2

@GigiAmoroso po odejściu lewego prawie przegrali mistrzostwo. BVB wtedy nie zdobyli mistrzostwa na własne życzenie.

0

Ale ten haaland slaby, w ogóle go nie widać w meczu. Niech już idzie do mls albo arabów. Koleś się skończył.

1

@Gibbon_FCB czyli pasuje do rządowych i do viniciusa

2

Czemu my tak nie gramy z kontr? Gdyby to była sytuacja u nas to vini by wycofał i czekał aż wszyscy się ustawia.

18

Ja bym go od razu sprzedał i nawet bym się nie zastanawiał. To nie jest poziom europejskiego topu. Do tego mógłby wrócić z (byłą) żoną do Brazylii.

16

@4drian0 gotowy na przyjęcie gola

0

@PuszkinFan wiadomo lewy nie strzeli nie to co taki Suarez co ma 40 goli w LM

2

Nie ma osoby, na którą nie wskoczy Gavi podczas celebracji

1

@Criss18Barca to ja dziś inny mecz oglądałem, bo nie wiedziałem świetnego jamala

21

3 mecze 3 zwycięstwa z Wojtusiem. Więcej dodawać nie trzeba.

10

Zobaczycie, że Flick nie posadzi Wojtusia. Vamos husaria.

3

CO TO ZA MECZ. Kto wyłączył wcześniej mecz to niech żałuję, że nie wierzy w drużynę.

0

Flick nie posadzi Szczęsnego

0

Ale rekin się wypiął.

4

Gdyby nie wylew Rolanda, balde, Szczęsnego i karnego z dupy to byśmy bez problemu ich rozjechali

0

Nie swietujcie tylko gola strzelcie kolejnego

1

148 podań do 570. Tiki Sraka

0

@dv7wisnia na La bambie. Zwyzywali, że Jamal tutaj na 20 lat jeszcze jest i on nie potrzebuje konkurencji xD o rafini to samo, po co ktoś na zmianę jak on strzela. Większość kibiców nie rozumie, że jednym składem nie gra się 100% czasu

0

@mate92 niech oni nie odpadna z ligi mistrzów

0

Najlepszy strzelec ligi mistrzów

0

@Technik tak samo rafinia. Sprzedać dopóki mancity zainteresowane.

3

To pokazuje jak słaby jest real.

0

Co oni wyprawiają w tej obronie

0

Znów wina Szczęsnego

0

Rafinia to strzela jak go nabija. Jak pachołek jakiś

0

Gdzie są ci wszyscy krzykacze, którzy uważają, że nie potrzebujemy zamienników Rafini i Jamala?

0

Brakuje olmo. Gavi dziś tragedia.

1

@Sebolinho od sęka się odbiło

0

@kcule14 nigdy nie wychodził i wmówili mu że w Barcelonie się wychodzi i to są efekty.

0

Impotenci w ataku strzelają ślepakami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?