Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Idiotyczne zachowanie rafini. Po co to komu?
1
@Tasde ciasteczka to mu Tomasz Młynarz robił.
1
Najlepsza 9 w historii. Anty Roberciki won do nory.
2
Madryciokom nie idzie to trzeba powtórzyć głosowanie.
0
@BezglutenowyPedri gaviego, bo kontuzjowany
2
Jamalowi od sęka się odbiło
0
Barca powinna mieć zakaz grania o 14. Tego nie da się oglądać.
0
Fermin niewidoczny. Raz mu się od sęka odbiło i nic więcej.
0
@Coutinho007 po lewej nikogo nie ma bo Rafinia schodzi do środka
4
Znów lewego faulują i gwizdki niczego nie widzą.
0
Nie powinni mu pozwolić wchodzić na murawę. To jest głupota, bo on nigdy nie będzie chciał z siebie zejść.
0
Gavi wstał to pół biedy. Dziwnie to wyglądało na początku jak machał tymi nogami.
0
@QQL5 @heniusss coś tam pisali, że już zielone światło do grania
4
Gavi znów broni głową. Niech zacznie jej używać do myślenia czasami.
1
Ale gówniarz ich zrobił xD
1
Szybciej Tebas wyrejestruje Olmo czy Olmo wróci na boisko?
0
Lewy ty grasz jako cofnięty napastnik czy na szpicy. Ruszaj dupę
0
Co to za klękanie przed chińczykami?
0
Prawie podstawowa 11. Dobrzem, że Inigo odpoczywa.
0
@bbartekfcb u nas mało kto używa wulgaryzmów, a tam to jest po porządku dziennym
1
@TroY_PL poczytaj jeszcze opinie o komentatorach. Wszyscy "spuszczają się" nad przeciwną drużyną, nie ważne jaka by grała. Do tego każda drużyna przed nami rozkłada nogi, a z nimi stawia autobus i gra o życie.
0
Przed końcowym gwizdkiem żółtek szukał jeszcze karnego xD
1
@szkudi7 pewnie gra w fortnajta z nejmarem
0
@nightwishygt żółty już próbował drukować
1
HAHAH modrycioki xD kulawe city się po nich przejedzie xD
0
@Ogorinho1974 raczej pół roku po tym jak skończy kopać piłkę na kartoflisku. Od razy kończy się dieta, zaczynają imprezy.
0
@mkl87 Żeby stawiać na fatiego to trzeba bylo nie oglądać ostatnich jego wyczynów.
6
Tak wygląda poziom ligi hamburgerowej na podstawie suareza.
20 goli taki grubasek, który ledwo się rusza.
1
@David_Martin czyli wolisz 12 mln niegrających od 3lat?
0
@Zenon83 Czyli wolisz fatiego? Jak rafinia będzie kontuzjowany to kogo tam wsadzisz na dłuższą metę?