0

Robercik, mam nadzieję, że Alvaro ugotuje dobry bigos na dziczyźnie, żeby ukoić twoje nerwy.

1

Flick jako Niemiec boi się przewagi liczebnej Polaków na boisku.

0

Kolejny mecz Wojtusia na bramce i kolejny mecz wygrany. Vamos Wojtuś

0

Wpuść Robercika antypolaku

0

@Barcaa12 Flick to mekambiarz

0

Znów drużyna na rozstrzelanie a Bobuś siedzi.
Niemiec chce mu odebrać trofeum panini.

0

Tak kopnął digi donga, że już widziałem tam kolejny uraz na 2 miesiące.

1

Czemu Lewy znów siedzi? Panie Flick pan to chyba nie Polak.
Od razu pisałem, że niemiec Wojtusia nie posadzi. Wojtuś musi się rozegrać, bo celem jest liga mistrzów.

1

@TroY_PL kobieca piłka oprócz barcy nie istnieje

0

@masik86 najwidoczniej za slabo chcą

5

Lewy niech się lepiej obudzi i zacznie znó konar dokładać, bo inaczej żółw z madryckich kanalizacji go przegoni.

0

@masik86 oczywiście, że można doprowadzić do jego odejść. Barca słynie z takich ruchów. Wystarczy, że grubcio puści maila do swoich klakierów.

0

Wojtek to ma ten polski luz o którym mówił lewy.

1

Niech oni wreszcie Fatiego sprzedadzą, to jest prawdziwe zgniłe jajo w tym zespole. Nawet Digi dong nie jest taką zbuką, bo przynajmniej coś tam czasami pogra.

0

Kiedy ostatnio ktoś z realu był dżentelmenem? Przecież oni mają własną szczujnie, która co kilka dni wypuszcza wysryw o sędziach.

0

Reprezentacja Chin Kobiet, która jest Mistrzami Azji z 2022 roku przegrała sparing z 15-letnimi chłopakami z Evergrande Academy!
Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla przedstawicieli akademii

Dlatego kobiety w piłce noznej zarabiają tyle ile zarabiają.


0

@l3wang0000lski takie nagłówki się klikają

1

Stadion w Warszawie stoi pusty. Laporta przyprowadzi kilku umięsnionych hiszpanów na negocjacje do czaskowskiego i za darmo mu odstąpi obiekt.

2

Komentarz usunięty

2

@GigiAmoroso po odejściu lewego prawie przegrali mistrzostwo. BVB wtedy nie zdobyli mistrzostwa na własne życzenie.

0

Ale ten haaland slaby, w ogóle go nie widać w meczu. Niech już idzie do mls albo arabów. Koleś się skończył.

1

@Gibbon_FCB czyli pasuje do rządowych i do viniciusa

2

Czemu my tak nie gramy z kontr? Gdyby to była sytuacja u nas to vini by wycofał i czekał aż wszyscy się ustawia.

18

Ja bym go od razu sprzedał i nawet bym się nie zastanawiał. To nie jest poziom europejskiego topu. Do tego mógłby wrócić z (byłą) żoną do Brazylii.

16

@4drian0 gotowy na przyjęcie gola

0

@PuszkinFan wiadomo lewy nie strzeli nie to co taki Suarez co ma 40 goli w LM

2

Nie ma osoby, na którą nie wskoczy Gavi podczas celebracji

1

@Criss18Barca to ja dziś inny mecz oglądałem, bo nie wiedziałem świetnego jamala

21

3 mecze 3 zwycięstwa z Wojtusiem. Więcej dodawać nie trzeba.

10

Zobaczycie, że Flick nie posadzi Wojtusia. Vamos husaria.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?