0

Robią wszystko, żeby pożegnać siwego dziada ze wszystkimi trofeami.

1

Jakby go nie złapali w siatkę, tylko znokautowałby sędziego to by mu jeszcze zapłacili.
Skorumpowana loga tebasa i Pereza.

0

@mekston jakby go nie złapali w siatkę to by dostał 1 mecz zawieszenia za znokautowanie sędziego.

1

@ziomal88 pomyliłeś portale. To nie portal o białych zużytych prześcieradłach.

3

Rozumiem wielkiemy Bajernowi, ale judentusowi? XD
Jakie wypożyczenie. Zostaje, albo nara.
Ja osobiście bym go zostawil, ale musi się stanowczo określić czy chce tu grać czy nie i przede wszystkim niech wyhoduje sobie jaja, bo nie potrafi własnych błędów na klatę przyjąć.

1

To teraz sytuację, które sam marnował czy o tym już nie wolno mówić/pisać?

0

Lewy wczoraj 3 strzały na bramkę, 2 celne w tym 2 gole.
Endrick dziś 6 strzałów na bramkę, 5 celnych w tym 0 goli.
Guler dziś 7 strzałów na bramkę, 4 celnych w tym 2 goli.

1

@Azazel_Pazuzu można słuchać wszystko i sobie własne zdanie wyrobić, a nie być zamknięty w jednej bańce

0

Haha Ananasy z faweli xD

0

Tego nie da się słuchać. Jak oni mogą gadać, żeby skończyć już mecz. Spuszczają się na prześcieradła aż przez monitor leci.

4

@ojWojtek a to są młode perełki?
Kolega chyba wyznaje zasade z ekstraklasy, że do 28lat to jeszcze junior.

0

Real wystawił swoję młode perełki po 50mln, bo w innych meczach nie dostają minut xD

14

Stawianie słabego wychowanka przed światowej klasy bramkarzem to jest skandal. Skandal w hurtowej ilości skandali w tym roku się rozmywa i nikt o tym nie będzie pamiętał, że na własne życzenie grubego i Flicka wszystko poprzegrywamy.

0

@MesQueUnClub96 dalej niektórzy nie rozumieją, że trzeba mieć zmienników.
Ten sezon niektórym nic do myślenia nie dał.

0

@matirix20 i jak on pauzuje to wszyscy płaczą, że drużyna leży.

0

XDDDD za takie coś to chłop powinien mieć anulowaną tygodniówkęxD płacą mu za kopanie, a on nawet kopnąc do pustej nie potrafi

0

Gruby to powinien się do Salaha na kolanach wybrać i go tutaj sprowadzić.

0

@David_Martin Czyli ktoś kto się wspina pod ścianie, nie ma nawet trasmisji tych zawodów w TV jest popularniejsza od Lewego? To twój tok myślenia.

0

@partymaker Ronaldo wczoraj mówił, że arabska liga jest mocniejsza od francuskiej, a dziś z niej ucieka.
Będzie podpis a nie kręcenie jak to robi od pół roku to będzie inaczej traktowany.

0

To jest śmieszny plebiscyt.
Kuba Śmiechowski, który wygrał w tym roku Le Mans w POLSKIM zespole prowadzonym przez niego go największy wyczyn w polskim potorsporcie od czasów wygrania wyścigu F1 przez Kubice w 2008 roku.
Śmieszny żużel wygrywał, który poza polską nie istnieje, a chłopakowi, który wygrał najbardziej prestiżowy wyścig nie dali.

2

Z opaska kapitańska na ramieniu mówi, że nie wie czy przedłuży kontrakt. No i tyle by było z naszych kapitanów Rolanda Makdonalda i Digi Donga.

30

6. Fermin ciągle nie wrócił z urlopu po mistrzostwach i igrzyskach
7. Dla Fatiego nie ma nawet miejsca na ławce rezerwowych.

1

@HypeR 10 powinien dostać jamal

6

Oddać nawet za darmo. Trzeba odciążyć budżet płacowy.

0

@Zaden skoro lewa już leży, a prawej nie ma od początku sezonu to można powiedzieć, ze nie mamy obrony po bokach.

4

@addept to ci sami impotencji co to roberta co mecz gadają.

1

@Ramon_Villaverde co tydzień dobre mieszkanie w warszawie. Dobrze się ustawił dzieciak.

6

Roland Makdonald dobry mecz po powrocie. Brakowało takiego byka w obronie. Niech on tylko się ogarnie z tym kontraktem, albo niech się goni do bajernu.

2

Wojtuś nie biega 20m przed bramką i coś się dzieje? Lepiej i pewniej gra nogami niż ręcznik.

1

Fermin i Fati to dziś jakby śniadania nie zjedli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?