0

@Coveta podobno mu dawali 100mln€ rocznie, ale ile w tym prawdy nie wiadomo. Pewnie z 50 to by mu minimum dali. I to oni chyba podają już stawki po odliczeniu podatków.
Ronaldo dostał 350 za rok.

0

@addept no właśnie dlatego by im się taki emerytowany lewy przydał bawić dzieci w szkółce i co nieco nauczył.

1

Musimy kogoś w akademii spłodzić na 9, kogoś kto rokuje na tę pozycję.
Lewy to już dziadek. Ferran to się nadaje na zmiennika, a nie na podstawową 9.
Sørloth to max kogo możemy kupić z napastników. Na więcej nas nie stać, dlatego kogoś musimy urodzić.

1

@RezerwowyWojtus pompowanie shreka, tzn sharka

0

@AlphaNumeric no i takie gwiazdy powinny być

0

Mogliby wreszcie jakiegoś normalnego wykonwace dać na koszulki, a nie jakie gwiazdki pokolenia Z.

2

Wojtula znów zwycięski i dzięki niemu jesteśmy liderem.

1

@Kasy winicjusz junior

3

@Andi18 la bambla ma pamięć złotej rybki

0

Dajcie Robercikowi karnego, bo mekambe już 4 miał.

0

Wpadła za linię, ale nie całym obwodem.

0

Tarantula co odwalił xD

1

Lewy 90 minut, a zaraz LM. Mógłby być ktoś na zmianę.

2

Ale huk w słupek aż było słychać w Polsce.

0

Dro jeszcze niepwny, boi się grać z pierwszej. Często za długo ją trzyma i nic nie robi.

0

@EsteBlanco jak ślepakami strzelali to jeszcze gorzej, bo impotenci. Do tego grali w 11 na 10.

1

Tarantule chcieli mu ukraść to im gola strzelił

1

Przez srealem rozkładają nogi, a przed nami grają mecz życia. Zawsze tak jest.

1

czemu on kristensen od razu nie wrzucił w pole karne, na whuj oni się czają

2

Za długo się czaimy na ich polu i się bunkrują. Tam trzeba na pełnej wbić raz dwa i gol. 0 prostopadłych piłek.

1

@L4ngusta jak nietoperz

1

Podaj gówniaku prostopadle do robercika na co się czaisz

0

Wojtula bez szans

2

Uszaty często za długo się czai, niech z pierwszej podaje

1

Co ten Raszford on zawsze wali w prosto w bramkarza

3

Dro. Mmmm Her Flicku mniej młodego w opiece

18

Nie oglądałem meczu, ale cieszy, że materace zrobiły z białych spodenek brązowe.

2

Myślę, że ta lista to raczej jest w topie list zjadliwych. Niektórzy to chyba rzucali lotkami i wybierali losową kolejność. Ten chłop z egiptu to niezły ananas XD

0

Jamal, kto? Mamy Runeja
Balde, kto? Mamy Martina

0

W 2020 też okradli Flicka z trofeum.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?