0

@LeoMessiiBarcaPepa domowa to obrzydliwe badziewie. Ta kolaboracja z kobe jest średnia, reszta też obrzydliwa. W tym roku domowa i czarna sztos. Lepiej teraz się zaopatrzyć w domową z 10tka Jamala niż w przyszłym sezonie.

12

0

Przecież Wojtuś wie, że to złe i ciągle to powtarza. Ciekawe czy krytykował maradonne, że wciąga kreski na mundialu.

1

Czyli to o czym wczoraj pisałem. Można zamawiać tegoroczna koszulkę z 10, bo w przyszłym roku koszulki będą tragiczne.

1

Tranfa naklejka


0

@icon3520 jakbyśmy się postarali to by była kasa, ale wtedy nici z obrońcy i skrzydłowego.

0

Komentarz usunięty

2

@nosiu95 lepiej nie brać ślubu w wieku 18 lat, bo się skończy jak victor roque

2

@Eklerek nie ma to jak sobie wziąć dziecko z wojny i zrobic z niej prostytutkę

3

Ale ładnie Wojtuś i Bobuś tanczą z dziecmi w kółeczku.

1

@usztafik memcen, grześ, stanowski, jakubiak

1

@adamek20151 pan długopis, którego w ogóle nie widać w drugiej kadencji. Od 1.5 roku to z nory nie wychodzi.

0

@Jakchcesz tragedia jest w tym roku. Jeden okrada dziadków, a drugi nam sprowadzi wszystkich murzynów od niemca.

4

Potężny brauniarz zmasakrował szymonka i zoindberga xD
Chłopa nigdzie nie było i był przedstawiany jako ten najgorszy. Gdyby miał za sobą propagandową telewizje to by z łatwością dobił do 15%.
Memcen sam sobie przegrał wybory, bo szło mu dobrze, ale nie ma za sobą telewizji propagandowej.

Polacy pokazali, że nie ważne jakie afery wyjdą i tak będą głosować na pis i po

0

Żółta łódź podwodna > biało-brązowe spodenki

0

@MessiForeverTheBest Jest, ale po co kupować 10 jak nigdy z nią nie zagra xD

0

@bronx nic się nie dzieje. Wystawił go w jednym czy dwóch meczach i pokazał piach.

1

Znów nie gramy jako drużyna i znów gramy piach, a do tego gramy z pustą bramką.

0

@tbas już 3 i to nie przez to, ze wysoko broniliśmy.

0

Ciekawe czy za rok Jamalowi dadzą 10-tkę. Kupiłbym koszulkę z tego sezonu z 10tką, bo przyszłoroczna jest obrzydliwa.

0

@Lewandinho ale tak było cały sezon. Jamal i Rafinia grają na własne liczby odkąd im wmówiono złotego balona.

9

Wszystkie trofea zdobyliśmy dzieki temu, że baletnica miała kontuzję.

0

Zamiast baletnicy to powinni wpuścić jakiegoś dzieciaka na bramkę niech się uczy.

0

@tbas Widzisz jak my gramy wysoko? Nigdy tak nie gralismy za statuy, a dziś masz potwierdzenie tego. 2 strzały 2 gole.

3

Chwile mnie nie było i znów gol. Robią go jak chcą, ten znów klęka do zaręczyn.

1

Lewy strzela 100 gola barcelnie w LL i sobie

2

Zmów LEwemu karczniaczka zabrali. Gdyby tak doknęli mekambe to by marciniak sprzed telewizora gwizdał.

0

Od dokładnie tak samo strzela za każdym razem i za każdym razem trafia. Oni nie potrafią go zatrzymać.

0

@tbas mecze oglądasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?