Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Vurt podobno sąsiedzi fatiego wydzwaniaja na policje, bo imprezuje
0
@karolpiłkarz haaland mogl przyjsc za "darmo" w 2027, ale wybrał petrodolary do 2034.
2
Madrycioki się zbroją. W tym sezonie dostali tak w łeb, że pewnie będą chcieli się odbić finansowo z KMŚ i może to wygrać.
2
Patrzę na zdjęcia tego piłkarza i on ma serio 16 a nie 26 lat?
Lepiej niech mu uzębienie sprawdzą. Madrycioki dają Jamalowi 23 lata, to temu by mogli dać 36.
16
Gracjan + Wojtuś + jakiś dzieciak, nie ma miejsca dla Ter rorysty, który sieje ferment.
0
Ja bym uszatego i Forta wypożyczył. Kasy za nich gigantycznej nie będzie a może coś się rozegrając grając więcej minut.
6
Ciekawe czy któegoś z patałachów z reprezentacji tak pochwalą?
Ich to może ich pochwalić Mietek spod żabki i razem obalić małpeczkę.
6
Kolejny pseudo dziennikarz, który wyskoczył sroce spod ogona.
W Borussi go nie trawili po odejściu do bajernu, ale też im to przeszło. W kibice bajernu rozumieli czemu odchodzi, a kolejny sezon po odejsciu lewego ich tylko jeszcze bardziej w tym uświadomił jak poleciał zarząd. Lewy jest legendą bajernu i całej bundesligi, a ten cieć niech się wali.
Legendą barcelony też już jest i nikt mu tego nie odbierze.
Lewy nigdy nie całował żadnego herbu i nigdy nie pocałuje, chyba że na odejście z Barcelony. Nawet po sekstecie w bajernie nie pocałował herbu.
Lepiej nie całować herb niż robić fiku miku jak Araujo, który całował barcelone i bajern.
2
@Marusek probierz to mały człowiek
2
Kolejna wygrana Lewego z p0lską piłką nożną.
Jeszcze niech tego kucharskiego pogoni z torbami.
Mam nadzieję, że Lewy we wrześniu wbije z opaską na ramieniu i pokaże brutusom gdzie ich miejsce.
0
@mkord powinien przyjść lepe mu sprzedać za bycie brutusem. Opaskę powinien dostać zalewski.
1
@Safrani i jeszcze będzie losowanie hulajnóg
7
Zieliński nawet nie założył opaski kapitana xD
Bobuś kolejny raz wygrał bitwę o polską piłkę.
Nie mogę doczekać się września jak Lewy wbije na zgrupowanie z opaską xD
2
Coś dziwnego, że nikt nie chce oglądać drużyn z lig farmerów.
0
Kraken to taki idealny zawodnik dl arabów. Jeszcze poga ze 3 lata na ich poziomie i troche zarobi.
0
Ciekawe czy Bajern mu tyle da, przecież oni mają polityke niskich płac, poza tym niemcy muszą u nich najwięcej zarabiać.
2
@Maker0 w 2022 mieli 72mln zysku, czyli w czasach kowidowych. Tam jest kasy na prawdziwego trenera i jeszcze na wódkę zostanie.
15
Bardzo chciałem, żeby przegrali po tym co odwalili. Zwykłe patałachy a nie drużyna narodowa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MagdJanko mieli go wykupić. Ciekawe jakby się u nas sprawdził
0
@BORO_12 czyli williams chce wypłatę na poziomie jamala pod koniec kontraktu, ale nie ma jego umiejętności.
3
@Majdi przecież nas nie było stać na jego kupno. Skad mieliśmy wziąć 60mln na już jak my olmo więliśmy w providencie na 10 lat
0
Ten nico fajny, ale on nie chce odstawać od kolegi Jamala w zarobkach, dlatego chce dobry hajs. Niestety kolejny, który zniszczy sobie kariere na włąsne życzenie.
2
"Vitor Roque? Przyszedł w styczniu. Moim zdaniem to był błąd. Ale nie mieliśmy za bardzo co zrobić. Trener tak chciał."
Czyli wuefista chciał pogonić Bobusia, a to Bobuś pogonił wuefistę i fawelarza. Kolejnego sezonu pokazał, że jeszcze stary dziad ale może.
Szkoda tego Roque, bo psychicznie go rozwaliły wakacje w hiszpanii. W Barcy nic nie pograł, w betisie pogonił go koziołek matołek, a w dodatku jeszcze baba od niego uciekła.
0
@Kazragore Faitego też by mogli za darmo wziąć. Przez te kilka lat to conajmniej 30 baniek w plecy jesteśmy przez jego siedzenie na ławie, bo jak był na wypożyczeniu to też płaciliśmy część jego wynagrodzenia.
0
@MoralnyKarzel chcącemu krzywda się nie dzieje
23
Stanowiski zakolak wali w Lewego, bo jego kolega 711 został zwolniony przez Lewego xD
0
Zabawna jest narracja biało brązowych spodenek.
Super Puchar Hiszpanii i Puchar Króla to nic nieznaczące trofea, liczy się tylko liga mistrzów.
Ronaldo wygrywający jakąś lige narodów.
Dzieci płaczą ze szczęścia, madrycioki wiwatują, a sezniorzy szybciej do lekarzy się dostają.
1
@masik86 Laga na milika w szpitalu xD
7
Teraz Fati i Ter Kolanko.