0

Niestety, ale śmietanki mogą to wygrać. Dwa gole arsenalu to były trochę fartownie z tych wolnych. Byle, by jedną strzelili i się zamurowali.

0

@sylweste.r jesteś tu od 2011 to już powinieneś zauważyć, że od przyjęcia lewego jest jedna narracja. Pozbyć się go jak najszybciej i przedstawiać go w jak najgorszym świetle.

1

@yoli ja oglądałem mecz, a nie sofascore

19

"Lewy i spółka"
Hahaha jak zwykle, tylko lewy w negatywnym kontekście, ani słowa o tym co odwalał dziś Rafinia a Jamalek był najgorszym zawodnikiem na boisku.

0

Fermin gdyby nie ten samobój to byłaby tragedia.
Wojtuś MVP u nas bez dwóch zdań.

22

To wszystko przez białe spodenki.

0

@malicinho włączyło im się samolubstwo i nawet podawać nie potrafią.

0

W lecie trzeba się pozbyć Ronalda Makdonalda i kupić kogoś innego. On się nie nadaje do gry na takim poziomie.

0

Rafinie powinien zdjąć a nie lewego

2

Co oni tak krzyczą na tym stadionie? Nie wiedzą, że mecz się w ciszy ogląda? Strasznie głośni ci niemieccy miłośnicy pikników.

0

Co on gra. Jamal i Rafinia to najwięksi samoluby.

1

Uszaty dziś dobrze gra.

0

Wreszcie zdjęty ten dzieciak.

0

Digi Dong i Jamal to dziś mogli żółte koszulki założyć.

0

Jamal tragedia. Niech już wpuści Fatiego, bo przecież on nam jeszcze samobója strzeli.

1

@Karolo1 natłukli mu do głowy złotego balona i szaleje, a jeszcze nic w karierze nie osiągnął

0

Lewy na czystej to wystawia gówniarzowi. Rafinię boli dupa chyba

5

Tak to jest jak nie gra Inigo. Nie ma spokoju z tyłu.

0

Uszatku ufam Tobie.

0

Kto normalny by rozwiązał taką umowę? Przecież w jego przypadku czy leży i dłubie sobie w nosie czy gra to dostaje grube miliony.
Gdyby chciał grać to by poszedł gdzieś na wypożyczenie, a i tak by dostawał taką samą kasę.
Jaka jest różnica między jestem wolnym graczem i nie dostaje milionów od mogę iść na wypożyczenie grać gdzie chcę i dostawać miliony?
Przecież teraz mógł iść grać gdzie chce, po prostu on woli siedzieć na dupie i nic nie robić.

1

To są takie szmaciarskie akcje, nie lubie czegoś takiego. Jak chcesz pomóc drużynie to jej doponguj, a na boisku niech wygra lepszy, a nie lepiej wyspany.
Normalny kibic nigdy by coś takiego nie zrobił, nawet rządowym. Za takie akcje to są odpowiedzialni szmaciarze szukający wrażeń niepiłkarskich.

2

My to wiemy Niko, tylko ci hejterzy co z nory wychodzą co mecz, żeby Robercika obrażać tego nie wiedzą, bo są zaślepieni zazdrością.
Każdy trener chciałby, żeby jego zawodnicy prowadzili się jak Rober, a nie jak nejmar.

0

Ta kontuzja to mogłabyć najlepsza akcja w jego karierze.
Szkoda, że Wojtusia wcześniej Flick nie wpuścił to może już byśmy mieli załatwioną ligę.

3

Liczyłem na Tajlor Słift i przelot pustym boeingiem nad stadionem.

10

Stawiam niską wygraną ewentualnie niski remis.
Pierwszą połowę coś tam poszarpią, a później będą kontrolować mecz, żeby nie tracić sił.

2

Jeden go dusi, drugi chce mu palce odgryźć.
Dzika liga. Niczym się nie różni od tych lig pastuchów.

19

8h temu napisałem, że zawieszą na 1 mecz i tak będzie.
W tym roku nawet się nie kryją drukowania dla Realu na każdej płaszczyźnie.
Oni ten real za uszy ciagnal w tabeli, a śmietanki potykają się o własne nogi.
Jakim cudem oni rozliczają mu karę na podstawie jakieś notatki a nie nagrania wideo? On w notatce mógł napisać, że mekambe się poślizgnął i wjechał mu w nogę i tak naprawdę to czerwona to było trochę za dużo.
Dobrze, że Lewandowski sobie w nosie wtedy nie dłubał, bo by dostał 10 meczy zawieszenia.

0

Czyli rzułf dostanie 1 mecz, bo to rządowa śmietanka xD

3

Zrobią wszystko, żeby w finale zagrał.

0

@FcPortoFan1999 prawda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?