Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@suszini Juz 2 mecze temu kolejny raz przypominałem, że u nas nikt nie strzela zza boxa.
Nawet Rober za czasów bajernu potrafił przywali z daleka, a tutaj wszyscy mają inpotencje w tym temacie i nonstop robią te nic niedające wrzutki.
1
Skoro tak bijecie w bęben to pokażcie statystyki wszystkich z ataku w barcelonie i najlepszych napadziorów na świecie. Mekambe, Haaland czy nie pasuje do narracji?
1
@Heros11 kompleks polaka i tyle. Szkoda, że nie liczą zmarnowanych szans Rafinii, Fermina czy Ferrana. Rafinia jest bardziej oswojony z piłką, bo ma ją częściej w czasie meczu, a Robert dostaje kilka podań na mecz.
0
@Peciak Oglądałem wszystkie mecze Roberta i jakoś sobie nie przypominam sobie jego nieskuteczności. Za to sobie przypominam, że jego koledzy potrafili mu podać prosto piłkę, a nie jakieś skaczące farfocle metr od nogi.
Haaland też jest znany ze swojej nieskuteczności?
0
Co nam daje ten pressing skoro oni stawiają autobus i nam strzelają z kontr.
My nie jesteśmy w stanie nic zrobić jak przeciwna drużyna stawia autobus.
Nam szło najlepiej na początku sezonu jak graliśmy od bramki do bramki i mieliśmy miejsce na podania do przodu.
Karny oczywiście wydrukowany, żeby za łatwo nam nie było.
0
@Emerald fermin miał więcej okazji niż lewy.
0
@Sewren122 jak na razie to Guardiola nic nie może zrobić grając najlepszymi grajkamiena świecie.
0
Co nam daje ten pressing skoro oni stawiają autobus i nam strzelają z kontr.
My nie jesteśmy w stanie nic zrobić jak przeciwna drużyna stawia autobus.
Nam szło najlepiej na początku sezonu jak graliśmy od bramki do bramki i mieliśmy miejsce na podania do przodu.
Karny oczywiście wydrukowany, żeby za łatwo nam nie było.
0
Hahaha. Rozłożyliśmy nogi bardziej niż real przed nami.
0
Jeden strzał jeden gol.
0
Nawet takie akcje drukują. On powinien biegać w białej szmacie a nie w żółtej.
0
Gdyby nie Cubarsi byłby gol.
1
Białasy płaczą, że kolejny zespół przed nami rozkłada nogi. Tylko chciałbym wam białasy przypomnieć, że to wy rozłożyliście nogi jak pani stojąca na wylotówce za 50zł.
0
Ilu nam już rzutów karnych w tym roku nie podytkowali?
Drukarze.
0
Chyba lepiej gramy jak jest bieganie od bramki do bramki. Jak zamykamy przeciwnika to nic nie możemy strzelić.
1
Lewy za taką główkę byłby ukrzyżowany.
1
Jakość tego nagrania na YT jest tragiczna. Telefonem już by to lepiej nagrali.
1
Deco z grubym na siłę go kupili, żeby ludzie się nie czepiali, że okienko bez dużego transferu. To dostaliśmy Kinder zbuke.
0
28 sekunda gol dla bajernu
0
Ciekawe kto go weźmie. Pewnie będą mu płacić 20% pensji, bo nikt normalny nie da mu więcej.
1
Zjadł pierożka z cukinią od ani na barcelońskiej plaży i mu się spodobała emerytura w Barcelonie. Nikt mu nie odbierze tego, że był bramkarzem największego klubu na świecie.
Nie zdziwiłbym się gdyby został jeszcze rok, żeby sobie postać na bramce w pucharze Tymbarku, przynajmniej w domu się nie nudzi i baby nie musi wysłuchiwać.
2
Chłop przez 2 lata rozegrał serię 3 dobrych spotkań i nagle wielki bohater, przyszłość barcelony xD
0
@BylismyLEPSI w laganes impreza, od kilku dni nie wstają z podłogi
1
Gdyby nie pułapki offsideowe to byłoby więcej niż w zeszłym roku.
Pewnie z 90% offsidów to były offside, które bez varu by puścili.
1
@Herbert jak się patrzy na ceny to takie same jak w Polsce. Sam bym wolał leżeć na kamp noł niż ma cmentarzu w rumunkach
0
@Real_Fan_1000 hula wiatr i grają anielski orszak.
1
Gruby powinien zamówić anielski orszak, bo taka będzie stypa na stadionie.
Czy on kiedykolwiek widział jak wygląda doping w Niemczech? Czy on jeździ tam już najebany o nic na oczy nie widzi z tej loży VIP.
9
Grają na jakiś ogórów i wychodzą najmocniejszym składem.
Mecz bez karnego dla realu to mecz stracony.
0
Białasy grając z ogórami nie wystawią endricka i Ardy. Kiedy te dzieciaki mają się ograć?
0
@preemo w newsie kiedyś było, że do maja musimy się wynieść.