Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W lidze mistrzów i super pucharze Hiszpanii jakoś potrafią normalnie sędziować. Ciekawe czemu? Nie wiem ale się domyślam. Hiszpańska skorumpowana ziemia.
0
@Emerald Wojtuś wyciszył mecz. Dzięki niemu wygraliśmy. Pan Bramkarz.
1
@Emerald to nie jest błąd jaki zrobił Araujo. Tutaj celował w piłkę i został wystawiony przez obronę. Araujo ciągnął za koszulkę gracza.
7
Biali impotenci wyjaśnieni. Hejterzy Robercika wyjaśnieni. Piękny wieczór.
Wojtuś błąd, zdarza się, został wystawiony.
0
Biali impotenci wyjaśnieni. Hejterzy Robercika wyjaśnieni. Piękny wieczór.
1
Biali impotenci xD grać w przewadze i nic nie strzelić to wiele mówi o tych największych strzeleckich impotentach
2
Jeszcze 20 minut. Kurła wytrzymajcie
17
Dawajcie jakąś czerwoną dla prześcieradeł.
5
Byle by Digi Donga nie wpuścił ani uszatka. Flick nie rób głupot.
0
@takisobiektos prawda, ale jakby wybił to by go na rękach nosili.
0
Casus Ronalda Makdonalda. Wychodzić i bronić z możliwym faulem czy dać strzelić gola. Tylko Wojtek zrobił to nieumyślnie, a ronald araujo już tak.
0
Nagle dziś potrafimy grać z kontry, czegoś czego nie potrafimy od conajmniej 3 lat robić.
6
Może i przegrywamy z las palmas, ale za to upokarzamu madrycioków.
0
Do nory madrycioki, już do samolotu i do ciebie.
2
Upokorzyć dziś madrycioków. Niech wracają do nory z podkulonymi ogonami
0
@Pinek5 https://x.com/GalsonHM
prosze poczytać, największy madryciok w Polsce, był nawet w kanale sportowym z nim wywiad XD
1
@AdrianFCB10 nikt. Ale nikt normalny by tyle nie udawał. On jest psychiczny jak większość madrycioków
12
Kamil Gala
@GalsonHM 4 min
Nieprawdopodobny skandal. Rzut karny za symulacje i brak czerwonej dla Kounde za faul na Mbappé...
Plus nielegalnie zarejestrowany Lewandowski z golem. Takie są fakty.
Mmmm ale odklejenie białasów, nie ma nic lepszego.
0
@Gall nic, właśnie w tym jest problem. On w ogóle się nie rozwija
14
I co asysta i gol, gdzie są hejterzy Robercika? Paszli do nory!
Najlepsza 9 w historii.
1
I co asysta i gol, gdzie są hejterzy Robercika? Paszli do nory!
1
Już drukują! Gdyby leżał tam czekoladowy z tarantulą na głowie to by był od razu karny
0
Jamal za dużo kombinuje, za dużo traci piłek.
0
Balde to potrfi coś robić prócz podawania piłki do tyłu? Ktoś go musi nauczyć, że bramka przeciwnika jest przed nim a nie za nim
0
Ale BOBUŚ to zrobił uczcie się jak się podaje do napastnika
0
Od listopada za mało ruchu bez piłki i nonstop machają rękami, bo nie mają do kogo podać.
1
Co oni odwalają? Czemu nie wybiją. Czemu nie ma lagi
3
Mekambe to gra na viagrze? Mu zawsze pała stoi jak biegnie do kamery
0
Jeżeli to prawda, że gruby obiecał mu większą kasę przy podpisaniu nowego kontraktu to powinien się z tego wywiązać i nie dziwię się, że Roland Makdonald chce odejść.
Boi się konkurencji okrąglinka i emeryta, to wiele mówi.
Kolejna szklanka w zastawie laporty. Po co ich nam tyle? W lato kupili sobie kolejną za 60 melonów.
Trzeba oczyścić szatnie, zrobić górkę w pusty skarbcu barcelońskim. Uszatek, Digi Dong, Roland Makdonald i Fati powinni odejść w zimę, a najpóźniej w lato. Negocjować z Bobusiem obniżenie wypłaty, choć bobuś może mieć asa w rękawie jak zdobędzie trofeum panini.
Trzeba zacząć dosypywać coś złota do skarbca, a nie kopać w mule nonstop za coś trzeba sprowadzić Haalanda, bo przecież nie przyjdzie za paczkę maczug i małą colę.
2
@SergioBusquets5 pokaż mi gdzie tutaj jest jakaś nieprawda. Typowe odwracanie kota ogonem.
Typowe dla rządowych.