1

Idiotyczne zachowanie rafini. Po co to komu?

1

@Tasde ciasteczka to mu Tomasz Młynarz robił.

1

Najlepsza 9 w historii. Anty Roberciki won do nory.

2

Madryciokom nie idzie to trzeba powtórzyć głosowanie.

0

@BezglutenowyPedri gaviego, bo kontuzjowany

2

Jamalowi od sęka się odbiło

0

Barca powinna mieć zakaz grania o 14. Tego nie da się oglądać.

0

Fermin niewidoczny. Raz mu się od sęka odbiło i nic więcej.

0

@Coutinho007 po lewej nikogo nie ma bo Rafinia schodzi do środka

4

Znów lewego faulują i gwizdki niczego nie widzą.

0

Nie powinni mu pozwolić wchodzić na murawę. To jest głupota, bo on nigdy nie będzie chciał z siebie zejść.

0

Gavi wstał to pół biedy. Dziwnie to wyglądało na początku jak machał tymi nogami.

0

@QQL5 @heniusss coś tam pisali, że już zielone światło do grania

4

Gavi znów broni głową. Niech zacznie jej używać do myślenia czasami.

1

Ale gówniarz ich zrobił xD

1

Szybciej Tebas wyrejestruje Olmo czy Olmo wróci na boisko?

0

Lewy ty grasz jako cofnięty napastnik czy na szpicy. Ruszaj dupę

0

Co to za klękanie przed chińczykami?

0

Prawie podstawowa 11. Dobrzem, że Inigo odpoczywa.

0

@bbartekfcb u nas mało kto używa wulgaryzmów, a tam to jest po porządku dziennym

1

@TroY_PL poczytaj jeszcze opinie o komentatorach. Wszyscy "spuszczają się" nad przeciwną drużyną, nie ważne jaka by grała. Do tego każda drużyna przed nami rozkłada nogi, a z nimi stawia autobus i gra o życie.

0

Przed końcowym gwizdkiem żółtek szukał jeszcze karnego xD

1

@szkudi7 pewnie gra w fortnajta z nejmarem

0

@nightwishygt żółty już próbował drukować

1

HAHAH modrycioki xD kulawe city się po nich przejedzie xD

0

@Ogorinho1974 raczej pół roku po tym jak skończy kopać piłkę na kartoflisku. Od razy kończy się dieta, zaczynają imprezy.

0

@mkl87 Żeby stawiać na fatiego to trzeba bylo nie oglądać ostatnich jego wyczynów.

6

Tak wygląda poziom ligi hamburgerowej na podstawie suareza.
20 goli taki grubasek, który ledwo się rusza.


1

@David_Martin czyli wolisz 12 mln niegrających od 3lat?

0

@Zenon83 Czyli wolisz fatiego? Jak rafinia będzie kontuzjowany to kogo tam wsadzisz na dłuższą metę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?