0

@TroY_PL galson to całe 90 minut ma meltdown na twiterku

1

Wojtuś powinien dostać MVP tak na zachętę.

3

No nie wiem. Ten spalony to taki trochę naciągany.

3

Digi Dong znów drukuje mecz.

0

Przecież był spalony. To kąt kamery, dlatego go nie widzieliście.

0

@Seledynowy mam nadzieję, że gruby z niemcem go pompują przed sprzedażą

1

@aspr1me on mało kiedy się rusza i piłkę broni wzrokiem

0

@Seledynowy napisz na la bambie, że potrzebujemy zmienników rafini i przede wszystkim jamala to cie zwyzywają, bo idioci myślą, że oni będą grać co macz 100% minut xD

0

@katalonczyk987 na sofascore 8.1 ręcznik w tym rolu z celta tez mial 8.1

5

@Faro siedzi na la bambie i pisze wysrywy na Robercika

0

Digi Dong i płotka xD hamulcowi

5

Wojtuś to łapie. Ręcznik takie piłki odbija przed siebie.

0

Z taka tarantulą na głowie to Nico nawet dobrze z główki nie strzeli.

1

Rafinia dziś najgorszy. Zmarnował setkę w pierwszej połowie i nawet tutaj nie ma o czym dyskutować. Mógł strzelić i uspokoić mecz.

0

Niech ten dzieciak zostawi te włosy w spokoju, albo niech się zetnie na łysą pałę. Nonstop się maca zamiast do kunde podawać.

0

@Andrzej_Majonez typowe. Rafinia nie strzelił setki i po 10 sekundach wszyscy o tym zapomieli xD
kompleksy mają

0

@Arden Marc po operacji kręgosłupa to będzie zagadka. Może mieć blokadę przed rzucaniem się, bo będzie się bał, że znów się połamie.

0

@Kozinho. flick pasa schował to młodemu w dupie się przewraca i myśli, że jest 10

0

@Hrzan no nie wiem, już teraz ma więcej goli od niego w całym sezonie.

5

Co za smrut dziś gramy. To jakaś patologia. Od listopada gramy tak niechlujną piłkę aż się tego oglądać nie chce

0

0 zagran za obrońców, to nić dzinego, że Lewemu się rece aktywowały.

0

@Lewangoooolsky najlepiej złotą piłkę plażową, żeby od razu sobie wskoczył do basenu

3

Ronaldo miał racje. Granie na bliskim wschodzie jest trudniejsze. 30 minut a nasi stoją i się nie ruszają. Padli jak muchy

1

0 ruchu bez piłki. Stoją jak te pachoły

3

Jakby Gavi był bardziej opalony i nosił prześcieradło ty by była 11

1

Ciekawe czy ktoś będzie przez tydzień wypominał ten błąd Rafini?
Pewnie nie xD

2

@Szymemdymek nikt by mu nie miał tego za złe jakby wyszedł i powiedział "zjebałem", a on odwraca kota ogonem i wszystko mówił byle by się nie przyznać do winy.

1

@brd42 będzie chodzić do pośredniaka i z powrotem

0

Beatis nie da mu 12mln pensji, znów będziemy mu musieli część płacić.
Sprzedać go wreszcie, dają mu tyle szans co pijanemu staremu, który obiecuje, że jutro to juz 3 browarków nie walnie.
Ten ananas w meczu z ogórkami z 4 ligi 2x nie miał siły kopnąć w piłkę i marnował 100tki.

1

@Gacek5 nikogo nie ugryzie, bo jest bezzębny. Gdyby to potrafił miałby klauzule strachu jak Oriol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?