1

@esem91 a co sam ma sobie piłkę podać do nogi?

0

Jamalowi to chyba te włosy przeszkadzaja i nic nie widzi.

0

Serio zamiast podac do Raifinii, który był 10m dalej na czystej to się kiwa i podaje bóg wie gdzie.
Jamal pierwszy do zmiany i Flick powinien mu głowę wyczyścić.

0

@catalanian09 Wmówili im jakieś złote piłki i teraz grają na swoje konto. Czyli to co było za wuefisty.

0

@szela1899 włąsnie też nie lubie takiej kamery.

0

@Lewangoooolsky czyli tak jak jego idol

6

Jamal częściej podaje przeciwnikom niż kolegom z drużyny.

0

Ale by taka prawa strona Piszczu - Błaszczu i cyk do Robercika.

0

@Limaker też nie moge. Ani do niego ani do Rolanda Makdonalda.

0

Czemu nie ma Inigo? Odpoczynek czy co?
Dobrze, że Casado wrócił. Olmo mógłby wejść od 1 minuty.

0

@norbi77 36 letni dąb lepiej odbiją od sęka piłeczkę niż suarez w prime.

0

Kiedy wszyscy wieszali psy na Roberciku i Tygrysa z Faweli nazywali nowym Nejmarem to ja jak Rejtan broniłem Bobusia. Bobuś odwdzięczył się kolejnym sezonem na najwyższym poziomie i spakowaniem brazylijczyka do pierwszego kontnera płynącego do Brazylii.

adios muchachos

2

36 letnie drewno z Polski ma więcej goli w LM niż potężna najlepsza 9 wszechczasów Suarez w swoim prime XDD

2

@addept Niestety prawda i zaznaczam to co jakiś czas w komentarzach, że błędów Rafinii i Jamala się nie wytyka, a nawet złe przyjęcie Roberta ma swój akapit.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

7

Ten bajern mógłby odpaść. Klątwa Harrego Kane'a.

1

Oho drugie madrycioki przekupywały sędziego?
Sprawa Montero.

2

@Foesum Raz prawie Jamal zdobył gola z takiego podania.
Niech się uczą, a nie wieczne wyprowadzanie piłki spod pola karnego. Wojtuś im pokazuje, że mają robić kontrę a nie dłubać w nosie.

7

Przelew od śmietanek przyszedł i musiał trochę pokrzyczeć.

4

W ogóle zauważnie, że Wojtuś nie trzyma piłki, on ją szybko wyprowadza do ataku.
Ręcznik jak już złapał piłkę to ją trzymał, uspokajał grę i podawał do najbliższego obrońcy.

0

2

Czy ktoś z was prowadzi firmę i właśnie dostał podatek od deszczówki?
Przecież to jest skandal, żeby płacić kolejny haracz od powieszchni dachu budynku i powieszchni utwardzonej.
Podobno mamy głobalne ocieplenie i susze, to czemu mam płacić podatek od deszczu?

0

@Toretto Od redakcji. Redakcja zawsze milczy. Ostatni wysryw o Ferranie, który jest "lepszy" od Lewego był napisany przez fanatyka Ferrana. Co zostało potwierdzone w ostatnim podcaście.

0

@BARCA1899Messi O Jamalu dobrze albo w ogóle. O Rafinii też nie można, bo jest pompowany do złotego balona.
Źle można, tylko o najlepszym strzelcu La Ligi i Ligi mistrzów - Lewandowskim.

0

Gdzie jest coś o zmarnowanych 3 setkach Rafinii? Pompujemy brazylijczyka do złotego balona i nie wolno o nim źle pisać? Kolejny mecz i kolejna klapa.

0

Haha Czemu nic nie ma o 3 niewykorzystanych setkach przez Rafinie?
Wiadomo, że jak wspomieć o Rafini to trzeba jeszcze dołożyć Roberta, żeby on nie wyszedł na tego lepszego.

4

Jak to mówią na La Bambli Suarez lepszy. Gdzie ten fabregas4? Pewnie w norze.


0

@Barcatroll cegłówkę zamiast głowy

0

@rodineusz prawda. Jamal i Rafinia powinni pierwsi rozkładać kocyk na krzesełkach i iść spać.
Jeden jest złotym nietykalnym dzieckiem a drugiego się pompuje do Złotej piłki.

6

@Bulbulator ciekawe czy się przyzna, że to on zamknął w kiblu pieńka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?