0

Uszaty ma 186cm i kurła nie wyskoczył do tego.

0

Wojtuś bez szans, a nasza obrona zkłada się ze skrzatów.

0

@partymaker czyści złotą piłkę

0

My gramy skrzatami 170, a oni mają samych byczków 190cm+. Te wrzutki nam nic nie dają.

1

Co ten ćwiąkała pieprzy xD przecież on stał w miejscu i nikt go nie krył XD

1

Co ten śledzik xD nikt go nie kryje, bo nikt go nie bierze na poważnie i nie trafia takiej piłki xD

0

Dziadzia powinien pójść trenować inter miami. Powinni zrobić jakąś międzynarodową drużynę oldboyów i tam wszyscy powinni iść na emerutyrę.

1

Dembele złoty balon.
U francuza to mu się grać chce, u nas mu było za ciepło i za mało płacili to mu się grać nie chciało.

0

Hahaha! To już jest zabawne. Oni się w ogóle nie kryją z tym, kto ma/miał wygrać ligę i puchar króla. Oni zrobią wszystko, żeby Real nie skończył z pustą gablotą w tym roku.

Rządowa liga.

0

Jezu na TVP nie da się słuchac i na canale +. Kogo oni biorą do komentowania ligi mistrzów.

2

Fati to pewnie taki klasowy leser. Oni chcą trenować uczyć się, a tamten ich zagaduje "Chodźcie na papieroska. Patrzcie autobus jedzie jedziemy do domu? Ostatnia pszyrka to nie idziemy, chodźcie pograć w fortnajta"

8

Akrobata z zamkniętymi oczami wejdzie na ostatni mecz w la lidze, jeżeli już będzie wygrana i pożegna się z kibicami.

7

@patrix211 Wczoraj na podcascie wyliczali wiek jego starego. On zmajstrował jamala jak miał 15 lat. Dziecko wychowuje dziecko.

14

Najlepszy moment podcastu la bambli. Już z 10 razy tego przesłuchałem. Może ten fragment ustawie jako dzwonek w telefonie gdy dzwoni mój kolega madryciok.


0

@Gacek5 też szukam

58

30 osób chciał sprowadzić Pedri, 25 osób w zespole + sztab. To co oni będą wpuszcać 1000 osób na drużynę? Kto by ich niby pilnował, żeby się tam nie kotłowali zaraz.

6

@czarny20 Co 5 minut? Chyba co przebiegnięcie 5 metrów. To Kunde, który ma tarantule na głowie nie dotyka tych włosów przez 90 minut, a Jamal te 3 włosy na krzyż maca co chwilę.

27

Ci w berlinie, którzy zostają złapani po burdach też przepraszają.
On nie przeprasza za swoje zachowanie, tylko za to, że został złapany. On, vini i inni nigdy nie zrozumieją co robią źle.

8

Oni zawsze tacy byli. Po prostu teraz mają dziadzia na ławie, któremu nic się nie chce. Za czasów Murinio to mu się jadaczka nie zamykała. Idealnie by pasował jako trener tych boiskowych terrorystów.

9

@Swistus172 Lewy grał 100 minut i strzelił 3 gole. Feran grał 370 i strzelił 6.
No nic chłop nie robił.
W takim razie co tam robił mats, fati i cała zgrają ławkowiczów?

0

@luckyluke8wwa Ja jestem realistą, a nie hurraoptymistą. Po odejściu najmara mieliśmy hurraoptymistów i gdzie teraz jesteśmy? Gdyby nie Flick i dzieci to byśmy byli w połowie tabeli.

1

Haha
Leje ich na boisku i poza boiskiem.
https://www.twitter.com/MagicalXavi/status/1916292339980767550

8

My nie wygraliśmy z Realem, my wygraliśmy z całym systemem.
Real, realTV, zastraszeni sędziowie, tebas. Oni wszyscy grają przeciwko nam w jednej drużynie.
Ciekawe jakie kłody będą nam rzucać pod nogi w końcówkę La ligii.

0

Przede wszystkim impotencja ataku. Kolejny mecz, w którym nie jesteśmy skuteczni w ataku.

3

@bartoszek powinien nosić denka od słoików jak stępień z 13 posterunku

4

Terrorysta, barbarzyńca. On już nie raz pokazał, że jest niestabilny emocjonalnie i powinni go w klatce trzymać, a nie na boisku piłkarskim.

8

Nikt z ataku nie powinien dostać, bo grali piach. Ile oni setek zmarnowali.

1

@FCB_dimiC incydentów kałowych w czasie snu

1

Sreal narzeka na obrońców, a my z uszatkiem graliśmy xD
Gdyby nie impotencja w ataku to mecz byśmy zamknęli w pierwszej połowie.

16

Ale dudka musi piec xD Wojtuś wraca i odwala takie rzeczy, a on poszedł do tego realu, żeby atmosfere w szatni robić xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?