Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea nie chce kupić tygrysa z faweli?
0
Jeden emeryt pogonił nowego nejmara, a drugi emeryt pogoni pseudo bramkarza.
0
@maroon ale to jest tylko przykład, który mi się napatoczył w tym momencie, bo jest nawet z dzisiaj.
0
@maroon nie tylko na la bambli, ale też za granica walą do niego kounika.
A Robercik, który dokonał więcej od niego jest jechany jak szmata. Od kibica zbyt wiele to nie można wymagać.
2
@maroon u nas Aubameyang rozegrał 24 spotkania, a ile osób nazywa go legendą i wali do niego kounika do dziś.
2
Bardzo dobra decyzja. Hustle_hard_304 i Nejmar to idealne wzory dla młodego Jamala. Jeden weźmie Jamalka na bitkę do baru, a drugi do kasyna i na kurtyzany.
5
@michal26 Wojlski to jest jeden z największych jak nie największy pasożyt na tej wojnie.
Najpierw powiedział, że nie będzie jej spieniężał jak inni po czym 2 miesiące później wydał książkę.
Wszystkich chce wysłać na przymuszone szkolenie 3-6 miesięcy, ale on nie pójdzie, bo on ma firmę i rodzine. Tak jakby inni nie mieli.
Ma kosę z bartosiakiem, że tamten żeruje na strachu i wiecznie mówił o wojnie, a jak wojna się zaczęła to sam zaczął doić krowę aż prawie zdechła.
Jego analizy są o kant dupy, on tylko potrafi mapki czytać, które znajduje na telegramie.
Ogólnie jak typa na początku słuchałem to z czasem wyszło co to za gagatek.
3
@mekston Z Nejmarem mogą być 3 rezultaty
poprowadzi barcę do sekstetu
poprowadzi drużynę FC szpital
zaprowadzi Jamala do kasyna i na kurtyzany
0
@mekston młody, ma potencjał
0
@michal26 przed wojną robił jakieś amatorskie analizy. On nie ma wykształcenia w tym kierunku. On wcześniej był zwykłym doradcą sprzedażowym.
Te wojenki to było jego hobby i w pewnym momencie zaczął to spieniężać, ale tak naprawdę zaczął na tym zarabiać jak się zaczęła wojna.
0
@lambard Jak ty chcesz wymienić szklanke 50mln za zdrowego chłopa wartego 100+?
9
Kolega Krystyny z realu stwierdził, że Krystyna nie jest kozą, tylko najlepszą kozą jest Messi. Madrycioki muszą mieć spiecie w mózgu, bo to ich legenda takie herezje wygłasza.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1890026185108672960
13
Co ten grubasek nejmar
https://fxtwitter.com/fodensss/status/1889845960500715854
1
@michal26 Wolski jest przede wszystkim pro wojenny, bo na tym zarabia pieniądze. Skończy się wojna, skończy się youtube, skończą się zamówienia.
3
Wreszcie madrycioki pokazały prawdziwa twarz. Uznają Viniego za top 15 najprzystojniejszych mężczyzn i myślą o jego "25 centymetrach".
0
Kurła liczyłem na real, żeby im szybko spuścić łomot.
0
@LinekMichal Gyokeresa wygląda najciekawiej z tych wszystkich młodych dostępnych. Ja zawsze chciałem haalanda, ale on wybrał kozy i petrodolary.
1
@Mieszo raczej fatiego i digi donga. Dopiero co szklance dali podwyzke z 6 na 12mln to chyba mają.
5
@Nefir ferran to już zaliczył sufit od którego się często odbija i notuje słabe występy. Nam jest potrzebna światowa 9, a nie średniak.
2
@Pedri16Future on ma problem z przyspieszeniem, jak już ruszy to jest w miarę szybki. Nie ma już takiej lekkości w bieganiu jak kiedyś. Możliwe, że ciągle dokucza mu ten kręgosłup, a wtedy mięśnie same z siebie się spinają, żeby utrzymać gorset. Wystarczy, że to mały dyskomfort, a i tak z tyłu głowy ma, żeby nie przesadzić.
0
@JordiAlba188 ferran dobił sufitu i się od niego często odbija. Nam jest potrzebna topowa mobilna 9, a nie przeciętniak.
38
Można? Można! Nie trzeba robić fikołków. Robert powiedział, że chcę tutaj skończyć karierę. Myślę, że może tak się stać i nie rozmieni swojej pięknej kariery na drobne jak inni piłkarze grający na pastwiskach.
Lewy za rok powinien grać już 50/50 z inną 9-tką, tylko którą? Jeżeli będzie chciał zostać na kolejny rok to już powinien wchodzić na końcówkę meczu. Powoli czas przekazać pałeczkę kolejnemu klasowemu napastnikowi, problem jest w tym, że takiego nie ma teraz w zespole.
Mam nadzieję, że po końcu kariery zostanie jakimś ambasadorem i ciągle będzie w Barcelonie.
Robert był pierwszym krokiem do odbudowy Barcelony, drugim był Flick.
Hejterzy Roberta, którzy siedzą całymi dniami w norach mogą krzyczeć do woli, ale Robert już jest legendą Barcy.
10
Ale piecze dupa dudka madrycioka https://wykop.pl/cdn/c3201142/7e07061f3f9cfe618e6bd0e101ce9a11cfe88dce3a9860aa06c6e6e941d3c262.jpg
0
Ale dali się wydymać bez mydła.
1
Rzeźnicy z madrytu
2
Ale od skorupy mu się odbiło
0
Hahaha żółw co odwalił xD p
1
Madrycioki szukają odpowiedniej klatki
0
@ArterkHD działają, tylko trzeba włączyć 15 minut wcześniej
4
Niech madrycioki się wybiegają. Niech się pomęczą te dwa mecze. Idealnie dla nas.