Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety, ale śmietanki mogą to wygrać. Dwa gole arsenalu to były trochę fartownie z tych wolnych. Byle, by jedną strzelili i się zamurowali.
0
@sylweste.r jesteś tu od 2011 to już powinieneś zauważyć, że od przyjęcia lewego jest jedna narracja. Pozbyć się go jak najszybciej i przedstawiać go w jak najgorszym świetle.
1
@yoli ja oglądałem mecz, a nie sofascore
19
"Lewy i spółka"
Hahaha jak zwykle, tylko lewy w negatywnym kontekście, ani słowa o tym co odwalał dziś Rafinia a Jamalek był najgorszym zawodnikiem na boisku.
0
Fermin gdyby nie ten samobój to byłaby tragedia.
Wojtuś MVP u nas bez dwóch zdań.
22
To wszystko przez białe spodenki.
0
@malicinho włączyło im się samolubstwo i nawet podawać nie potrafią.
0
W lecie trzeba się pozbyć Ronalda Makdonalda i kupić kogoś innego. On się nie nadaje do gry na takim poziomie.
0
Rafinie powinien zdjąć a nie lewego
2
Co oni tak krzyczą na tym stadionie? Nie wiedzą, że mecz się w ciszy ogląda? Strasznie głośni ci niemieccy miłośnicy pikników.
0
Co on gra. Jamal i Rafinia to najwięksi samoluby.
1
Uszaty dziś dobrze gra.
0
Wreszcie zdjęty ten dzieciak.
0
Digi Dong i Jamal to dziś mogli żółte koszulki założyć.
0
Jamal tragedia. Niech już wpuści Fatiego, bo przecież on nam jeszcze samobója strzeli.
1
@Karolo1 natłukli mu do głowy złotego balona i szaleje, a jeszcze nic w karierze nie osiągnął
0
Lewy na czystej to wystawia gówniarzowi. Rafinię boli dupa chyba
5
Tak to jest jak nie gra Inigo. Nie ma spokoju z tyłu.
0
Uszatku ufam Tobie.
0
Kto normalny by rozwiązał taką umowę? Przecież w jego przypadku czy leży i dłubie sobie w nosie czy gra to dostaje grube miliony.
Gdyby chciał grać to by poszedł gdzieś na wypożyczenie, a i tak by dostawał taką samą kasę.
Jaka jest różnica między jestem wolnym graczem i nie dostaje milionów od mogę iść na wypożyczenie grać gdzie chcę i dostawać miliony?
Przecież teraz mógł iść grać gdzie chce, po prostu on woli siedzieć na dupie i nic nie robić.
1
To są takie szmaciarskie akcje, nie lubie czegoś takiego. Jak chcesz pomóc drużynie to jej doponguj, a na boisku niech wygra lepszy, a nie lepiej wyspany.
Normalny kibic nigdy by coś takiego nie zrobił, nawet rządowym. Za takie akcje to są odpowiedzialni szmaciarze szukający wrażeń niepiłkarskich.
2
My to wiemy Niko, tylko ci hejterzy co z nory wychodzą co mecz, żeby Robercika obrażać tego nie wiedzą, bo są zaślepieni zazdrością.
Każdy trener chciałby, żeby jego zawodnicy prowadzili się jak Rober, a nie jak nejmar.
0
Ta kontuzja to mogłabyć najlepsza akcja w jego karierze.
Szkoda, że Wojtusia wcześniej Flick nie wpuścił to może już byśmy mieli załatwioną ligę.
3
Liczyłem na Tajlor Słift i przelot pustym boeingiem nad stadionem.
10
Stawiam niską wygraną ewentualnie niski remis.
Pierwszą połowę coś tam poszarpią, a później będą kontrolować mecz, żeby nie tracić sił.
2
Jeden go dusi, drugi chce mu palce odgryźć.
Dzika liga. Niczym się nie różni od tych lig pastuchów.
19
8h temu napisałem, że zawieszą na 1 mecz i tak będzie.
W tym roku nawet się nie kryją drukowania dla Realu na każdej płaszczyźnie.
Oni ten real za uszy ciagnal w tabeli, a śmietanki potykają się o własne nogi.
Jakim cudem oni rozliczają mu karę na podstawie jakieś notatki a nie nagrania wideo? On w notatce mógł napisać, że mekambe się poślizgnął i wjechał mu w nogę i tak naprawdę to czerwona to było trochę za dużo.
Dobrze, że Lewandowski sobie w nosie wtedy nie dłubał, bo by dostał 10 meczy zawieszenia.
0
Czyli rzułf dostanie 1 mecz, bo to rządowa śmietanka xD
3
Zrobią wszystko, żeby w finale zagrał.
0
@FcPortoFan1999 prawda!