Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robercik, mam nadzieję, że Alvaro ugotuje dobry bigos na dziczyźnie, żeby ukoić twoje nerwy.
1
Flick jako Niemiec boi się przewagi liczebnej Polaków na boisku.
0
Kolejny mecz Wojtusia na bramce i kolejny mecz wygrany. Vamos Wojtuś
0
Wpuść Robercika antypolaku
0
@Barcaa12 Flick to mekambiarz
0
Znów drużyna na rozstrzelanie a Bobuś siedzi.
Niemiec chce mu odebrać trofeum panini.
0
Tak kopnął digi donga, że już widziałem tam kolejny uraz na 2 miesiące.
1
Czemu Lewy znów siedzi? Panie Flick pan to chyba nie Polak.
Od razu pisałem, że niemiec Wojtusia nie posadzi. Wojtuś musi się rozegrać, bo celem jest liga mistrzów.
1
@TroY_PL kobieca piłka oprócz barcy nie istnieje
0
@masik86 najwidoczniej za slabo chcą
5
Lewy niech się lepiej obudzi i zacznie znó konar dokładać, bo inaczej żółw z madryckich kanalizacji go przegoni.
0
@masik86 oczywiście, że można doprowadzić do jego odejść. Barca słynie z takich ruchów. Wystarczy, że grubcio puści maila do swoich klakierów.
0
Wojtek to ma ten polski luz o którym mówił lewy.
1
Niech oni wreszcie Fatiego sprzedadzą, to jest prawdziwe zgniłe jajo w tym zespole. Nawet Digi dong nie jest taką zbuką, bo przynajmniej coś tam czasami pogra.
0
Kiedy ostatnio ktoś z realu był dżentelmenem? Przecież oni mają własną szczujnie, która co kilka dni wypuszcza wysryw o sędziach.
0
Reprezentacja Chin Kobiet, która jest Mistrzami Azji z 2022 roku przegrała sparing z 15-letnimi chłopakami z Evergrande Academy!
Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla przedstawicieli akademii
Dlatego kobiety w piłce noznej zarabiają tyle ile zarabiają.
0
@l3wang0000lski takie nagłówki się klikają
1
Stadion w Warszawie stoi pusty. Laporta przyprowadzi kilku umięsnionych hiszpanów na negocjacje do czaskowskiego i za darmo mu odstąpi obiekt.
2
Komentarz usunięty
2
@GigiAmoroso po odejściu lewego prawie przegrali mistrzostwo. BVB wtedy nie zdobyli mistrzostwa na własne życzenie.
0
Ale ten haaland slaby, w ogóle go nie widać w meczu. Niech już idzie do mls albo arabów. Koleś się skończył.
1
@Gibbon_FCB czyli pasuje do rządowych i do viniciusa
2
Czemu my tak nie gramy z kontr? Gdyby to była sytuacja u nas to vini by wycofał i czekał aż wszyscy się ustawia.
18
Ja bym go od razu sprzedał i nawet bym się nie zastanawiał. To nie jest poziom europejskiego topu. Do tego mógłby wrócić z (byłą) żoną do Brazylii.
16
@4drian0 gotowy na przyjęcie gola
0
@PuszkinFan wiadomo lewy nie strzeli nie to co taki Suarez co ma 40 goli w LM
2
Nie ma osoby, na którą nie wskoczy Gavi podczas celebracji
1
@Criss18Barca to ja dziś inny mecz oglądałem, bo nie wiedziałem świetnego jamala
21
3 mecze 3 zwycięstwa z Wojtusiem. Więcej dodawać nie trzeba.
10
Zobaczycie, że Flick nie posadzi Wojtusia. Vamos husaria.