2

To jest plebiscyt popularności. Zawsze był i będzie.
Jakim cudem Lewy jest za Lautaro, Mbappe, Kane?

0

@Barca_Big_Moment Rafinia i Jamal nie mają zmienników, jakby mieli to by odpoczywali. Za Lewego zawsze można wpuścić Ferrana na słabszych rywali. A za nich dosłownie nia ma kogo. Fati to mógłby grać w Rakowie.

0

@torondirn plusik

0

Casado wróci mocniejszy i pogoni Digi Donga.

0

@Aragorn33 Memcen go wyjaśnił w ostatnim materiale. Szkoda, że Memcen się zbłaźnił w debacie, bo miał realną szansę na 2 turę.
Te wybory prezydenckie to będą najgorsze wybory od 1990. Przeciez SB Bolek by z nimi wygrał w debatach.

0

@F3DO 2 ostatnie mecze graliśmy rewanż u rywali.
Sprawiedliwe ;))

0

@Aragorn33 stanowiski zrobi o tym materiał prawda? ;)))

1

@bulo var był po to, żeby przeszkadzać. Był karny na jamalu to var zrobił wszystko żeby go nie było. Jak trzeba było coś na varze pokazać na naszą korzyść to oni nie istnieli.

1

Koszulka schowana po wczorajszym meczu.
Będzie znów wyciągnięta na konklawe w niedzielę o 16:15.

0

@szela1899 u nas nie było lepiej Biseks gnębił Rafinie przez cały mecz.

1

Rok temu było to samo. Ciekawe czy w tym roku sobie jaja wyhodował czy dalej nie.

1

@Values Lewy doszedł wo większej ilości sytuacji przez 30 minut niż on przez 90.

0

@Greenalley nie pisz prawdy, bo nazwą cię śmietanką

0

@PietrasCoelho od kiedy w piłkę się gra pojedyńczo? chyba oglądamy różne sporty.

1

@kanver_ Ciekawe jak skomentujesz strzał Eryka, który strzelając do pustej bramki trafił w bramkarza.

2

Fajnie, ale piłka nożna to gra zespołowa.

0

@Joopiter obrońca się myli raz jak saper. Jamalek co chwilę tracił piłki i leciał o 2 dryblingi za daleko zamiast podawać.

0

@beter2 przegrał nam LM swoim zachowaniem o którym się mówi od kilku miesięcy.
Pycha kroczy przed upadkiem

0

Ciekawe czy rafinia ciągle myśli o złotej piłce czy już mu przeszło i zacznie znów dobrze grać.

0

@dafik85 jestem ciekaw skąd na to weźmiemy pieniądze.
Jeżeli myślimy o jakichkolwiek transferach musimy jechać na KMŚ Żar bić łatwy hajs.

0

Jakby Jamal się wrócił i strzelił we własny słupek to by dał więcej niż ta kontra.

1

Szkoda, że większość zapomina po czyjej akcji wpadło na 3:3. Nie byłoby błędy makdonalda gdybyśmy nie biegli z atakiem jak idioci.

0

@nedreV pisałem już od kilku miesięcy, że on nam przegra trofeum swoim zachowaniem. Cubarsi jest w jego wieku i gra odpowiedzialnie.

0

Szczęsny mógł coś zrobić przy jednym golu w poprzednim meczu, przy wczorajszych golach nie mial nic do gadania.

4

Wystarczyło przytrzymać piłkę. Grać na czas coś symulować. Doświadczony zespół by tak zrobił, my mamy dzieciaków w gorącej wodzie kąpanych.

0

@DeXt3rVeB w piciu na pewno

1

Komentarz usunięty

1

Wystarczyło wycofać piłkę i nie strzelać w słupek. Wtedy Roland makdonald nie przyczyniłby się do wpuszczenia bramki

2

Jamal zamiast strzelać w słupek mógł cofnąć i grać na czas.
Nie raz pisałem, że przegra nam trofeum gorąca głową no i nam przegrał.
Roland Makdonald znów przegrał nam LM.
Garcia strzelając do pustej trafił w bramkarza.

0

@Murazor występy ferrana pokazały jak jest zbędny
Rozumiem, że te 80-120mln to z własnej kieszeni dasz na klasową 9?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?