Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 czarnuchów praktycznie w ogóle nie było.
1
Ale on będzie chodził. Flick obudzi w nim busiego.
0
Śmialiście się koziej ligi, co? Gole Krysztyny do rakingu powinny się liczyć x3.
1
Jaki maradonna jaki ronaldinio? Krychowiak grał z 10.
8
Mi się to podoba. Rafinia zawsze może wystrzelić zza pleców naszego 40 letniego orła.
Ja bym tylko wysłał Ter Kolanko na trybuny i Wojtusia na ławę. Niech wie gdzie jest miejsce toksyków.
0
Bandyci. Powinniśmy mu dać azyl polityczny i powinien przyjść za darmo.
10
16
Ciężkie działą wystawione przeciwko Judentusowi
0
@Roobo statystyki mówią same za siebie
1
To ten, który lepiej się ustawia od lewandowskiego xD
Całe życia podania od magików a statystyki i tak gorsze od naszego orła, który miał za asystenta niemca Tomasza Młynarza.
0
@mekston jeszcze ze 2 bramki i suarezowi wybuchną kolana
0
Mam nadzieję, że petrodolary upokorzą hamburgerową ligę.
13
@Pedryrodryges coś bym napisał, ale szanowna redakcja da mi bana
7
@bryzabity jeden uwierzył i ze złotą piłką biegał przed galą i mamy tego rezultaty
0
Równie dobrze może siedzieć na dupie jak będzie chcial pensje. W razie czego jak coś się stanie to może wejść do bramki.
0
@Konradowskyy widziałeś ceny na ich mecze? One są często po 15€ 1+1. Na lige mistrzów nie jest wcale drożej.
0
Ośmiorąk powiedział to o czym wszyscy myślą, ale głośno nie powiedzą, bo nie wypada.
https://x.com/MurzynfrogXXX/status/1938941472583065799
0
@addept to jest zabawne, bo MC to raczej chce się bić o LM i PL a nie o puchar tymbarka.
0
Zgniłe jajo jak fati. Będzie siedział do końca kontraktu. On wie, że w reprezentacji nigdy nic nie znaczył i nie będzie znaczył.
Ciekawe czy gdzieś recznik sprzedadzą czy się nie skończy, że ter rorysta i ręcznik będą siedzieć na trybunach, a wojtuś z gracjanem będą grać.
4
Tak wygląda 11 fazy grupowej, to wiele mówi o poziomie turnieju.
0
@SinMistico opaske sie zabierze klucz do szatni i niech siedzi w domu
5
Posiedzi na trybunach pół roku to w zimie znajdzie sobie klub, albo przyspawa się do ławki do końca kontraktu jak Fati.
31
Ciekawe kiedy będą koszulki inspirowane 2024/2025 rokiem kiedy madrycioki dostały 4 razy wprdol, w tym 2 razy w finałach o puchar xD
0
Kurde faja, a może te dziewczyny to tylko zasłona dymna?
2
Ale Grubcio i Deko rozegrali gówniarza. Porzucali jakimiś nazwiskami, że chcą do nas przyjść, aż gówniarz sam na kolanach wrócił.
Niech się przyzwyczaja, bo będzie biegał pod niemieckimi batem.
0
@catalunya24
6~ miliardów €, pewnie messi w kieszeni ma 1 mld, a dla szejków 5 to jak splunąć.
22
Ja bym wziął taki kontrakt, grał ile się da, kupiłbym real madryt i w pierwszym sezonie wystawiłbym graczy w tęczowych strojach na piersi z napisem "messi krul".
0
@Roobo no ten słąby lewy grając z mullerem na plecach pobił wszystkie rekordy w bundeslidze i jest 3 najlepszym strzelcem w LM, który ma 4 razy goli więcej.
To musi źle świadczyć o mesim i nejmarze, jak mu liczb nie potrafili na bić.
Ja mówie o statystykach, a ty wyrażasz subiektywną opinie.
Zabawne jest to, że ktoś mówi o oglądaniu meczy na flashscore i wypisuje takie głupoty, chyba nigdy nie widziałeś meczy lewego w bajernie czy borussii.
Tutaj to pewnie też nie on strzelał
Liczy mówią same za siebie
https://i.imgur.com/n997ip7.png
0
To ten suarez, który lepiej ustawiał się od Lewego?
Mając asystentów jak nejmar i messi to musiał się tak chować pod trybunami, że nawet tacy magicy nie mogli go znaleźć.
0
@kejdzi nikt w życiu nie da za niego 10-15mln w takim stanie. Musiałby zrobić furorę i wtedy by może go kupili. On musiałby zejść do pensji 2-3mln rocznie (w monako by nie płacił podaktów), teraz dostaje po podatkach 6-7.