0

@Maker0 czarnuchów praktycznie w ogóle nie było.

1

Ale on będzie chodził. Flick obudzi w nim busiego.

0

Śmialiście się koziej ligi, co? Gole Krysztyny do rakingu powinny się liczyć x3.

1

Jaki maradonna jaki ronaldinio? Krychowiak grał z 10.

8

Mi się to podoba. Rafinia zawsze może wystrzelić zza pleców naszego 40 letniego orła.
Ja bym tylko wysłał Ter Kolanko na trybuny i Wojtusia na ławę. Niech wie gdzie jest miejsce toksyków.

0

Bandyci. Powinniśmy mu dać azyl polityczny i powinien przyjść za darmo.

10

16

Ciężkie działą wystawione przeciwko Judentusowi

0

@Roobo statystyki mówią same za siebie

1

To ten, który lepiej się ustawia od lewandowskiego xD
Całe życia podania od magików a statystyki i tak gorsze od naszego orła, który miał za asystenta niemca Tomasza Młynarza.

0

@mekston jeszcze ze 2 bramki i suarezowi wybuchną kolana

0

Mam nadzieję, że petrodolary upokorzą hamburgerową ligę.

13

@Pedryrodryges coś bym napisał, ale szanowna redakcja da mi bana

7

@bryzabity jeden uwierzył i ze złotą piłką biegał przed galą i mamy tego rezultaty

0

Równie dobrze może siedzieć na dupie jak będzie chcial pensje. W razie czego jak coś się stanie to może wejść do bramki.

0

@Konradowskyy widziałeś ceny na ich mecze? One są często po 15€ 1+1. Na lige mistrzów nie jest wcale drożej.

0

Ośmiorąk powiedział to o czym wszyscy myślą, ale głośno nie powiedzą, bo nie wypada.
https://x.com/MurzynfrogXXX/status/1938941472583065799

0

@addept to jest zabawne, bo MC to raczej chce się bić o LM i PL a nie o puchar tymbarka.

0

Zgniłe jajo jak fati. Będzie siedział do końca kontraktu. On wie, że w reprezentacji nigdy nic nie znaczył i nie będzie znaczył.
Ciekawe czy gdzieś recznik sprzedadzą czy się nie skończy, że ter rorysta i ręcznik będą siedzieć na trybunach, a wojtuś z gracjanem będą grać.

4

Tak wygląda 11 fazy grupowej, to wiele mówi o poziomie turnieju.

0

@SinMistico opaske sie zabierze klucz do szatni i niech siedzi w domu

5

Posiedzi na trybunach pół roku to w zimie znajdzie sobie klub, albo przyspawa się do ławki do końca kontraktu jak Fati.

31

Ciekawe kiedy będą koszulki inspirowane 2024/2025 rokiem kiedy madrycioki dostały 4 razy wprdol, w tym 2 razy w finałach o puchar xD

0

Kurde faja, a może te dziewczyny to tylko zasłona dymna?

/photo/2

2

Ale Grubcio i Deko rozegrali gówniarza. Porzucali jakimiś nazwiskami, że chcą do nas przyjść, aż gówniarz sam na kolanach wrócił.
Niech się przyzwyczaja, bo będzie biegał pod niemieckimi batem.

0

@catalunya24
6~ miliardów €, pewnie messi w kieszeni ma 1 mld, a dla szejków 5 to jak splunąć.

22

Ja bym wziął taki kontrakt, grał ile się da, kupiłbym real madryt i w pierwszym sezonie wystawiłbym graczy w tęczowych strojach na piersi z napisem "messi krul".

0

@Roobo no ten słąby lewy grając z mullerem na plecach pobił wszystkie rekordy w bundeslidze i jest 3 najlepszym strzelcem w LM, który ma 4 razy goli więcej.
To musi źle świadczyć o mesim i nejmarze, jak mu liczb nie potrafili na bić.
Ja mówie o statystykach, a ty wyrażasz subiektywną opinie.
Zabawne jest to, że ktoś mówi o oglądaniu meczy na flashscore i wypisuje takie głupoty, chyba nigdy nie widziałeś meczy lewego w bajernie czy borussii.

Tutaj to pewnie też nie on strzelał



Liczy mówią same za siebie
https://i.imgur.com/n997ip7.png

0

To ten suarez, który lepiej ustawiał się od Lewego?
Mając asystentów jak nejmar i messi to musiał się tak chować pod trybunami, że nawet tacy magicy nie mogli go znaleźć.

0

@kejdzi nikt w życiu nie da za niego 10-15mln w takim stanie. Musiałby zrobić furorę i wtedy by może go kupili. On musiałby zejść do pensji 2-3mln rocznie (w monako by nie płacił podaktów), teraz dostaje po podatkach 6-7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?