4

Dziękujemy Wojtuś. Dzięki tobie nigdy nie przegrywamy.

0

@Kitek1640 duża część pseudo kibiców i pewen redaktor, który jest fanatykiem ferrana.

0

@Lewangoooolsky przeczytasz nie raz jeszcze taki artykuł na głównej ;)

0

@partymaker nie mów tak głośno, bo go pompują do złotego balona.

0

@kuz On powinien wchodzić na zmęczonych przeciwników, bo inaczej do niczego się nie nadaje.

5

Środek ataku u nas najgorszy.
Olmo nie wyszedł z kibla, a Ferran gra jak Ferran xD

2

Ciekawe gdzie teraz są obrońcy śledzika xD 2 setki zmarnowane 1 na 1.

4

Ciekawe czy po tym meczu będzie artykuł o Ferranie jak to się do niczego nie nadaje.
Pewnie nie, bo Robercika trzeba hejtować, a o innych źle nie można mówić.

2

Z Wojtusiem na bramce nie przegramy.

0

Hahaha szybka odpowiedz. Teraz manita.

0

Dobrze, że śledzik nie przeszkadzał.

0

@Kapitan hawk Przecież on by nie wytrzymał 15 minut tempa flicka.

0

Tak to jest jak się śledzia wystawia w podstawie xD

0

Mógł zrobić wszystko trafił w bramkarza.

2

Digi Dong nie powinien grać na szybkich rywali, przecież on nigdy się nie cofa do obrony.

0

Haha. Właśnie cofnąłem zobaczyć drugą bramkę oczywiście Digi Dong sobie stoi i nie wraca do obrony xDDDD
Jaki to jest cieć, oczywiście łapami macha.
Teraz potężny ferran marnuje 1 na 1 xDD

0

Szkoda, że Lewy nie wychodzi z Olmo, bo on zawsze ma jakieś najciekawsze zagrywki. Pewnie w 70 minucie wprowadzi Digi Donga, który zahamuje grę i wpuści też Lewego, i nie będzie podań.

15

@Lewangoooolsky Lewy wyjdzie na rewanż, bo jest ważniejszy. Poza tym ferran zaraz wróci do swojej wersji tak jak wrócił fermin. Będzie tylko denerwował.

0

@Barcatroll Buffon do 41 siedział w Juve jako 1

0

Śmietanka degeneratów.


0

@Barcatroll no właśnie po kilka razy w meczu. On nie będzie musiał latać od linii do linii przez 90 minut. Wobrażam sobie, bo 40 latek to nie jest jeszcze emeryt.

1

Ja nie widzę problemu, żeby Wojtuś grał do 40. Tak długo jak będzie miał refleks i będzie skoczny to nie ma przeciwskazań do stania na bramce.

5

HAHA Telenowela z uśpionym madryciokiem.

1

Krystyna jeździ na koniu araba. Chyba dobrze zrozumiałem post? Nie jestem biegły w angielskim.


1

@FcPortoFan1999 oni nie mają dobrego rozwiązania.
Oddadzą najbardziej bogate ziemię w złoża Rosjanom albo Amerykanom. Kraj bez wschodu cofnie się o 30 lat, chyba że nagle przyjdzie kroplówką z UE, na co wątpię żeby się zgodziły myślące państwa. Ukraina to nawet nie jest stan polski z 2004, który przez X lat przygotowywał się to przyłączenia.
Kolejne wyjęcie to przeproszenie Europy i powolne wykrwawienie się, bo my nie mamy technologii i przemiału jak USA.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby się dogadać z USA. Oddać % złóż naturalnych za protekcję. Inaczej tego nie widzę. Tak czy siak te ziemie są stracone. Lepiej mieć u siebie stacjonujące patrioty niż pijanych kacapów. A może w przyszłości jak przyjdą inni rządzący to te ziemie oddadzą.

13

@FcPortoFan1999 powoli też ma przeciwko sobie europę. Zamiast dziękować poszczególnym krajom, to on chce więcej więcej i jeszcze na nie narzeka.
To co mówi o Polsce jest skandaliczne. Powinien za wszystko przeprosić i dopóki tego nie zrobi nie dostanie grosza i nawet jednej paczki amunicji.

1

Od początku pisałem prawdę o Tobie i byłem za nią wyzywany na la bambie.
Moje na wierzchu. Tygrysek z faweli został wysłany przez potężnego Pana Piłkarza pół-emeryta z Polski z powrotem do Brazylii.
Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz na europejskie boiska i mi pokażesz swoje prawdziwe umiejętności. Pamiętaj nie wiąż już się z golddiggerkami.
Pozdrawiam cieplutko.

1

Haha nawet komentator wyjaśnił tych statystyków z La Bambli xD

0

@Dynak mówisz o tym, że 6 goli w ostatnich 7 spotkaniach to słaba skuteczność?

0

Kolejna steczka Rafinii nie trafiona.
Dobrze, że świeży Olmo dał nam gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?