Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie do meczu trzeba podejść z czystą głową.
Vamos!
0
Żeby tylko dziś nie odpierdolić jakieś maniany z czerwoną.
6
Po co on tego ślamazarnego Digi Donga pcha, a potem przez takiego gole tracimy, bo stoi jak słup i się nie cofa.
4
Pozbyć się digi donga, fatiego i na wypłatę się znajdzie.
0
@vangoor Bayern Monachium VfL Wolfsburg Hamburger SV Borussia Mönchengladbach każda z tych drużyn zmiotłaby te ligi podwórkowe, w których byłe gwiazdy "szlifują" rekordy xD
0
Robercik na chillku odchodzi. Pan Profesor.
0
Zamiast go wypchąć jak najszybciej z kadry to go chcą dalej trzymać. Za to jak wraca do defensywy powinien siedzieć na trybunach.
9
Wczoraj padł twitter i la bambla. Przypadek? Nie sądzę.
3
Mam nadzieje, że Flickowi nie przyjdzie do głowy wpuszczać niemca na najważniejsze mecze w sezonie. Niech sobie wywalczy miejsce grając dobry przedsezon.
6
Lewy powinien ładnie podziękować za reprezentacje. Powinien powiedzieć PRowo, że czas budować młode pokolenie, a on jak będzie trzeba to pomoże w meczach wejść na ostatnie minuty. Po co on ma w ogóle jechać na takich czopków.
1
@Firestone to ci sami, którzy od pierwszego dnia krytykują Lewandowskiego.
4
HAHA Gdzie ci znawcy piłeczki z la bambli, którzy chcieli sprzedać Lewandowskiego i sprowadzić tego połamanego grubaska?
Wy to się nawet nie nadajecie do oglądania schnącej farby.
0
Poszedłem do kibla, a tam czekoladki 2 gola. Moglem siedzieć i ich pilnować, żeby gola nie strzelili.
1
@Eto'o9 R10 Tylko Ronaldo to już od kilku lat siedzi na ławie, a Lewy od buta wchodzi w pierwszym składzie, bo nie ma nikogo kto by się nawet zbliżał do Lewego grającego z jedną połamaną nogą.
0
@BORO_12 nie wymagaj zbyt wiele od kibiców kopania napompowanego świńskiego pęcherza.
5
Lewy nigdzie się nie wybiera. Skończy karierę zawodową w Barcelonie. Już to nie raz powiedział.
11
Lewy już robi akcje pod nie jechanie na przerwę reprezentacyjną. Bardzo dobrze, po co ma się męczyć z tymi patałachami.
1
Jeszcze niedawno z hurraoptymizmem chcieli mu przedłużyć kontrakt xD
0
Przecież nie od dziś wiadomo, że polski paszport nic nie znaczy w piłce nożej. Wystarczy miec inne obydatelstwo i jesteś traktowany priorytetowo.
0
@MirusAmisz Większa konkurencja jest w mistrzostach świata żużla niż w kobiecej piłce nożnej.
0
@Pin0chet bez przesady. Lewy gra profesjonalnie w piłkę, a Ewa gra na boisku osiedlowym.
1
@macio_944 wspominają coś o kosie z Messim.
0
Dobrze, że w czasie poprzedniego meczu go nie przewiało.
0
Czytam komentarze zagranicznych ciulesów i tam straszny jest hejt na Matsa, o co chodzi?
Niektórzy piszą, że jest gorszy od Hitlera xD
5
Komentarz usunięty
1
@tbas Niech picze, niech wyją xD
19
Po dzisiejszym meczu u Kowala to alkohol płynie strumieniem, a żona kręci bigos.
Ale go musi boleć wielki Wojtuś xD
15
Pomyślcie, że ktoś jeszcze myśli, że połamany Niemiec wejdzie na finał LM lub finał Pucharu Króla xD
Ręcznik idzie na sprzedaż, a niemiec na ławkę w przyszłym sezonie.
https://www.twitter.com/BarcaUniversal/status/1897407445833801854
3
Wojtuś 9.3
https://i.imgur.com/Jk5agQI.png
2
Gdzie są ci, którzy jeszcze niedawno chcieli powrotu ręcznika?
Hahah ci sami hejterzy, którzy narzekają na najlepszą 9 w historii.