Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TroY_PL galson to całe 90 minut ma meltdown na twiterku
1
Wojtuś powinien dostać MVP tak na zachętę.
3
No nie wiem. Ten spalony to taki trochę naciągany.
3
Digi Dong znów drukuje mecz.
0
Przecież był spalony. To kąt kamery, dlatego go nie widzieliście.
0
@Seledynowy mam nadzieję, że gruby z niemcem go pompują przed sprzedażą
1
@aspr1me on mało kiedy się rusza i piłkę broni wzrokiem
0
@Seledynowy napisz na la bambie, że potrzebujemy zmienników rafini i przede wszystkim jamala to cie zwyzywają, bo idioci myślą, że oni będą grać co macz 100% minut xD
0
@katalonczyk987 na sofascore 8.1 ręcznik w tym rolu z celta tez mial 8.1
5
@Faro siedzi na la bambie i pisze wysrywy na Robercika
0
Digi Dong i płotka xD hamulcowi
5
Wojtuś to łapie. Ręcznik takie piłki odbija przed siebie.
0
Z taka tarantulą na głowie to Nico nawet dobrze z główki nie strzeli.
1
Rafinia dziś najgorszy. Zmarnował setkę w pierwszej połowie i nawet tutaj nie ma o czym dyskutować. Mógł strzelić i uspokoić mecz.
0
Niech ten dzieciak zostawi te włosy w spokoju, albo niech się zetnie na łysą pałę. Nonstop się maca zamiast do kunde podawać.
0
@Andrzej_Majonez typowe. Rafinia nie strzelił setki i po 10 sekundach wszyscy o tym zapomieli xD
kompleksy mają
0
@Arden Marc po operacji kręgosłupa to będzie zagadka. Może mieć blokadę przed rzucaniem się, bo będzie się bał, że znów się połamie.
0
@Kozinho. flick pasa schował to młodemu w dupie się przewraca i myśli, że jest 10
0
@Hrzan no nie wiem, już teraz ma więcej goli od niego w całym sezonie.
5
Co za smrut dziś gramy. To jakaś patologia. Od listopada gramy tak niechlujną piłkę aż się tego oglądać nie chce
0
0 zagran za obrońców, to nić dzinego, że Lewemu się rece aktywowały.
0
@Lewangoooolsky najlepiej złotą piłkę plażową, żeby od razu sobie wskoczył do basenu
3
Ronaldo miał racje. Granie na bliskim wschodzie jest trudniejsze. 30 minut a nasi stoją i się nie ruszają. Padli jak muchy
1
0 ruchu bez piłki. Stoją jak te pachoły
3
Jakby Gavi był bardziej opalony i nosił prześcieradło ty by była 11
1
Ciekawe czy ktoś będzie przez tydzień wypominał ten błąd Rafini?
Pewnie nie xD
2
@Szymemdymek nikt by mu nie miał tego za złe jakby wyszedł i powiedział "zjebałem", a on odwraca kota ogonem i wszystko mówił byle by się nie przyznać do winy.
1
@brd42 będzie chodzić do pośredniaka i z powrotem
0
Beatis nie da mu 12mln pensji, znów będziemy mu musieli część płacić.
Sprzedać go wreszcie, dają mu tyle szans co pijanemu staremu, który obiecuje, że jutro to juz 3 browarków nie walnie.
Ten ananas w meczu z ogórkami z 4 ligi 2x nie miał siły kopnąć w piłkę i marnował 100tki.
1
@Gacek5 nikogo nie ugryzie, bo jest bezzębny. Gdyby to potrafił miałby klauzule strachu jak Oriol.