0

Oby g0wniarz nie strzelał, bo się do niczego dziś nie nadaje.

0

Melanina się zgadza, ale koszulka bordowa a nie biała to nie ma karnego.

1

Przy tym pierwszym golu jamal mógł wystawić komuś do tyłu, a jak zwykle próbował zagrać samolubinie. Dobrze, że fermin wpadł i zabrał mu piłkę.

1

Ale dro ma nóżki jak zapałki, ale on będzie śmigał mówie wam.

1

Ci komentatorzy są upośledzeni? Jeden mówi, że strzela kunde, a drugi że gracia xD
Choć na powtórce pokazali kto strzelał.

11

Knur madrycki przemówił ludzkim głosem, a jeszcze nie ma wigilii xD

1

@KobeFR jak srake to wybaczone xD

0

Kristensen tak się nagrał, że nawet nie ma sił na ławkę?

1

@czescjohnny Bo dro gra na środku a bardażi na prawej?

0

Zaszczyci nas Sz.P. Maciej "monolog o rudigerze" Miko, najlepszy redaktor portalu fcbarcakom.
Szkoda, że brakuje drugiego najlepszego redaktora Sz.P. Gajdka.

10

Odpowiadam. Głupi i większość z nich nawet nie wie co się dzieje w klubie.

4

@PuszkinFan takie łąńcuchy mają w genach osoby o podwyższonej melaninie.

0

Jak dobrze pójdzie to wisła płock znów w tym roku spadnie z ligi.

2

Niech dadzą oddadzą nam tego tygryska na 3 spotkania.
Choć nie wiem czy będzie lepszy a ataku niż Roland Makdonald.

1

No no Jamal 4.5 to się zapisze w annałach fcbarcakom.

0

Mecze w bundeslidze to mają jakaś taką lepsza atmosferę.
Lepsza impreza jest na stypie niż na naszych meczach.

0

@Pablozeusz ostatnio czasami nie przegłosowali zakazu sprzedaży kolejnych aktywów klubu? Już chyba im się to nie uda xD

0

@Pablozeusz w tym planie są 2 poważne dziury.
Mam więcej w kieszeni niż nasz klub
Zarządzają klubem dwa dzbany

0

Gdyby jakimś cudem Maksymilian wygrał WDC w tym roku to już by przyklepał tytutał najlepszego kierowcy wszechczasów, a papajczycy zostaliby największymi dzbanami.

0

Papaja rules.
Szkoda, że Oskar nic punktów dziś nie złapie.

0

@Arcybiskup był bardziej zaangażowany w mecz niz nasi kopacze

0

Jakby co najmniej wygrali półfinał LM xD

0

Z takim graniem to my w lidze europy nic nie ugramy

0

Niesamowite jest to jak obsrańców i mekambe pompują karnymi od zeszłego sezonu, a nam wszystko zabierają xD

26

Penalti a favor del Real Madrid

0

CO ONI ROBIĄ. Jajogłowy nie trafia, a digi dongowi nie chce sie doskoczyc

2

Jamal jeszcze tylko 30 minut i lecisz do milfetki, nie ma co tracić sił na boisku.

0

Ryba psuje się od głowy. Nie ma lewego to nic nie działa. Proste.

0

@Faro głowa pewnie miedzy nogami milfetki, a nie na boisku

0

Ale rozkładamy nogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?