0

@mekston ale on już wcześniej go chciał wyprzedzić i by im odjechał. Nie byłoby takiej sytuacji. Po prostu zakazali mu go wyprzedzic, a jak stracił tempo to po 4 okrążeniach im pozwolili. Skończyło się jak skończyło.

0

@kacperFCB_ możesz powiedzieć skąd weźmiesz na haalanda? Z dvpy sobie wyciągniesz 200mln+?
Nie mamy zmienników na skrzydła. Na bramce siedzi palacz emeryt, a niedługo może wrócić połamany Niemiec.
My nie mamy pieniędzy, żeby wreszcie zatrudnic Thiago Alcántara, a ty coś o haalandzie mówisz, który dopiero co przedłużył kontrakt

0

Max pokazuje, że jest najlepszym kierowcą wszechczasów. Stratedzy zwalili mu wyścig. Lando to kierowca drugiej kategorii z który potrzebuje team orders. Gdyby nie team orderem to Oskar jechałby pierwsze i odjechał reszcie.
Lulu wyjaśniony przez ogórków. Tak to jest jak się zatrudnia kierowcę, który wygrał wszystkie mistrzostwa tylko dzięki samochodowi szybszemu o sekundę na okrążeniu.
Max ma w tym roku szansę, bo walczy przeciwko ogórowi w szybkim bolidzie.

0

Do Rakowa dołączy, choć pewnie i tam by ławę grzał.

0

@norbi77 przecież gdyby był zamiennik lewego w zespole to by go nie wpsuzczali na boisko, bo z automatu mu się przedłużył kontrakt i dostaje bonusy za minuty
No, ale tego już ciules nie zrozumie. Zbyt wiele od fanów kopania napompowanego świńskiego pęcherza nie można wymagać.

2

Robercik jak zwykle na wiosnę znów odpali i nikt się go nie będzie czepiał. Pomacha hejterom złotym balonem. Jeszcze zatańczy baciattę przy pożegnaniu Ferrana.
Ja to czekam kogo Flick i Grubcio sprowadzą na miejsce Bobusia. Może kasę za wygraną ligę mistrzów i puchar króla zaiwestuja wreszcie w jakiegoś klasowego zawodnika.

0

Robercika już plecy zaczynają boleć. Wojtuś musi rozmasować.

1

Ten mecz pokazał, że karne w drużynach wykonują pojedynczy specjaliści, a nie patałachy jak Winicjusz.
Nie bez powodu Robert Lewandowski jest najlepiej wykonującym karne w historii.

9

W tym meczu będzie bicie, jak w niedziele kotletów. Nie wyborażam sobie innego wyniku jak po prostu rozjechanie ich walcem.

1

@mekston Materace z nami grali mecz życia, a przed nimi rozłożyli nogi.
Mieli wszystko podane na tacy, a i tak przegrali. Arsenal ich dojedzie

3

Na miejscu realu to bym sprzedał tego niestrzelacza karnych dopóki ktoś się na niego nabiera. To on jest tutaj problemem, a nie mekambe czy siwy dziad. Za kasę od szmatogłowych kupiliby sobie 10 takich grajków i jeszcze by im zostało na opłacenie sędziów.

0

Bydło. Takich to powinni zamykać w jednoosobowych klatkach na stadionie i pojedynczo wypuszczać do domu.
Dobrze, że nie przemycali w odbycie rac jak polscy kibole.

1

Rozdawanie Złotej piłki teraz jest śmieszne.
Myślicie, że redaktorzy z Nigerii czy lasu deszczowego zagłosują na jakiegoś
Raphinie Rafinie Raphinhie Rafalale, którego nawet dobrze napisać nie potrafią
Na 17 letniego dzieciaka
Czy na najlepszą 9 na świecie, o której przez dekadę czytali, że pobije kolejne rekordy?

Jeden już miał złotą piłkę i nawet pół wioski zaprosił na imprezę i wszyscy wiemy jak to się skończyło xD

0

@Eklerek
https://www.fcbarca.com/user/UriBoyka" contenteditable="false">@UriBoyka

0

Obrzydliwe jest to co wyszło na kolejnego influencera.
Interesujcie się z kim piszą wasze dzieci, bo może kiedyś trafią na 30 letniego zwyrola.
Jeszcze zwyrole go go bronią, że to takie żarty.

0

@gohan77 my mieliśmy wuefistę i pseudo lekarzy

6

Co jeśli nie przegramy z Wojtusiem żadnego meczu do finału?

0

Znów poprzeszka. Aura Wojtusia

0

Ktoś powinien nauczyć tego dzieciaka, że kiedyś trzeba podac

0

Rafinia zaspał.

1

Ale od sęka się odbiło

2

@Kessie do meczu trzeba podejść z czystą głową.
Vamos!

0

Żeby tylko dziś nie odpierdolić jakieś maniany z czerwoną.

6

Po co on tego ślamazarnego Digi Donga pcha, a potem przez takiego gole tracimy, bo stoi jak słup i się nie cofa.

4

Pozbyć się digi donga, fatiego i na wypłatę się znajdzie.

0

@vangoor Bayern Monachium VfL Wolfsburg Hamburger SV Borussia Mönchengladbach każda z tych drużyn zmiotłaby te ligi podwórkowe, w których byłe gwiazdy "szlifują" rekordy xD

0

Robercik na chillku odchodzi. Pan Profesor.

0

Zamiast go wypchąć jak najszybciej z kadry to go chcą dalej trzymać. Za to jak wraca do defensywy powinien siedzieć na trybunach.

9

Wczoraj padł twitter i la bambla. Przypadek? Nie sądzę.

3

Mam nadzieje, że Flickowi nie przyjdzie do głowy wpuszczać niemca na najważniejsze mecze w sezonie. Niech sobie wywalczy miejsce grając dobry przedsezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?