0

@Cules69 olmo na L4

1

@niepijpiotrek Gdyby Gruby, Deko i Flick uwieżyli sabotażyście to byśmy mieli po sezonie.

0

Niedostępny przez 4 miesiące, później powrót pod okiem Flicka i może na styczeń się go wystawi na aledrogo.

1

No lepiej kupić Endrica, Ardę i posadzić ich cały sezon na ławie, bo się nie sprawdzają xD

0

@LukaszFan Jednak ktoś z ekstrakalsy potrafi wygrać z Chelsea

2

Ale ten Suarez by u nas śmigał.
A nie, wybuchłyby mu kolana po 15 minutach XD

0

Czyli zarabiać będzie sporo, tyle co Nico. Mam nadzieję, że coś pokaże i problemem był klub a nie zawodnik.

1

@Karolollo myślę, że więcej szekli zostawiają tam turyści niż lokalsi

5

Czaicie tego sabotażystę? Co gdyby Flick mu uwierzył i nie sprowadzili by Gracjana? Przeciez ten kaleka połamałby się po 3 spotkaniach i znów Wojtuś musiałby sezon ratować.

14

Najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu odejście.
Wie, że niczego nie ugra, nie chce iść na otwartą wojne i siedzieć na trybunach to po prostu przypomiało mu się, że bolą go plecy i przydałoby się po 1.5 roku je zoperować.
On już zaczął trenować i chciał grać w LM to wtedy nie czuł, że bolą go plecy?
Oddaj opaskę.

7

Nie wiem po co ten artykuł. Ani to nasz piłkarz, ani nic nie ma wspólnego z footballem. Tanie kliki w sezonie ogórkowym.

17

Nie raz już w tych ankietach pokazali jak oni są odklejeni. Na 9 to mamy zmienników, a na lewy atak nie mamy nikogo.
Oni chyba w ogóly nie oglądają meczy swojej drużyny, albo są upośledzeni jak fani ekstrakalsy.

2

Lewy wróci z opaską kapitańską i im dupa spuchnie xD Wtedy zobaczymy kto gra dla kraju, a kto przyjeżdża na chlanie.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Jak Pan Turban przyjdzie i rzuci mu 20mln za sezon to będzie batem bił w anglii kopaczy

3

Coś czuję, że jakby Flick kiedyś przejmie ManCity to może zrobić potwora na kilka lat. Tutaj musi lepić z czego ma i tak ulepił za dużo w zeszłym sezonie.

14

To jest kabaret. Toksyk przychodzi robi zamieszanie na całą szatnie, chce grać, według samego siebie jest najlepszy z całej 4, jest w życiowej formie. 3 dni później płacze, że go plecy bolą i on chce operację xD Uraz pleców miał 1.5 roku temu i miał czas na zoperowanie się. To jest sabotażysta.

5

Prościej nakleił niż nie jeden chińczyk. Powinien go jakoś majfriend zatrudnić w fabryce koszulek.


3

Czyli lewacy znów zabrali ludziom możliwość zarabiania pieniędzy. Teraz niech wszystkim karłom dadzą pensje socjalną.
Kobietom też zabrali możliwość bycia grid grills w czasie wyścigów, bo nie podobało się to brzydkim feministkom.

0

2

Widać, że garniak po starszym bracie - Nejmarze.

1

Mogli go puścić na operacje od razu jak matematycznie przegrali ligę. Nie wiem po co czekali z tym dopiero po zakończeniu KMŚ. Rozgrywać mógł Adra, lepiej mu to szło niż granie na skrzydle.

11

Gra na kontuzje, żeby nikt nie wysyłał ofert kupna, albo się obraził.

0

@Kgorecki2500 to na to idą nasze pieniądze xD

0

@Faro Orlen płacił 15mln€ rocznie za jazdy kubicy + reklame na bolidzie. Potem płacił 12m€ za samą reklame 9 drużynie na 10 wstawce. Orlen bez problemu mógłby być na rekawach barcy.

4

Ten wyschnięty fawelarz na ławce rezerwowej XD


7

Będzie trudno się go pozbyć. Kolejne zgniłe jajo w święconce.

3

Kunde powie, że chce zarabiać minimum tyle co Roland makdonald i zaczyna znów to co już mieliśmy. Danie takiej kasy połamańcowi było jednym z najgłupszych ruchów ostatnich lat obok sprowadzenia olmo i roque.

6

Jamal zatrudnił mini majka i od razu jakąś afera. Dajcie chłopakowi uczciwie zarobić.

0

Co w tym złego? Czemu karła sobie nie można zatrudnić?
Grid Grils zostały wywalone przez brzydkie feministki, a karły pewnie przez jakiś wyroślaków 2m+.
Szkoda, że Frycla nie aresztowali, bo zbijał kase na mini fajku tyle lat.

8

Palmer złoty balon. Afrykańczycy oglądają finał i wszyscy ci pseudo dziennikarze z chadu czy nigeru zagłosują na palmera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?