1

Po chvuj mu wszscy wmawiali, żeby wychodził do piłek wtf

0

Rafinia to jest w tym meczu czy poszedł do kibla?

0

Po 15 minutach się wystrzelają. Trzeba przeczekać

1

Kunde czasami tam nie złamał spalonego?

0

Znów wina lewandowskiego

1

@Poversky1000 jemu nie można dać minut grania jak chcemy go sprzedać. Jak on wyjdzie na boisko to znów się połamie na kilka miesięcy.

0

@pax krzykacze. Ja tam lubie takie analizy, ale wszystkich zawodników, albo przynajmniej tych najważniejszych. Potem mamy wieszanie psów na lewym, a o skuteczności rafini nic się nie mówi.

0

Ciesz się ciesz. Pulpecik podbija twoją cenę i jak przyjdzie na ciebie czas to lecisz na allegro.

2

@Kyonego @MaFCB dopóki nie pocałuje herbu to będą takie oceny.
Schodzi nieżej, żeby dostawać jakiekolwiek piłki - źle. Czeka na szpicy i nie dostaje piłek - źle. Rafinia ma 3 mecz z rzędu w którym nie trafia 100% gola i nikt mu tego nie wytyka.

15

Do czerwca 2027 Ansu Fati będzie piłkarzem Barcy, nic się nie zmieni. Nikt mu nie da 12mln na kontrakcie, co najwyżej jakiś desperat mu da 3mln. Nikt normalny nie zrezygnuje z takiej kasy wiedząc, że jest połamany i nigdy nie wróci na poziom grania w najlepszych zespołach.
Będziemy szczerzy kto z nas nie robiłby tego co robi Fati w tym momencie.

0

@Rarenzio czyli my nie potrzebujemy 9

0

@[Oli] stał by przed murem getafe i walił głową. Na tym by się skończyła jego rola. Zamiast wyciągać przeciwnika z pola karnego to my ich tam zamykamy i robimy wrzutki, które do nikogo nie docierają.

1

@korn234 można napisać, że było dwóch do dobicia.

8

Oho znow strzelanie w Polaka rodaka. 3 setki w 3 kolejnych meczach Rafini nikt nie pamięta, ale o nie strzelonym golu ze spalonego to od 3 tygodni młócony.
Dalej niech grają te bezsensowne wrzutki w pole karne, które nic nie dają. Dalej niech zamykają przeciwnika i strzelają w mur, a dostają w cymbał po kontrze.
Jakoś wszyscy dobrze grali jak był ruch zawodników i piłki. Jak biegaliśmy od bramki do bramki i było miejsce do zagrywania piłek.
Real nie dał się zamknąć to potrafiliśmy im strzelać, bo mieliśmy miejsce na rozegranie.
Gdzie są piłki do lewego takie jak on zagrał do Jamala w klasyku?
Sami sobie robimy krzywdę zamykając przeciwnika w polu karnym i walimy głową w mur.
No chyba, że getafe to drużyna silniejsza od realu.

2

Chłop opuszcza od 20 do 30 meczy w sezonie a ci robią pikaczufejs, że chłop znów na L4.
Zacznie się reprezentacja w marcu i będzie jeszcze częściej kontuzjowany.

3

Chłop rozegrał jeden mecz cały i już połamany xD
Tymczasem prawie 40 letni emeryt kończy 90 minut meczu i idzie do domu tańczyć baciattę.

1

Rafinia 3 mecz z rzędu z niewykorzystana 100. To i tak mniejszy grzech niż nie strzelenie gola ze spalonego jak polski emeryt.

0

@Gitarkafcb nie nasza wina, że ma takie imię. Niech się nazywa jak człowiek Andrzej czy Janusz.

0

@Xxxbarca4ever no jamala nie można krytykować, ze kopnąć prosto nie potrafi. Jeszcze La bamble przeczyta i poprosi transfer do PSG jak jego idol.

0

Ale Jamal dziś impotencja.

34

0 kartek. Nie daje kartek to będą coraz mocniej faulować.

15

Mocne te getafe, nie każdy jest tak słaby jak real.

0

@lukkobe od 2021 Maksymalna liczba powołanych piłkarzy na mecz: 23 zawodników

0

@pacior95 wróci, musi Flick mu dać więcej szans i się przekonać kto ma bronić końcówkę sezonu gdzie będą się liczyć trofea i kasa

0

@lukkobe 21 powołał sreal na ostatni przekupiony mecz

1

Kunde to ma jakiegoś zamiennika? Bo zaraz będzie płacz, że chłop połamany na pół roku.

0

@pax ale ocena redakcji jest taka sama jak userów czyli 6. Użytkownikami strony też jest redakcja.

0

@Rarenzio nie mógłby dostać 9.5, bo powyżej 7.5 nie dostaje, bo nie pocałował herbu.

3

@DamianPSV w wieku 15 lat zadebiutował Jędrzej Hanuszczak w Warcie Poznań. 14 męczy 700 minut. To polski odpowiednik

0

@maroon z reklamówka biedronki się nie rozstaje na krok. Od zakupów w guccim po robienie za worek na śmieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?