Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysiek723 no to jest trochę hipokryzja, bo jak messi i reszta oldboyów strzela jeszcze ogórkom to jest sporo grupa osob, które klaszcze i wszystkich, by znów do barcelony sprowadzili.
0
@mkl87 kristensena to powinno się pogonić, ale na początku okienka i kogoś sprowadzić. Przeciez on nie będzie grał pół sezonu.
0
Dlatego powinniśmy się pozbyć gracz, którzy są po poważnej kontuzji. Z kristensenem i Rolandem makdonaldem może byc tak samo.
3
Hahaha! Ale Bobuś ich zrobił w bambuko. On jest większy od tej pseudo reprezentacji.
Grosicki mógłby sobie darować granie jak już się pożegnał i odwalił cały cyrk z Lewym. Niech spada na bambus wódę pić z kolegami.
4
Sprzedać. Załatać dziurę i kupić jakiegoś obrońcę. Z tym co mamy w obroniena środku to mekambe będzie ich mijał jak pachołki.
3
Z piłkarzami jak z samochodami. Wystawiasz za stówkę, chcesz 60, schodzisz do 70 i gitara.
1
@misterio przestań szkalować krakena, który laporcie drukował mecze w ostatnich minutach. Gdyby nie on to byśmy byli w zasadzie 1:4
7
Brak lojalności? To już nie można mieć własnego zdania?
2
Współczuję Flickowi i graczom, którzy mieli możliwość grania w normalnych klubach, bo wychowankowie już są przyzyczajeni do tego.
0
@Faro no nie wiem, moze zejście z jego pensji w wysokości 12mln? Nawet oddać go za darmo. Definitywnie, a nie tylko wypożyczenie i płacenie mu ciągle części pensji, bo nikt tego nie chce wziąć na siebie.
2
U fatiego stabilnie. Dobrze, że tam poćwiczy jeszcze grzanie ławy to u nas będzie dobrze grzał trybuny.
3
Zamiast pozbyć się ostatecznie ter rorysty, fatiego, ręcznika, rolanda makdonalda, połamanego kristensena to my pozbywamy się najlepszego obrońcy i dobrze grającego wychowanka.
Cały czas się ciągnie smród rejestracji Olmo, który też nam był potrzebny jak rybie rower.
3
A dla ekstraklasy to jest co najwyżej liga konferencji
1
50 melonów xD nie chcą wziąć rekina za 40?
0
@Laminedependencia z babochłopem* xD
5
On do 20-stki przebije Nejmara w imprezach i coś odwali. Jak nie odwali to będę rozczarowany.
1
@Limaker widzą co się dzieje z fatim.
14
Tymczasem arabowie, którzy są właścicielami największych klubów i dostaja organizacje największych sportowych imprez xD
0
@VeB 1899 nie sprzedadza za tyle, bo dalej bedziemy mieli 40mln do spłacenia. Oni nie chcieli się pozbyć przepłaconego ferrana przez 3 lata, który nic nie grał i nikt go nie chciał wziąć za paczkę cipsów.
0
Czyli spieniężyć ferrana.
0
@VeB 1899 nikt go nie wezmie za tyle ile kupiliśmy.
27
Sami sobie taki los zgotowali, bo musieli kogoś wtedy sprowadzic, żeby na jeszcze wiekszych klaunów nie wyszli. Pozbyli się Gundo (wtedy najlepszego gracza poprzedniego sezonou Barcelony) i sprowadzili na siłę połamanego typka. Mogli trzymać kasę pod poduszką, ale oni muszą co roku być na minusie inaczej źle się czują.
0
XDDDDDDDDDDDD
Chłop zagrał pół meczu i już go coś boli. Czemu my się tych dwóch ciołków z obrony nie pozbyliśmy, kristensena i rolanda makdonalda. Jednemu jeszcze przedłużyli kontrakt i dali podwyżkę zamiast go sprzedać jak była okazja.
1
XDDDDD real dostał karny za podobny faul, który był jeszcze dalej xD na grubasie endricku
2
Eleganckie te koszulki ma Levante, a my jakieś badziewie dostajemy od nike.
2
Robochłop wchodzi. 2 tygodnie i chłop jak nowy. Inni nasi połamańcy to by 2 miesiące na L4 leżeli.
0
Pedri na garbie dziś nosi tych amatorów.
0
Już lepiej by się od sęka odbiło
0
@mientusek1407 może się cofnąć i dać im wyjść?
0
@Seledynowy w międzyczasie jeszcze 10 strat i 10 kontr w naszą stronę