Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robią wszystko, żeby pożegnać siwego dziada ze wszystkimi trofeami.
1
Jakby go nie złapali w siatkę, tylko znokautowałby sędziego to by mu jeszcze zapłacili.
Skorumpowana loga tebasa i Pereza.
0
@mekston jakby go nie złapali w siatkę to by dostał 1 mecz zawieszenia za znokautowanie sędziego.
1
@ziomal88 pomyliłeś portale. To nie portal o białych zużytych prześcieradłach.
3
Rozumiem wielkiemy Bajernowi, ale judentusowi? XD
Jakie wypożyczenie. Zostaje, albo nara.
Ja osobiście bym go zostawil, ale musi się stanowczo określić czy chce tu grać czy nie i przede wszystkim niech wyhoduje sobie jaja, bo nie potrafi własnych błędów na klatę przyjąć.
1
To teraz sytuację, które sam marnował czy o tym już nie wolno mówić/pisać?
0
Lewy wczoraj 3 strzały na bramkę, 2 celne w tym 2 gole.
Endrick dziś 6 strzałów na bramkę, 5 celnych w tym 0 goli.
Guler dziś 7 strzałów na bramkę, 4 celnych w tym 2 goli.
1
@Azazel_Pazuzu można słuchać wszystko i sobie własne zdanie wyrobić, a nie być zamknięty w jednej bańce
0
Haha Ananasy z faweli xD
0
Tego nie da się słuchać. Jak oni mogą gadać, żeby skończyć już mecz. Spuszczają się na prześcieradła aż przez monitor leci.
4
@ojWojtek a to są młode perełki?
Kolega chyba wyznaje zasade z ekstraklasy, że do 28lat to jeszcze junior.
0
Real wystawił swoję młode perełki po 50mln, bo w innych meczach nie dostają minut xD
14
Stawianie słabego wychowanka przed światowej klasy bramkarzem to jest skandal. Skandal w hurtowej ilości skandali w tym roku się rozmywa i nikt o tym nie będzie pamiętał, że na własne życzenie grubego i Flicka wszystko poprzegrywamy.
0
@MesQueUnClub96 dalej niektórzy nie rozumieją, że trzeba mieć zmienników.
Ten sezon niektórym nic do myślenia nie dał.
0
@matirix20 i jak on pauzuje to wszyscy płaczą, że drużyna leży.
0
XDDDD za takie coś to chłop powinien mieć anulowaną tygodniówkęxD płacą mu za kopanie, a on nawet kopnąc do pustej nie potrafi
0
Gruby to powinien się do Salaha na kolanach wybrać i go tutaj sprowadzić.
0
@David_Martin Czyli ktoś kto się wspina pod ścianie, nie ma nawet trasmisji tych zawodów w TV jest popularniejsza od Lewego? To twój tok myślenia.
0
@partymaker Ronaldo wczoraj mówił, że arabska liga jest mocniejsza od francuskiej, a dziś z niej ucieka.
Będzie podpis a nie kręcenie jak to robi od pół roku to będzie inaczej traktowany.
0
To jest śmieszny plebiscyt.
Kuba Śmiechowski, który wygrał w tym roku Le Mans w POLSKIM zespole prowadzonym przez niego go największy wyczyn w polskim potorsporcie od czasów wygrania wyścigu F1 przez Kubice w 2008 roku.
Śmieszny żużel wygrywał, który poza polską nie istnieje, a chłopakowi, który wygrał najbardziej prestiżowy wyścig nie dali.
2
Z opaska kapitańska na ramieniu mówi, że nie wie czy przedłuży kontrakt. No i tyle by było z naszych kapitanów Rolanda Makdonalda i Digi Donga.
30
6. Fermin ciągle nie wrócił z urlopu po mistrzostwach i igrzyskach
7. Dla Fatiego nie ma nawet miejsca na ławce rezerwowych.
1
@HypeR 10 powinien dostać jamal
6
Oddać nawet za darmo. Trzeba odciążyć budżet płacowy.
0
@Zaden skoro lewa już leży, a prawej nie ma od początku sezonu to można powiedzieć, ze nie mamy obrony po bokach.
4
@addept to ci sami impotencji co to roberta co mecz gadają.
1
@Ramon_Villaverde co tydzień dobre mieszkanie w warszawie. Dobrze się ustawił dzieciak.
6
Roland Makdonald dobry mecz po powrocie. Brakowało takiego byka w obronie. Niech on tylko się ogarnie z tym kontraktem, albo niech się goni do bajernu.
2
Wojtuś nie biega 20m przed bramką i coś się dzieje? Lepiej i pewniej gra nogami niż ręcznik.
1
Fermin i Fati to dziś jakby śniadania nie zjedli.