2

XD
Niech wpusci Fatiego, bo nawet on będzie grał lepiej niż dzisiejszy jamalek, który piłka odskakuje i setki z 3m nie trafia.

2

@Yoohoo złotem dziecko pod ochronka. Na La bambie też 90% ma klapki na oczach.

1

@SinMistico pewnie wraca pod kocyk, żeby był gotów na LM

3

Bayern wygrał sekstet, bo grali jako drużyna. Tutaj jest granie pod własne statystyki.

2

@Lewangoooolsky złoty Balon mu w głowie.

0

Lewy sobie wystawił a święty ślepy tego nie zauważył xD a chłop mu zaraz w nogi wjechał.

0

@partymaker lewy nie ma kompleksów, nie musi nikt na niego dmuchać jak na napis na gaciach ;)))

0

@Sulimo zadufanych indywidualistów to sobie szukaj w Madrycie, a nie tutaj

0

Dzieciak powinien być ściągnięty w przerwie i na kolanie powinien flick wybić mu złotą piłkę z głowy.

0

@Lewangoooolsky nie mów głośno bo będziesz madryciokiem. Prawdy nie można głosić na rafinie i jamala

0

Jamala ma coś do lewego od samego początku. Juz w zeszłym roku na samym początku mu nie podawał, a teraz to już w ogóle szuka najgorszych rozwiązań zamiast cisnąć do wolnego lewego.

0

Lewego z daleko można było rozpoznać po bandażu na ręku, a teraz Jamal, Gavi i Rafinia mają też bandaże i nie można od razu ich odróżnić.

0

Gdzie ten goat co go z anglii przywieźli? xDDDD

0

@koziar podobno to taki wirtuoz dryblingu xD

0

Gruby mógł zwolnić wuefistę w styczniu i coś czuję, że jeszcze coś byśmy pograli w LM z tamtym składem i z Flickiem za sterami.

0

@Barca_bwo no zaraz będą 6

0

Drukarz nie zakończy meczu xD

1

@karol130197 jak tam? xDDD stówka na luziku?

3

Ćwiąkałą madryciok zamiast kibicować słabszym to jak zwykle kibicuje rządowym.

1

My wygrywamy 7:1 i 5:0, a ci się się kopią po głowach xD

2

Hahaha! Wracam do domu, a tutaj taki cyrk. Madrycioki przegrywają z Nietoperzami xD
Jeszcze ten mentalny rasista nie strzela karnego xD
Oby jak najszybciej el classico, trzeba znów ich upokorzyć.

0

@AndreSantos bonusy powinny być za trofea, a nie za inwidualne statystyki inaczej jeszcze więcej będzie sytuacji jak w ostatnich meczach. Samolubstwo i nie podawanie do kolegów na czystej pozycji.

0

@Robert_Kubica Gówniarzowi padnie psycha jak zawsze. Gdyby ogarnąć Oskarka i dać mu priorytet to byłby większym zagrożeniem niż bezbek.

2

Hahahaha! Maksymilian znów pokazuje kto jest najlepszym kierowcą w historii.
Czarny senna znów gorszy w lepszym bolidzie xD

0

Maksymilian Werstapenowicz znów potwierdza swoją przewagę nad innymi zawodnikami. Wyciąga 250% z nieskręcającej puszki.
Oskarek, Lulu i Klekle w szybszych bolidach wąchają jego spaliny.

1

Wojtuś był zdrowy i czekał 3 miesiące na możliwość gry. Jak Mats wróci w maju to akurat w lipcu dostanie szanse na grę.

3

Rafinia, który dosłownie nic nie zrobił i zmarnował okazję do gola ma taką samą ocenę jak lewy, który wyszedł na boisko w okresie bronienia się i więcej był w swoim polu karnym niż na połowie przeciwnika XD
Puff puff pompujemy złote baloniki i nie można wystawiać niskich ocen dla Jamala i Rafinii.

0

@patrix211 Prawda

1

Włączyłem rajdy formuły pierwszej a na mikrofonie brokuł i kaplica. Przypomiało mi się dlaczego od 2020 nie oglądam rajdówek jeżdzących w kółko po polsku.
Ustawowo powinno się zakazać kaplicy i brokułowi komentowania F1.

0

Dziwna ta okładka mundo deportivo. Dwuznaczny Ferran z Olmo, a na dole banda golasów w wannie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?