Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coveta podobno mu dawali 100mln€ rocznie, ale ile w tym prawdy nie wiadomo. Pewnie z 50 to by mu minimum dali. I to oni chyba podają już stawki po odliczeniu podatków.
Ronaldo dostał 350 za rok.
0
@addept no właśnie dlatego by im się taki emerytowany lewy przydał bawić dzieci w szkółce i co nieco nauczył.
1
Musimy kogoś w akademii spłodzić na 9, kogoś kto rokuje na tę pozycję.
Lewy to już dziadek. Ferran to się nadaje na zmiennika, a nie na podstawową 9.
Sørloth to max kogo możemy kupić z napastników. Na więcej nas nie stać, dlatego kogoś musimy urodzić.
1
@RezerwowyWojtus pompowanie shreka, tzn sharka
0
@AlphaNumeric no i takie gwiazdy powinny być
0
Mogliby wreszcie jakiegoś normalnego wykonwace dać na koszulki, a nie jakie gwiazdki pokolenia Z.
2
Wojtula znów zwycięski i dzięki niemu jesteśmy liderem.
1
@Kasy winicjusz junior
3
@Andi18 la bambla ma pamięć złotej rybki
0
Dajcie Robercikowi karnego, bo mekambe już 4 miał.
0
Wpadła za linię, ale nie całym obwodem.
0
Tarantula co odwalił xD
1
Lewy 90 minut, a zaraz LM. Mógłby być ktoś na zmianę.
2
Ale huk w słupek aż było słychać w Polsce.
0
Dro jeszcze niepwny, boi się grać z pierwszej. Często za długo ją trzyma i nic nie robi.
0
@EsteBlanco jak ślepakami strzelali to jeszcze gorzej, bo impotenci. Do tego grali w 11 na 10.
1
Tarantule chcieli mu ukraść to im gola strzelił
1
Przez srealem rozkładają nogi, a przed nami grają mecz życia. Zawsze tak jest.
1
czemu on kristensen od razu nie wrzucił w pole karne, na whuj oni się czają
2
Za długo się czaimy na ich polu i się bunkrują. Tam trzeba na pełnej wbić raz dwa i gol. 0 prostopadłych piłek.
1
@L4ngusta jak nietoperz
1
Podaj gówniaku prostopadle do robercika na co się czaisz
0
Wojtula bez szans
2
Uszaty często za długo się czai, niech z pierwszej podaje
1
Co ten Raszford on zawsze wali w prosto w bramkarza
3
Dro. Mmmm Her Flicku mniej młodego w opiece
18
Nie oglądałem meczu, ale cieszy, że materace zrobiły z białych spodenek brązowe.
2
Myślę, że ta lista to raczej jest w topie list zjadliwych. Niektórzy to chyba rzucali lotkami i wybierali losową kolejność. Ten chłop z egiptu to niezły ananas XD
0
Jamal, kto? Mamy Runeja
Balde, kto? Mamy Martina
0
W 2020 też okradli Flicka z trofeum.