Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu oni się nie ruszają. Komu ma balde podać. WTF kolejny mecz grany na śpiocha.
2
Szczesny najlepsza ocena na sofascore i 36 kontaktów z piłką.
0
@Kasy raz 9, raz 10, raz 2. Wszechstronny zawodnik
0
@SelloutCrowd dużo pustych miejsc było na początku
0
jaka stypa, że 9 musi schodzić tak nisko
1
dawaj lage na robercika
4
co oni odwalają w obronie? Bez Inigo to jest tragedia.
0
Wstyd. Liga mistrzów, a tam tyle wolnych miejsc. Jakby grali w polsce to by wszystkie miejsca były zapełnione i jeszcze na dachu by siedzieli kibice.
0
@mkl87 Klasowej jakości napastnik kosztuje. Powinni zacząć dawać szansę Pau Victorowi, dać mu 90 minut. Inaczej się gra 90 minut, a inaczej się wchodzi na ostatnie 15 minut gdy przeciwników oddycha rękawami.
2
@RoberDzik robi miny jakby coś znaczył w tej drużynie xD
4
"Napastnik Barcelony w walce o ten tytuł pokonał Łukasza Skorupskiego oraz Nicolę Zalewskiego z AS Roma"
To tak jakby Usain Bolt ścigał się z weteranami wojennymi bez nóg.
0
@4Fabregas4 podaj mi napastnika, który jest blisko jego poziomu grania. Widzę inaczej do ciebie nie można jak łopatologicznie. Bardzo dobrze wiem, że nic nie podasz, po prostu jesteś antypolakiem.
3
@MagdJanko Gdyby ktoś był blisko poziomu Lewego to by Lewego posadzili na ławie, bo płacą mu dodatkowe bonusy za minuty. Nikt nawet nie jest blisko niego to gra praktycznie wszystko. Koniec tematu.
4
Szczęsny na emeryturze to sufit dla ręcznika, który nigdy nie przebije. Szczęsny zawsze może formę złapać, a ręcznik już lepszy nie będzie.
3
Inigo musi wrócić, bo cubarsi bez niego to gra jak kurczek bez głowy.
1
@ali3gator pewnie wynajęcie stadionu na 1 mecz kosztuje więcej niż przychody od sponsorów przez cały rok. Nie od dziś wiadomo, że sekcja mężczyzn funduje tę fanaberie.
0
@DJ6 christensena to bym przetestował, ale pewnie gruby nalega na sprzedaż. Fati to może co najwyżej grać w takiej Valenci
3
@Rewolucja123 teraz policz sytuację ferrana i innych
1
@Kapitan hawk po 50 minucie już tuptali, a po 60 już siedzieli
1
@FCB_dimiC Kamil Gala
4
Gdyby Robert grał od 1 minuty to bez problemu miałby dziś Hattricka. Po 60 minucie przestaliśmy biegać.
29
Nasi jak widzą białe koszulki to strzelają gole na zawołanie.
0
@suszini nie, bo całuje herb a Robert nie
0
@Pablozeusz pęknie i to szybko
8
Hejterzy dvpa cicho.
Vamos Bobuś
0
Wcześniej łapaliśmy na spalonym, dlatego nie było widać takich braków w obronie.
Inigo wróć.
7
Robercik całuj herb, bo będziesz grzał ławę.
0
@Batys na piknik przyszli
0
@Gruak dokładnie, a znawcy będą hejtować
1
Oni balde zrobili tunel. Odskakują od chłopa, który im wchodzi w pole karne.