Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GigiAmoroso po odejściu lewego prawie przegrali mistrzostwo. BVB wtedy nie zdobyli mistrzostwa na własne życzenie.
0
Ale ten haaland slaby, w ogóle go nie widać w meczu. Niech już idzie do mls albo arabów. Koleś się skończył.
1
@Gibbon_FCB czyli pasuje do rządowych i do viniciusa
2
Czemu my tak nie gramy z kontr? Gdyby to była sytuacja u nas to vini by wycofał i czekał aż wszyscy się ustawia.
18
Ja bym go od razu sprzedał i nawet bym się nie zastanawiał. To nie jest poziom europejskiego topu. Do tego mógłby wrócić z (byłą) żoną do Brazylii.
16
@4drian0 gotowy na przyjęcie gola
0
@PuszkinFan wiadomo lewy nie strzeli nie to co taki Suarez co ma 40 goli w LM
2
Nie ma osoby, na którą nie wskoczy Gavi podczas celebracji
1
@Criss18Barca to ja dziś inny mecz oglądałem, bo nie wiedziałem świetnego jamala
21
3 mecze 3 zwycięstwa z Wojtusiem. Więcej dodawać nie trzeba.
10
Zobaczycie, że Flick nie posadzi Wojtusia. Vamos husaria.
3
CO TO ZA MECZ. Kto wyłączył wcześniej mecz to niech żałuję, że nie wierzy w drużynę.
0
Flick nie posadzi Szczęsnego
0
Ale rekin się wypiął.
4
Gdyby nie wylew Rolanda, balde, Szczęsnego i karnego z dupy to byśmy bez problemu ich rozjechali
0
Nie swietujcie tylko gola strzelcie kolejnego
1
148 podań do 570. Tiki Sraka
0
@dv7wisnia na La bambie. Zwyzywali, że Jamal tutaj na 20 lat jeszcze jest i on nie potrzebuje konkurencji xD o rafini to samo, po co ktoś na zmianę jak on strzela. Większość kibiców nie rozumie, że jednym składem nie gra się 100% czasu
0
@mate92 niech oni nie odpadna z ligi mistrzów
0
Najlepszy strzelec ligi mistrzów
0
@Technik tak samo rafinia. Sprzedać dopóki mancity zainteresowane.
3
To pokazuje jak słaby jest real.
0
Co oni wyprawiają w tej obronie
0
Znów wina Szczęsnego
0
Rafinia to strzela jak go nabija. Jak pachołek jakiś
0
Gdzie są ci wszyscy krzykacze, którzy uważają, że nie potrzebujemy zamienników Rafini i Jamala?
0
Brakuje olmo. Gavi dziś tragedia.
1
@Sebolinho od sęka się odbiło
0
@kcule14 nigdy nie wychodził i wmówili mu że w Barcelonie się wychodzi i to są efekty.
0
Impotenci w ataku strzelają ślepakami.