0
Zaszczyci nas Sz.P. Maciej "monolog o rudigerze" Miko, najlepszy redaktor portalu fcbarcakom.
Szkoda, że brakuje drugiego najlepszego redaktora Sz.P. Gajdka.
10
Odpowiadam. Głupi i większość z nich nawet nie wie co się dzieje w klubie.
4
@PuszkinFan takie łąńcuchy mają w genach osoby o podwyższonej melaninie.
0
Jak dobrze pójdzie to wisła płock znów w tym roku spadnie z ligi.
2
Niech dadzą oddadzą nam tego tygryska na 3 spotkania.
Choć nie wiem czy będzie lepszy a ataku niż Roland Makdonald.
1
No no Jamal 4.5 to się zapisze w annałach fcbarcakom.
0
Mecze w bundeslidze to mają jakaś taką lepsza atmosferę.
Lepsza impreza jest na stypie niż na naszych meczach.
0
@Pablozeusz ostatnio czasami nie przegłosowali zakazu sprzedaży kolejnych aktywów klubu? Już chyba im się to nie uda xD
0
@Pablozeusz w tym planie są 2 poważne dziury.
Mam więcej w kieszeni niż nasz klub
Zarządzają klubem dwa dzbany
0
Gdyby jakimś cudem Maksymilian wygrał WDC w tym roku to już by przyklepał tytutał najlepszego kierowcy wszechczasów, a papajczycy zostaliby największymi dzbanami.
0
Papaja rules.
Szkoda, że Oskar nic punktów dziś nie złapie.
0
@Arcybiskup był bardziej zaangażowany w mecz niz nasi kopacze
0
Jakby co najmniej wygrali półfinał LM xD
0
Z takim graniem to my w lidze europy nic nie ugramy
0
Niesamowite jest to jak obsrańców i mekambe pompują karnymi od zeszłego sezonu, a nam wszystko zabierają xD
26
Penalti a favor del Real Madrid
0
CO ONI ROBIĄ. Jajogłowy nie trafia, a digi dongowi nie chce sie doskoczyc
2
Jamal jeszcze tylko 30 minut i lecisz do milfetki, nie ma co tracić sił na boisku.
0
Ryba psuje się od głowy. Nie ma lewego to nic nie działa. Proste.
0
@Faro głowa pewnie miedzy nogami milfetki, a nie na boisku
0
Ale rozkładamy nogi.