Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Uwaga madrycioki na głównej
https://img.joemonster.org/upload/rub/1493550e25c1afatumblr_mmv0a8AYbf1rm.gif
0
Poczekaj za kilka dni wejdą nowe zestawy z rtx 5080, tylko trzeba na nie polować za normalną cenę a nie od koników 5200vs7200zl
https://www.purepc.pl/polecane-zestawy-komputerowe-do-gier-luty-2025?page=0,18
0
@BezglutenowyPedri nie kupuj takich składaków, bo składają to osoby nie znające się na pc. Jak sam nie potrafisz to zleć to komuś.
Na wiedźmina 4 to nawet karty graficzne, które wyszły w tym tygodniu nie wystarcza, bo on wyjdzie za 5 lat, a tym pokazałeś zestaw ze starym 2 letnim rtxem.
0
Comming out
Identyfikuje się jako trans madrycista.
Myślę, że nie jestem jedyny widąc jak koledzy z La Bambli też oglądają wszystkie mecze madrycioków.
0
Trochę smutne, że te dzieci w piłce reprezentacyjnej osiągnęły więcej niż taki Robert. Piłka to jednak gra zespołowa, on w pojedynkę sam niczego nie wygra, a trenerzy mu w tym nie pomagali.
3
Prawda jest taka, że ci najlepsi nie muszą nonstop każdemu przypominać, że są najlepsi.
Te liczenie 1000 goli też jest zabawne. Równie dobrze mógłby iść na orlik postrzelać te gole.
Te ligi dla emerytów są na poziomie naszej okręgówki.
Tutaj najlepsza 9 w historii, która strzeliła w tym sezonie 20 goli pokazuje swoje kocie ruchy.
0
@Danny Gaucho w grudniu wszyscy pisali, że ma odejść i chce grać w Europie. Teraz spojrzałem to jednak zostaje do czerwca wypełnić kontrakt. Ciekawe na jakim pastwisku będzie dobijał 1000 gola
2
@mrboom vanced to już się posypał. Revanced działa i nie trzeba roota jak kiedyś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@wojopancer wyrwanie drugiego faceta
0
Mógłby ktoś napisać o co chodzi z Ronaldo? On miał odejść od arabusów w styczniu, a on dalej strzela gole na tych pastwiskach.
4
Mógł pójść na 2-3 lata coś zarobić. Gdyby się odbudował wróciłby do średniaka. To ta menda woli siedzieć na dupie i nic nie robić. Arabusy pewnie mu taka sama wypłatę zaproponowali, albo wyższą.
0
Liczę, że Olmo się wyleczy tak jak Pedri. Na Pedriego też gadaliśmy, że po co mam fantastyczny grajek jak on leży tylko w szpitalu. Trzymam kciuki, że kiedyś się ogarnie, bo bo jak nie to z takimi kontuzjami to nawet pan arab za koze nie wymieni.
7
@MirusAmisz Marcs miał składane plecy nie wiadomo czy nie będzie miał jakieś blokady w głowie i wróci na swój poziom, który też nie był nie wiadomo jak wysoko w porównaniu do światowych bramkarzy.
0
@PeterMaro sprowadzili rok temu za 35m+ zmienne. Wiesz gdzie jest? ;)
1
Stawki w kobiecej NBA
https://x.com/MomsPostingLs/status/1886353961583534463
5
Do wszystkich krzykaczy i wysyłających Robercika na ławkę, pokażcie zamiennika.
Olmo jako fałszywa 9? Chyba jako pacjent numer 1
Ferran? Pokazał dlaczego siedzi na ławie.
Pau, nie dostaje minut.
Tygrys z faweli to nie poziom barcelony.
Nie stać nas na topowego napastnika, chyba że ktoś wreszcie zmusi siłowo do odejścia digi donga, fatiego i sprzedamy kolejne nieistniejące loże vip czy tam śmietniki.
1
@PeterMaro a kto będzie podstawowym? Wszyscy, którzy chcą usadzić Roberta nie pokazują alternatywy.
2
@HugoZraszacz messi i fabregas dwójka, która wychodzi z nory, tylko jak Robercikowi źle od sęka się odbije, ale po chwili znów się chowają.
20
Już zapomieli jak Toni Kroos w czasie mistrzostw prawie urwał Pedriemu nogę?
5
@Kgorecki2500 głupia i głupsza. Jedna populistka, a druga jakimś cudem skończyła studia i nawet pracowała dla zagranicznych korporacji, ale wciąż nie mam pojęcia jak tam się znalazła.
1
Idealne podsumowanie numeru 10 w barcy
30
Dobrze, że Gavi ma cegłę zamiast głowy inaczej mogłoby się to źle skończyć dla niego.
4
Ręcznik nie potrafi tak daleko kopnąć jak Wojtuś rzucić.
0
@Litman tak, bo ktoś z rezerw albo jakieś dzieci są wstanie być lepsi od chłopa co grał regularnie w PL. Doświadczenia się nie kupi ani nie zdobędzie w rezerwach.
33
Deprecjonowanie najlepszej 9 w historii ciąg dalszy. Wszystko przypadkowe, wiecznie nie trafia, odbija się od sęka. Już strat ferrana, fermina czy nawet jamala nikt nie wspomina, bo całują herb. Rafinia dziś niewidoczny, machał rękami i jeszcze głupio dostał żółtą kartkę.
Wiadomo, że jak zwykle Lewandowski najgorszy.
2
@barcanawieki On powinien już się pakować jeżeli prawdą jest to, że Wojtusia chcą zostawić na przyszły rok. Nawet jak Marc wróci to Wojtuś będzie sobie stał w pucharach o puchar Tymbarka.
10
Znów chcieli Wojtusia na minę wsadzić. Wojtuś lepsze przyjęcie niż Ferran.
3
Ci co krzyczą, że Ferran powinien grać jako 9 zamiast Lewego to nie powinni wychodzić z nory.
0
@Litman bo nikogo nie mamy za rafinię. Przecież na la bambli specjaliści nie chcieli rashforda.