Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Samoluby nigdy niczego nie osiągnął tak grając.
0
Bobuś to by sobie dziś postrzelał, ale niemiec nie dał.
2
@Filipem tylko ma strzał ferrana
0
Białe obsrane spodenki jak zwykle komentują, że Valencia przed nami rozkłada nogi, a z nimi będą grać na 200% XD
0
Niektórzy dalej nie widzą jak słaby jest ferran, gdy gra od 1 minuty. On potrafi tylko wchodzić na zmęczonego przeciwnika.
1
HAHAHA Lewego za to by ukrzyżowali xDDDD Jaki to jest kaleka
1
Co oni tam chleją w tym kanale+, że chwalą raszforda?
0
@Tridente2015 u nas szwagry zabili doping. W niemczech wszędzie wielkie flagi i bębny, a u nas co najwyżej to kielbasa z rożna i piwko
1
@blakkudium 100mln zł z naszych podatków od bobajtka #wruci
1
@blakkudium Bo u nas jest stypa. W borussi albo w bajernie to nonstop slychac doping.
0
Czemu oni stoją jak pachołki? Czemu nie atakowali? Nie ma gwizdka to grają.
0
Plotka nie trzyma ciśnienia, gdyby nie asysta to z rashfordem schodzilby w polowie
2
@blakkudium wruci. Kubica też wrucił
0
No no typowa płotka xD zmarnuje z 10 sytuacji i może coś strzeli.
0
Teraz się wychorują to na maj będą gotowi grać w LM.
0
@Cules69 nie miał zapisu. Zapisy zaczęli robić dopiero po wypadku Szumachera.
1
@manolis1 powiedz czym się różni teraz tvp za czasów tuska? To jeden i ten sam ściek, tylko mordy inne.
12
Obrzydliwy klub i szczujnia propagandowa TV
1
Kierowcy F1 mają w kontraktach zapisane co mogą robić, a czego nie tutaj powinno być to samo. Może mu tak wpisać zakaz noszenia karłów na plecach?
0
@azysko tylko wuefista, który był byłym bokserem. Ale on miał ksywkę pomidor, a nie smok
2
Oby tylko nie pracował 10x mocniej, bo wiadomo jak to się kończy
2
Takiego samego gola strzeliłem w 3 klasie podstawówki, nawet wuefista był pod wrażeniem. To były czasy, teraz to nie ma czasów.
0
W Barcy to by się przydał taki Jos z kablem od prodiża, żeby ustawić niektórych młodzików. Bardzo dobrze wychował Maxa, to by pomógł w sztabie szkoleniowym okiełznać młodzieńczy bunt.
5
Jeżeli zdobędzie złotego balona to przed 20-tką nie będzie co zbierać. Hustle_hard_304 i wujek nejmar to już wjadą na całego do głowy Jamalka.
0
@Murazor ci z kongo maja wielkie kongo
1
Też jestem smutny całe życie, bo jestem polakiem.
1
Ciekawe czy u nas jakiś alvaro ręcznie maluje linie czy też mamy takiego robota
14
Złoty fajfus mu się należy, a nie piłka
31
Co oni mają tam bojkotować jak ich to nawet w napisach końcowych nie będzie xD
Równie dobrze można napisać, że Tymoteusz Puchacz bojkotuje w tym roku złotą piłkę xD
11
Prawdziwy chłop godzi się z zakolami, albo goli się na łyso.