Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za to samo Wojtek dostał czerwoną, czyli tutaj musi być faul.
1
Sprawdza? Czy drukowanie dla madrycioków?
0
@MesQueUnClub_87 tak. Nie podoba jej się hiszpania i chce powrotu do faweli xD pewnie zostawiła tam jakiegoś "przyjaciela" i tęskni za nim.
3
@Filipem lapucera chciała się grzać w barcelonie, a nie w sweilli
5
Żona Victora Roque, która jest o pięć lat starsza, poprosiła o rozwód na Instagramie XD Wygląda na to, że wydymała go na kasę, a teraz będzie szukać lepszego zawodnika.
0
@Ramek u roberta też był i grzali temat przez tydzień
1
Czemu nigdzie nie ma wspominanej zmarnowanej kolejnej setki przez Raphinie? Nie będzie nic o skradzionej asyście?
7
Postrzelałby sobie dziś Robercik do złotego buta, ale ciemiężyciel z Niemiec mu nie da.
Takie podziękowanie za zatrzymanie Rolanda
3
Flick dziś antypolski i nie wpuści Lewego.
Kunde mógłby zejść, bo on gra cały czas.
0
Ciekawe czy znów będą artykuły o "ukradzionych asystach".
0
O tej zmarnowanej setce też wszyscy zapomną za 5 minut. Robercik ma zły paszport.
0
@RezerwowyWojtus O tej zmarnowanej setce też wszyscy zapomną za 5 minut. O ostatniej setce nawet nie było wspomiane xD
0
Roland bliżej bramki przeciwnika niż zazwyczaj Robercik stoi
1
@Faro nic nowego
1
Panie Flick czy miał pan wylew? Skoro nie gra Lewy to na 9 powinien wejść Pau Victor.
0
Ciekawe jakie nastawienie ma szatnia do Digi Donga. Oni to już pewnie sami walizki mu pakują.
0
@ferdas_rawa oczywiście
2
@Nightraider coś czuję, że wpiszą 60-70~ i w wakacje odejdzie. Nikt mu nie zarzuci, że uciekł jak szczur z tonącego statku. Jak będzie zdrowy to znów bajern po niego zapuka
0
Dla mnie największym problemem jest to, że łapie kontuzje często i długie. Piłkarsko nie ma się co czepiać, tylko co się stanie jak za 2 miesiące pójdzie znów do szpitala? Cubarsi kiedyś też się połamie, bo dzieciak nie wytrzyma tyle grać.
0
Jeżeli rozmowa z Deco coś zmieniła tzn, że agent go cały czas oszkukiwal i podawał zaniżone kwoty, czyli to o czym było pisane wcześniej.
Czasami Roland Makdonald trzeba pilnować swoich interesów a nie polegać na innych.
1
@Pressinho racja, ale czerwona Szczęsnego to wynik poprzednich decyzji. Najpierw strata pedriego, potem nieodebranie piłki przy obronie choć było 3v2, a potem głupia decyzja Wojtka, bo ktoś mu natlukl że ma wychodzić, bo inaczej nie pasuje do Barcelony.
23
Lewy żeby od redakcji dostał więcej niż 7.5 to musi wreszcie ten herb pocałować.
6
A on to nie ma języka w gębie, żeby pójść spytać się co słychać w jego sprawie i zweryfikować agentów? Daleko do Deco to chyba nie ma.
0
Szczęście w nieszczęściu trafiliśmy na najdroższy atak składający się ze strzeleckich impotentów.
Nam w kilku meczach też można zarzucić impotencję, ale my nie graliśmy 11v10.
5
@BORO_12 mina lewego mówi wiele
20
Można się przyznać do błędu, panie kapitanie. Ucz się.
27
Mekambe tak był kontuzjowany, że do końcowego gwizdka biegał jak sarenka.
0
@lithotripter nie przez klub, tylko przez grubasa to on mu naobiecywał wiedząc, że w skarbcu łajno a nie złoto.
0
@michalgajdek Bobusiowi też mina zrzedła
4
W dyscyplinie skoków nad herbem Roland Makdonald byłby faworytem do medalu.