Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 a co sam ma sobie piłkę podać do nogi?
0
Jamalowi to chyba te włosy przeszkadzaja i nic nie widzi.
0
Serio zamiast podac do Raifinii, który był 10m dalej na czystej to się kiwa i podaje bóg wie gdzie.
Jamal pierwszy do zmiany i Flick powinien mu głowę wyczyścić.
0
@catalanian09 Wmówili im jakieś złote piłki i teraz grają na swoje konto. Czyli to co było za wuefisty.
0
@szela1899 włąsnie też nie lubie takiej kamery.
0
@Lewangoooolsky czyli tak jak jego idol
6
Jamal częściej podaje przeciwnikom niż kolegom z drużyny.
0
Ale by taka prawa strona Piszczu - Błaszczu i cyk do Robercika.
0
@Limaker też nie moge. Ani do niego ani do Rolanda Makdonalda.
0
Czemu nie ma Inigo? Odpoczynek czy co?
Dobrze, że Casado wrócił. Olmo mógłby wejść od 1 minuty.
0
@norbi77 36 letni dąb lepiej odbiją od sęka piłeczkę niż suarez w prime.
0
Kiedy wszyscy wieszali psy na Roberciku i Tygrysa z Faweli nazywali nowym Nejmarem to ja jak Rejtan broniłem Bobusia. Bobuś odwdzięczył się kolejnym sezonem na najwyższym poziomie i spakowaniem brazylijczyka do pierwszego kontnera płynącego do Brazylii.
adios muchachos
2
36 letnie drewno z Polski ma więcej goli w LM niż potężna najlepsza 9 wszechczasów Suarez w swoim prime XDD
2
@addept Niestety prawda i zaznaczam to co jakiś czas w komentarzach, że błędów Rafinii i Jamala się nie wytyka, a nawet złe przyjęcie Roberta ma swój akapit.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
7
Ten bajern mógłby odpaść. Klątwa Harrego Kane'a.
1
Oho drugie madrycioki przekupywały sędziego?
Sprawa Montero.
2
@Foesum Raz prawie Jamal zdobył gola z takiego podania.
Niech się uczą, a nie wieczne wyprowadzanie piłki spod pola karnego. Wojtuś im pokazuje, że mają robić kontrę a nie dłubać w nosie.
7
Przelew od śmietanek przyszedł i musiał trochę pokrzyczeć.
4
W ogóle zauważnie, że Wojtuś nie trzyma piłki, on ją szybko wyprowadza do ataku.
Ręcznik jak już złapał piłkę to ją trzymał, uspokajał grę i podawał do najbliższego obrońcy.
0
@Rupert_Haubica Tutaj jest ta głupota. Mi przyszło 600zł miesięcznie z 2 posesji.
https://direct.money.pl/artykuly/porady/kto-musi-placic-podatek-od-deszczu-sprawdz,151,0,2397079
2
Czy ktoś z was prowadzi firmę i właśnie dostał podatek od deszczówki?
Przecież to jest skandal, żeby płacić kolejny haracz od powieszchni dachu budynku i powieszchni utwardzonej.
Podobno mamy głobalne ocieplenie i susze, to czemu mam płacić podatek od deszczu?
0
@Toretto Od redakcji. Redakcja zawsze milczy. Ostatni wysryw o Ferranie, który jest "lepszy" od Lewego był napisany przez fanatyka Ferrana. Co zostało potwierdzone w ostatnim podcaście.
0
@BARCA1899Messi O Jamalu dobrze albo w ogóle. O Rafinii też nie można, bo jest pompowany do złotego balona.
Źle można, tylko o najlepszym strzelcu La Ligi i Ligi mistrzów - Lewandowskim.
0
Gdzie jest coś o zmarnowanych 3 setkach Rafinii? Pompujemy brazylijczyka do złotego balona i nie wolno o nim źle pisać? Kolejny mecz i kolejna klapa.
0
Haha Czemu nic nie ma o 3 niewykorzystanych setkach przez Rafinie?
Wiadomo, że jak wspomieć o Rafini to trzeba jeszcze dołożyć Roberta, żeby on nie wyszedł na tego lepszego.
4
Jak to mówią na La Bambli Suarez lepszy. Gdzie ten fabregas4? Pewnie w norze.
0
@Barcatroll cegłówkę zamiast głowy
0
@rodineusz prawda. Jamal i Rafinia powinni pierwsi rozkładać kocyk na krzesełkach i iść spać.
Jeden jest złotym nietykalnym dzieckiem a drugiego się pompuje do Złotej piłki.
6
@Bulbulator ciekawe czy się przyzna, że to on zamknął w kiblu pieńka