2

@martool2 jak zobaczył paralityków z kadry to pomyslał, że nie jest tak źle z nim.

33

Rafinia zapomiał, że nie gra z Lewym, tylko z winicjuszem, a na ławce siedzi bambik, a nie Pan Niemiec.

0

Mam nadzieję, że po tym ataku terrorystycznym na matkę ziemie Araújo i ekipa będą za karę pić hop-colę przez słomiane słomki.
https://www.twitter.com/_BarcaInfo/status/1904631727714169054

0

@szymonekk w 2 meczach najgorszy na boisku, trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.

0

@jeonek coś próbował? Czyli irytował 2 mecze i nie strzelił karnego.

0

Wszyscy oprócz Roberta wracają na tarczy. Rafinia oprócz strzału z wolnego nic nie pokazał. Jamal tragedia w obu meczach i gorzej wykonany karny od winicjusza.
Niektórzy powinni przestań myśleć o złotym balonie i zacząć grać, bo zaczyna się gwiazdorzenie.
https://www.twitter.com/a_derll/status/1904696959492850071

1

@Misiusessi Ja używam Vichy Homme Clinical Control 96 H antyperspirant w kulce, 50 ml i sucho nawet jak jest 40C na dworzu.

5

Ciekawe czy Winicjusz coś dziś odwali. Te mecze To by mogli o chrześcijańskiej godzinie puszczać, a nie w nocy.
https://i.imgur.com/ZADxICV.png

9

Lewy w 19/20 w LM miał 9,03, w lidze 8,13.
Nie wiem jakim cudem Lewego wycenili na 8.07 w najlepszym swoim sezonie, w którym strzelił 41 goli w lidze.
Lewy zaraz będzie miał 500 goli w top 5 lig (492G i 100A). Taki Ronaldo ma 557/144, a robi z siebie nie wiadomo kogo xD.
Benzema 326/131, Suarez 303/130, tylko odklejeńcy mogą stawiać ich przed Panem Piłkarzem.

10

@Danny Gaucho Kontakty Mateusza Korka kończą się na Tajce z kopytem.

2

Zabawne jest to jak p0laczki plują na Pana Piłkarza. Jak gra to (prawie) wszyscy życzą mu końca kariery i że bez niego gra wygląda lepiej. Jak nie gra, bo ma kontuzje albo nie ma sensu wychodzić od 1 minuty z hydraulikami to go wszyscy wyzywają co to za kapitan xD
Mateusz Korek nie konpromituj się.

3

Mateusz korek to niech zajmie się swoim kopytkiem i niech zostawi Pana Piłkarza w spokoju.

25

Tomaszewski i pijok z weszło to już muszą walić na przemian bigoś i wódkę z bólu dupy xD

0

@gukwa Przecież Jamal grał piach. Jak jesteś ślepy i nie widzisz tego oglądając mecz to odpal sobie sofascore. Do tego nie strzelił karnego przez którego mogli odpaść.

3

Właśnie dlatego do karnego podchodzi specjalista i go nie marnuje. No ale hejterzy będą mówić, że Lewy to tylko z karnego potrafi strzelić i od odbić od sęka.
Szkoda, że nasi tyle minut grali, a za 3 dni kolejny mecz.

0

Jamal tragedia. U nas tragedia u w reprezentacji też.

1

@maroon Wbrew pozorom to oni paliwa jakoś nie spalają. 100kg paliwa x 20 samochodów to co to jest.
Problemem są ludzie, którzy chcą założyć kaganiec innym, a sami robią to co innym zakazują, tylko o wiele wiele bardziej.

0

Gekon i noris słaba psycha. Wygrana będzie między Piastrim i Maksymilianem.
Jakby Noris wjechał na starcie w Gekona to byłby idealny weekend.

0

@maroon Tymczasem Tajlor Słift lecąca 15 minut, bo jej się nie chce limuzyną przejechać xD

1

Borkułowi powinno się ustawowo zakazać komentowania rajdów formuły pierwszej. Nawet kaplica tak nie wkurvia jak on.

2

Mistrzostwa świata 2038.
Finał Polska - Litwa
49 letni Robert Lewandowski strzela gola w 80 minucie i daje Polakom wymarzone mistrzostwo świata.
https://streamin.me/v/61838d05

0

@jacobFCB o tej linii frontu to już chyba wszyscy wiedzą od 15 lat, ale głośno o tym przyznać do zdrada.

2

Dobrze, że wczoraj poszedłem spać zamiast oglądać ten cyrk.
Szkoda, że Robert strzelił tego honorowego gola. Mogliśmy to zremisować.
https://streamin.me/v/f669e90e

0

Niech sobie dziś strzeli 16 goli i w poniedziałek mecz pożegnalny.

0

@Soetie No nie wiem czy to miami hostuje czy USA, a przed interem jest wiele lepszych drużyn.
Decyzja była uznaniowa i nie była poparta żadnymi wynikami sportowymi.

Selection of Inter Miami CF

As with previous editions of the FIFA Club World Cup, the new format allocated a slot reserved for the host nation.[20] Traditionally, this slot is filled by the defending champion of the host nation. Unlike in many soccer leagues around the world, the champion of Major League Soccer is determined by a postseason playoff rather than the regular season record (in the case of the 2024 season, it was the LA Galaxy).[98] The exact qualification method had been left undetermined for an extended period of time into the 2024 regular season. At the mid-season MLS All-Star Game, league commissioner Don Garber suggested that the spot could be filled with the 2024 MLS Supporters' Shield winner, the MLS Cup 2024 winner, or a possible playoff between them.[99][100] On October 19, 2024, FIFA suddenly announced that the final slot would be given to Inter Miami CF as winners of the 2024 Supporters' Shield, prior to the beginning of the 2024 MLS Cup playoffs and after Inter Miami CF had already won the Shield.[31] **This decision came under criticism from fans and media pundits for its lack of transparency, lack of qualification by traditional sporting merit, and as an attempt to court sponsors by ensuring that Lionel Messi would feature in the tournament.[98][101] On November 10, 2024, Inter Miami CF was eliminated from the MLS Cup playoffs by Atlanta United FC in the first round**.[102] Despite this, then-Inter Miami CF head coach Gerardo Martino defended the selection of the team, arguing that the Supporters' Shield was enough justification for selection.

1

@daniel32778 Na tej samej co inter miami

1

Dobry hajs, ale może się to skończyć poświęceniem LM lub LL. Pewnie i tak zaproszą Krystynę.

0

@Mroziu a czym się różni taki MLS od pastiwska w arabii? Przeciez to taki sam poziom umiejętności. Tylko w arabii więcej mu zapłacą.

0

@Mroziu Czyli lepiej w wieku 18 lat siedzieć w klubie grającym w 4 lidze i nie mieć perspektyw na awans niż ruszenie w świat? Lepiej pograć 2 lata w arabii zarobić siano i wrócić do europy niż nigdy nie wyjść poza 4 ligę i zarabiać pensje na poziomie magazyniera.

1

Jedna i druga drużyna nie powinna wyjść na murawę. Jak któryś zawodnik zachowuje się jak małpa i kibice go tak traktują to nagle krypto madryciok robi konferencje prasowa, a jak trzeba dbac o zdrowie piłkarzy to siedzi cicho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?