0

Chelsea nie chce kupić tygrysa z faweli?

0

Jeden emeryt pogonił nowego nejmara, a drugi emeryt pogoni pseudo bramkarza.

0

@maroon ale to jest tylko przykład, który mi się napatoczył w tym momencie, bo jest nawet z dzisiaj.

0

@maroon nie tylko na la bambli, ale też za granica walą do niego kounika.
A Robercik, który dokonał więcej od niego jest jechany jak szmata. Od kibica zbyt wiele to nie można wymagać.


2

@maroon u nas Aubameyang rozegrał 24 spotkania, a ile osób nazywa go legendą i wali do niego kounika do dziś.

2

Bardzo dobra decyzja. Hustle_hard_304 i Nejmar to idealne wzory dla młodego Jamala. Jeden weźmie Jamalka na bitkę do baru, a drugi do kasyna i na kurtyzany.

5

@michal26 Wojlski to jest jeden z największych jak nie największy pasożyt na tej wojnie.
Najpierw powiedział, że nie będzie jej spieniężał jak inni po czym 2 miesiące później wydał książkę.
Wszystkich chce wysłać na przymuszone szkolenie 3-6 miesięcy, ale on nie pójdzie, bo on ma firmę i rodzine. Tak jakby inni nie mieli.
Ma kosę z bartosiakiem, że tamten żeruje na strachu i wiecznie mówił o wojnie, a jak wojna się zaczęła to sam zaczął doić krowę aż prawie zdechła.
Jego analizy są o kant dupy, on tylko potrafi mapki czytać, które znajduje na telegramie.
Ogólnie jak typa na początku słuchałem to z czasem wyszło co to za gagatek.

3

@mekston Z Nejmarem mogą być 3 rezultaty
poprowadzi barcę do sekstetu
poprowadzi drużynę FC szpital
zaprowadzi Jamala do kasyna i na kurtyzany

0

@mekston młody, ma potencjał

0

@michal26 przed wojną robił jakieś amatorskie analizy. On nie ma wykształcenia w tym kierunku. On wcześniej był zwykłym doradcą sprzedażowym.
Te wojenki to było jego hobby i w pewnym momencie zaczął to spieniężać, ale tak naprawdę zaczął na tym zarabiać jak się zaczęła wojna.

0

@lambard Jak ty chcesz wymienić szklanke 50mln za zdrowego chłopa wartego 100+?

9

Kolega Krystyny z realu stwierdził, że Krystyna nie jest kozą, tylko najlepszą kozą jest Messi. Madrycioki muszą mieć spiecie w mózgu, bo to ich legenda takie herezje wygłasza.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1890026185108672960

13

1

@michal26 Wolski jest przede wszystkim pro wojenny, bo na tym zarabia pieniądze. Skończy się wojna, skończy się youtube, skończą się zamówienia.

3

Wreszcie madrycioki pokazały prawdziwa twarz. Uznają Viniego za top 15 najprzystojniejszych mężczyzn i myślą o jego "25 centymetrach".


0

Kurła liczyłem na real, żeby im szybko spuścić łomot.

0

@LinekMichal Gyokeresa wygląda najciekawiej z tych wszystkich młodych dostępnych. Ja zawsze chciałem haalanda, ale on wybrał kozy i petrodolary.

1

@Mieszo raczej fatiego i digi donga. Dopiero co szklance dali podwyzke z 6 na 12mln to chyba mają.

5

@Nefir ferran to już zaliczył sufit od którego się często odbija i notuje słabe występy. Nam jest potrzebna światowa 9, a nie średniak.

2

@Pedri16Future on ma problem z przyspieszeniem, jak już ruszy to jest w miarę szybki. Nie ma już takiej lekkości w bieganiu jak kiedyś. Możliwe, że ciągle dokucza mu ten kręgosłup, a wtedy mięśnie same z siebie się spinają, żeby utrzymać gorset. Wystarczy, że to mały dyskomfort, a i tak z tyłu głowy ma, żeby nie przesadzić.

0

@JordiAlba188 ferran dobił sufitu i się od niego często odbija. Nam jest potrzebna topowa mobilna 9, a nie przeciętniak.

38

Można? Można! Nie trzeba robić fikołków. Robert powiedział, że chcę tutaj skończyć karierę. Myślę, że może tak się stać i nie rozmieni swojej pięknej kariery na drobne jak inni piłkarze grający na pastwiskach.
Lewy za rok powinien grać już 50/50 z inną 9-tką, tylko którą? Jeżeli będzie chciał zostać na kolejny rok to już powinien wchodzić na końcówkę meczu. Powoli czas przekazać pałeczkę kolejnemu klasowemu napastnikowi, problem jest w tym, że takiego nie ma teraz w zespole.
Mam nadzieję, że po końcu kariery zostanie jakimś ambasadorem i ciągle będzie w Barcelonie.
Robert był pierwszym krokiem do odbudowy Barcelony, drugim był Flick.
Hejterzy Roberta, którzy siedzą całymi dniami w norach mogą krzyczeć do woli, ale Robert już jest legendą Barcy.

0

Ale dali się wydymać bez mydła.

1

Rzeźnicy z madrytu

2

Ale od skorupy mu się odbiło

0

Hahaha żółw co odwalił xD p

1

Madrycioki szukają odpowiedniej klatki

0

@ArterkHD działają, tylko trzeba włączyć 15 minut wcześniej

4

Niech madrycioki się wybiegają. Niech się pomęczą te dwa mecze. Idealnie dla nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?