Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dziękujemy Wojtuś. Dzięki tobie nigdy nie przegrywamy.
0
@Kitek1640 duża część pseudo kibiców i pewen redaktor, który jest fanatykiem ferrana.
0
@Lewangoooolsky przeczytasz nie raz jeszcze taki artykuł na głównej ;)
0
@partymaker nie mów tak głośno, bo go pompują do złotego balona.
0
@kuz On powinien wchodzić na zmęczonych przeciwników, bo inaczej do niczego się nie nadaje.
5
Środek ataku u nas najgorszy.
Olmo nie wyszedł z kibla, a Ferran gra jak Ferran xD
2
Ciekawe gdzie teraz są obrońcy śledzika xD 2 setki zmarnowane 1 na 1.
4
Ciekawe czy po tym meczu będzie artykuł o Ferranie jak to się do niczego nie nadaje.
Pewnie nie, bo Robercika trzeba hejtować, a o innych źle nie można mówić.
2
Z Wojtusiem na bramce nie przegramy.
0
Hahaha szybka odpowiedz. Teraz manita.
0
Dobrze, że śledzik nie przeszkadzał.
0
@Kapitan hawk Przecież on by nie wytrzymał 15 minut tempa flicka.
0
Tak to jest jak się śledzia wystawia w podstawie xD
0
Mógł zrobić wszystko trafił w bramkarza.
2
Digi Dong nie powinien grać na szybkich rywali, przecież on nigdy się nie cofa do obrony.
0
Haha. Właśnie cofnąłem zobaczyć drugą bramkę oczywiście Digi Dong sobie stoi i nie wraca do obrony xDDDD
Jaki to jest cieć, oczywiście łapami macha.
Teraz potężny ferran marnuje 1 na 1 xDD
0
Szkoda, że Lewy nie wychodzi z Olmo, bo on zawsze ma jakieś najciekawsze zagrywki. Pewnie w 70 minucie wprowadzi Digi Donga, który zahamuje grę i wpuści też Lewego, i nie będzie podań.
15
@Lewangoooolsky Lewy wyjdzie na rewanż, bo jest ważniejszy. Poza tym ferran zaraz wróci do swojej wersji tak jak wrócił fermin. Będzie tylko denerwował.
0
@Barcatroll Buffon do 41 siedział w Juve jako 1
0
Śmietanka degeneratów.
0
@Barcatroll no właśnie po kilka razy w meczu. On nie będzie musiał latać od linii do linii przez 90 minut. Wobrażam sobie, bo 40 latek to nie jest jeszcze emeryt.
1
Ja nie widzę problemu, żeby Wojtuś grał do 40. Tak długo jak będzie miał refleks i będzie skoczny to nie ma przeciwskazań do stania na bramce.
5
HAHA Telenowela z uśpionym madryciokiem.
1
Krystyna jeździ na koniu araba. Chyba dobrze zrozumiałem post? Nie jestem biegły w angielskim.
1
@FcPortoFan1999 oni nie mają dobrego rozwiązania.
Oddadzą najbardziej bogate ziemię w złoża Rosjanom albo Amerykanom. Kraj bez wschodu cofnie się o 30 lat, chyba że nagle przyjdzie kroplówką z UE, na co wątpię żeby się zgodziły myślące państwa. Ukraina to nawet nie jest stan polski z 2004, który przez X lat przygotowywał się to przyłączenia.
Kolejne wyjęcie to przeproszenie Europy i powolne wykrwawienie się, bo my nie mamy technologii i przemiału jak USA.
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby się dogadać z USA. Oddać % złóż naturalnych za protekcję. Inaczej tego nie widzę. Tak czy siak te ziemie są stracone. Lepiej mieć u siebie stacjonujące patrioty niż pijanych kacapów. A może w przyszłości jak przyjdą inni rządzący to te ziemie oddadzą.
13
@FcPortoFan1999 powoli też ma przeciwko sobie europę. Zamiast dziękować poszczególnym krajom, to on chce więcej więcej i jeszcze na nie narzeka.
To co mówi o Polsce jest skandaliczne. Powinien za wszystko przeprosić i dopóki tego nie zrobi nie dostanie grosza i nawet jednej paczki amunicji.
1
Od początku pisałem prawdę o Tobie i byłem za nią wyzywany na la bambie.
Moje na wierzchu. Tygrysek z faweli został wysłany przez potężnego Pana Piłkarza pół-emeryta z Polski z powrotem do Brazylii.
Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz na europejskie boiska i mi pokażesz swoje prawdziwe umiejętności. Pamiętaj nie wiąż już się z golddiggerkami.
Pozdrawiam cieplutko.
1
Haha nawet komentator wyjaśnił tych statystyków z La Bambli xD
0
@Dynak mówisz o tym, że 6 goli w ostatnich 7 spotkaniach to słaba skuteczność?
0
Kolejna steczka Rafinii nie trafiona.
Dobrze, że świeży Olmo dał nam gola.