2

Kolejny mecz demonka ogórów, a Rupert siedzi na ławie i ogląda filmiki z baciatty.
Anka już mu tam bigos gotuj.

2

@OzzyFCB dlatego Lewy już tylko zagra final ligi mistrzów i finał pucharu króla.

0

Flick będzie zmieniał Rafinie i Jamala i w tym samym czasie będzie wpuszczał jakiś ogórków i Robercika. Potem wyjdą z nory antypolaki i będą płakać, że Lewy nic nie strzelił xD

0

@Striker Przecież na tyle minut ile dostał Pau wyglądał lepiej od tej płotki.

1

Czemu Pau Victor nie dostaje minut jak Lewy nie gra? Kiedy on ma łapać minuty jak nie na takich ogórasów?

2

Antypolak jako trener i kolejny raz nie da postrzelać Robercikowi.

0

@lukkobe Jak napisałem, że potrzebujemy zmienników dla Rafini i Jamala kilka tygodni temu, jeszcze przed urazem Jamala to mnie zwyzywali xD
W większosci kibice to idioci i nie rozumieją, że trzeba miec jakościowych zamienników i nimi rotować z głową. Oni myślą, że się cały czas gra jednym składem.

3

Przewagą Wojtusia też jest gra od własnej bramki. Penia zawsze podaje do nabliższego obrońcy, zero jakiegoś myślenia o szybkim kontrataku. Szczesny często wali lagę, robi długi wyrzut, albo bardzo długi jak ostatnio do Jamala. Widać, że Wojtuś chce napędzać grę, a nie tylko oddać "gorącego ziemiaka" do najbliższego obrońcy.

0

@lukkobe Jakich zmienników po co nam oni? La bambla wydała wyrok, że Mamy jamala na 20 lat i nam zamiennik nie potrzebny, bo może grać 100% minut xD

0

Lewy znów siedzi, a Rafinii i Jamalowi nie daje odpocząć.
Niemiec się boi przewagi liczebnej Polaków na boisku.

0

Odklejony frędzel z katalonii. Wojtuś wywalczył miejsce, a nie je dostał. Jeżeli według tego frędzla Wojtuś jest taki słaby to jak słaby musi być ręcznik?

1

Takie same newsy będziemy kiedyś czytać o Ansu Fatim. Może trafi do lecha albo rakowa.

16

On ma 20 lat. Ile on ma grać w rezerwach? Widział jak jego koledzy już mają minuty w głównym zespole, a on siedzi na zapleczu.
Do tego widział ile jest grajów na środku pomocy, tam nie ma miejsca dla niego nawet, żeby łapał pojedyńcze minuty.

1

To jest skandal. Czemu ten madryciok bije po twarzy swojego trenera?
Oni nie mają celności nic wspominać o rasizmie czy przemocy. To oni są największymi agresorami.
https://fxtwitter.com/LxoMessismoFCB/status/1886779872875360567

1

@mientusek1407 Haaland to samo. On nigdy może złotej piłki nie zdobyć, bo nic nie osiągnie w piłce reprezentacyjnej.

1

@qbsonFCBarca czyli mamy podobnie.
Ważne, żeby zrobić comming out

2

@Roobo Jak lewego 4 to ile rafinia?

0

Co Rafinia tylko o 1pkt mniej od Lewego? Chłop, którego nie było na boisku, a schodząc z boiska zaliczył żółtą kartkę za dyskusje.

4

Gdyby nie kontuzja to już by go nie było i hasałby po monachijskiej trawie.

0

@Ryoumen byczku 4800 5050 zł, 5080 5199zl. A jednak przyrost tych 20% masz

0

@Messibestplayerintheworld powinien być Ronaldo z cocacolą

0

Poczekaj za kilka dni wejdą nowe zestawy z rtx 5080, tylko trzeba na nie polować za normalną cenę a nie od koników 5200vs7200zl
https://www.purepc.pl/polecane-zestawy-komputerowe-do-gier-luty-2025?page=0,18

0

@BezglutenowyPedri nie kupuj takich składaków, bo składają to osoby nie znające się na pc. Jak sam nie potrafisz to zleć to komuś.
Na wiedźmina 4 to nawet karty graficzne, które wyszły w tym tygodniu nie wystarcza, bo on wyjdzie za 5 lat, a tym pokazałeś zestaw ze starym 2 letnim rtxem.

0

Comming out
Identyfikuje się jako trans madrycista.

Myślę, że nie jestem jedyny widąc jak koledzy z La Bambli też oglądają wszystkie mecze madrycioków.

0

Trochę smutne, że te dzieci w piłce reprezentacyjnej osiągnęły więcej niż taki Robert. Piłka to jednak gra zespołowa, on w pojedynkę sam niczego nie wygra, a trenerzy mu w tym nie pomagali.

3

Prawda jest taka, że ci najlepsi nie muszą nonstop każdemu przypominać, że są najlepsi.
Te liczenie 1000 goli też jest zabawne. Równie dobrze mógłby iść na orlik postrzelać te gole.
Te ligi dla emerytów są na poziomie naszej okręgówki.

Tutaj najlepsza 9 w historii, która strzeliła w tym sezonie 20 goli pokazuje swoje kocie ruchy.


0

@Danny Gaucho w grudniu wszyscy pisali, że ma odejść i chce grać w Europie. Teraz spojrzałem to jednak zostaje do czerwca wypełnić kontrakt. Ciekawe na jakim pastwisku będzie dobijał 1000 gola

2

@mrboom vanced to już się posypał. Revanced działa i nie trzeba roota jak kiedyś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?