Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
XD
Niech wpusci Fatiego, bo nawet on będzie grał lepiej niż dzisiejszy jamalek, który piłka odskakuje i setki z 3m nie trafia.
2
@Yoohoo złotem dziecko pod ochronka. Na La bambie też 90% ma klapki na oczach.
1
@SinMistico pewnie wraca pod kocyk, żeby był gotów na LM
3
Bayern wygrał sekstet, bo grali jako drużyna. Tutaj jest granie pod własne statystyki.
2
@Lewangoooolsky złoty Balon mu w głowie.
0
Lewy sobie wystawił a święty ślepy tego nie zauważył xD a chłop mu zaraz w nogi wjechał.
0
@partymaker lewy nie ma kompleksów, nie musi nikt na niego dmuchać jak na napis na gaciach ;)))
0
@Sulimo zadufanych indywidualistów to sobie szukaj w Madrycie, a nie tutaj
0
Dzieciak powinien być ściągnięty w przerwie i na kolanie powinien flick wybić mu złotą piłkę z głowy.
0
@Lewangoooolsky nie mów głośno bo będziesz madryciokiem. Prawdy nie można głosić na rafinie i jamala
0
Jamala ma coś do lewego od samego początku. Juz w zeszłym roku na samym początku mu nie podawał, a teraz to już w ogóle szuka najgorszych rozwiązań zamiast cisnąć do wolnego lewego.
0
Lewego z daleko można było rozpoznać po bandażu na ręku, a teraz Jamal, Gavi i Rafinia mają też bandaże i nie można od razu ich odróżnić.
0
Gdzie ten goat co go z anglii przywieźli? xDDDD
0
@koziar podobno to taki wirtuoz dryblingu xD
0
Gruby mógł zwolnić wuefistę w styczniu i coś czuję, że jeszcze coś byśmy pograli w LM z tamtym składem i z Flickiem za sterami.
0
@Barca_bwo no zaraz będą 6
0
Drukarz nie zakończy meczu xD
1
@karol130197 jak tam? xDDD stówka na luziku?
3
Ćwiąkałą madryciok zamiast kibicować słabszym to jak zwykle kibicuje rządowym.
1
My wygrywamy 7:1 i 5:0, a ci się się kopią po głowach xD
2
Hahaha! Wracam do domu, a tutaj taki cyrk. Madrycioki przegrywają z Nietoperzami xD
Jeszcze ten mentalny rasista nie strzela karnego xD
Oby jak najszybciej el classico, trzeba znów ich upokorzyć.
0
@AndreSantos bonusy powinny być za trofea, a nie za inwidualne statystyki inaczej jeszcze więcej będzie sytuacji jak w ostatnich meczach. Samolubstwo i nie podawanie do kolegów na czystej pozycji.
0
@Robert_Kubica Gówniarzowi padnie psycha jak zawsze. Gdyby ogarnąć Oskarka i dać mu priorytet to byłby większym zagrożeniem niż bezbek.
2
Hahahaha! Maksymilian znów pokazuje kto jest najlepszym kierowcą w historii.
Czarny senna znów gorszy w lepszym bolidzie xD
0
Maksymilian Werstapenowicz znów potwierdza swoją przewagę nad innymi zawodnikami. Wyciąga 250% z nieskręcającej puszki.
Oskarek, Lulu i Klekle w szybszych bolidach wąchają jego spaliny.
1
Wojtuś był zdrowy i czekał 3 miesiące na możliwość gry. Jak Mats wróci w maju to akurat w lipcu dostanie szanse na grę.
3
Rafinia, który dosłownie nic nie zrobił i zmarnował okazję do gola ma taką samą ocenę jak lewy, który wyszedł na boisko w okresie bronienia się i więcej był w swoim polu karnym niż na połowie przeciwnika XD
Puff puff pompujemy złote baloniki i nie można wystawiać niskich ocen dla Jamala i Rafinii.
0
@patrix211 Prawda
1
Włączyłem rajdy formuły pierwszej a na mikrofonie brokuł i kaplica. Przypomiało mi się dlaczego od 2020 nie oglądam rajdówek jeżdzących w kółko po polsku.
Ustawowo powinno się zakazać kaplicy i brokułowi komentowania F1.
0
Dziwna ta okładka mundo deportivo. Dwuznaczny Ferran z Olmo, a na dole banda golasów w wannie.