0

Samoluby nigdy niczego nie osiągnął tak grając.

0

Bobuś to by sobie dziś postrzelał, ale niemiec nie dał.

2

@Filipem tylko ma strzał ferrana

0

Białe obsrane spodenki jak zwykle komentują, że Valencia przed nami rozkłada nogi, a z nimi będą grać na 200% XD

0

Niektórzy dalej nie widzą jak słaby jest ferran, gdy gra od 1 minuty. On potrafi tylko wchodzić na zmęczonego przeciwnika.

1

HAHAHA Lewego za to by ukrzyżowali xDDDD Jaki to jest kaleka

1

Co oni tam chleją w tym kanale+, że chwalą raszforda?

0

@Tridente2015 u nas szwagry zabili doping. W niemczech wszędzie wielkie flagi i bębny, a u nas co najwyżej to kielbasa z rożna i piwko

1

@blakkudium 100mln zł z naszych podatków od bobajtka #wruci

1

@blakkudium Bo u nas jest stypa. W borussi albo w bajernie to nonstop slychac doping.

0

Czemu oni stoją jak pachołki? Czemu nie atakowali? Nie ma gwizdka to grają.

0

Plotka nie trzyma ciśnienia, gdyby nie asysta to z rashfordem schodzilby w polowie

2

@blakkudium wruci. Kubica też wrucił

0

No no typowa płotka xD zmarnuje z 10 sytuacji i może coś strzeli.

0

Teraz się wychorują to na maj będą gotowi grać w LM.

0

@Cules69 nie miał zapisu. Zapisy zaczęli robić dopiero po wypadku Szumachera.

1

@manolis1 powiedz czym się różni teraz tvp za czasów tuska? To jeden i ten sam ściek, tylko mordy inne.

12

Obrzydliwy klub i szczujnia propagandowa TV

1

Kierowcy F1 mają w kontraktach zapisane co mogą robić, a czego nie tutaj powinno być to samo. Może mu tak wpisać zakaz noszenia karłów na plecach?

0

@azysko tylko wuefista, który był byłym bokserem. Ale on miał ksywkę pomidor, a nie smok

2

Oby tylko nie pracował 10x mocniej, bo wiadomo jak to się kończy

2

Takiego samego gola strzeliłem w 3 klasie podstawówki, nawet wuefista był pod wrażeniem. To były czasy, teraz to nie ma czasów.

0

W Barcy to by się przydał taki Jos z kablem od prodiża, żeby ustawić niektórych młodzików. Bardzo dobrze wychował Maxa, to by pomógł w sztabie szkoleniowym okiełznać młodzieńczy bunt.

5

Jeżeli zdobędzie złotego balona to przed 20-tką nie będzie co zbierać. Hustle_hard_304 i wujek nejmar to już wjadą na całego do głowy Jamalka.

0

@Murazor ci z kongo maja wielkie kongo

1

Też jestem smutny całe życie, bo jestem polakiem.

1

Ciekawe czy u nas jakiś alvaro ręcznie maluje linie czy też mamy takiego robota


14

Złoty fajfus mu się należy, a nie piłka

31

Co oni mają tam bojkotować jak ich to nawet w napisach końcowych nie będzie xD
Równie dobrze można napisać, że Tymoteusz Puchacz bojkotuje w tym roku złotą piłkę xD

11

Prawdziwy chłop godzi się z zakolami, albo goli się na łyso.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?