Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiiBarcaPepa domowa to obrzydliwe badziewie. Ta kolaboracja z kobe jest średnia, reszta też obrzydliwa. W tym roku domowa i czarna sztos. Lepiej teraz się zaopatrzyć w domową z 10tka Jamala niż w przyszłym sezonie.
12
1
@LeoMessiiBarcaPepa https://www.footballkitarchive.com/fc-barcelona-2025-26-kits/
0
Przecież Wojtuś wie, że to złe i ciągle to powtarza. Ciekawe czy krytykował maradonne, że wciąga kreski na mundialu.
1
Czyli to o czym wczoraj pisałem. Można zamawiać tegoroczna koszulkę z 10, bo w przyszłym roku koszulki będą tragiczne.
1
Tranfa naklejka
0
@icon3520 jakbyśmy się postarali to by była kasa, ale wtedy nici z obrońcy i skrzydłowego.
0
Komentarz usunięty
2
@nosiu95 lepiej nie brać ślubu w wieku 18 lat, bo się skończy jak victor roque
2
@Eklerek nie ma to jak sobie wziąć dziecko z wojny i zrobic z niej prostytutkę
3
Ale ładnie Wojtuś i Bobuś tanczą z dziecmi w kółeczku.
1
@usztafik memcen, grześ, stanowski, jakubiak
1
@adamek20151 pan długopis, którego w ogóle nie widać w drugiej kadencji. Od 1.5 roku to z nory nie wychodzi.
0
@Jakchcesz tragedia jest w tym roku. Jeden okrada dziadków, a drugi nam sprowadzi wszystkich murzynów od niemca.
4
Potężny brauniarz zmasakrował szymonka i zoindberga xD
Chłopa nigdzie nie było i był przedstawiany jako ten najgorszy. Gdyby miał za sobą propagandową telewizje to by z łatwością dobił do 15%.
Memcen sam sobie przegrał wybory, bo szło mu dobrze, ale nie ma za sobą telewizji propagandowej.
Polacy pokazali, że nie ważne jakie afery wyjdą i tak będą głosować na pis i po
0
Żółta łódź podwodna > biało-brązowe spodenki
0
@MessiForeverTheBest Jest, ale po co kupować 10 jak nigdy z nią nie zagra xD
0
@bronx nic się nie dzieje. Wystawił go w jednym czy dwóch meczach i pokazał piach.
1
Znów nie gramy jako drużyna i znów gramy piach, a do tego gramy z pustą bramką.
0
@tbas już 3 i to nie przez to, ze wysoko broniliśmy.
0
Ciekawe czy za rok Jamalowi dadzą 10-tkę. Kupiłbym koszulkę z tego sezonu z 10tką, bo przyszłoroczna jest obrzydliwa.
0
@Lewandinho ale tak było cały sezon. Jamal i Rafinia grają na własne liczby odkąd im wmówiono złotego balona.
9
Wszystkie trofea zdobyliśmy dzieki temu, że baletnica miała kontuzję.
0
Zamiast baletnicy to powinni wpuścić jakiegoś dzieciaka na bramkę niech się uczy.
0
@tbas Widzisz jak my gramy wysoko? Nigdy tak nie gralismy za statuy, a dziś masz potwierdzenie tego. 2 strzały 2 gole.
3
Chwile mnie nie było i znów gol. Robią go jak chcą, ten znów klęka do zaręczyn.
1
Lewy strzela 100 gola barcelnie w LL i sobie
2
Zmów LEwemu karczniaczka zabrali. Gdyby tak doknęli mekambe to by marciniak sprzed telewizora gwizdał.
0
Od dokładnie tak samo strzela za każdym razem i za każdym razem trafia. Oni nie potrafią go zatrzymać.
0
@tbas mecze oglądasz?