Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalZZZ oni tak wyłączają, że i tak do ostatniej sekundy oglądają. To sa najwięksi krypto kibice.
2
Ale Olmo na spokojnie mu wystawił.
1
Uszaty snajper XD
4
Lewy jak piłkę poda to nie ma chja we wsi.
1
Aura Wojtusia chłopa zmiażdziła
0
Mam nadzieję, że Lewgo znów będą boleć plecy w czasie przerwy reprezentacyjnej.
0
@Coutinho007 Nikt nie da za tyle. Za tyle to kupią Haalanda w dołku.
0
Dobra wrzutka Rafinia.
Robercik jak ruszył to jak pendolino. Hejterzy i tak powiedzą, że jest wolny.
2
Kurła jaki fart xD
0
@Pawlak1992 Właśnie przeciwnie. W WRC, WRC2 i ERC osiągnął za dużo patrząc na to, że jeżdził w swoim prywatnym zespole.
0
@BORO_12 La bambiarze mają w głowie suareza czyli niewiele. Nie wymagaj od nich zbyt wiele.
1
@gaq Jeszcze przed sezonem każdy Rafinie oddałby za paczkę lejsów. Nie wiadomo co będzie pod koniec sezonu, na razie ma zjazd formy jak wszyscy.
27
Lewy się szanuję i nie odejdzie do turbanów. On powiedział, że chce pożegnać się z godnością w dużym klubie. Nie skończy jak Messi, Nejmar czy Ronaldo.
Poza tym ance się podoba Hiszpania. W Arabii musiałaby turban nosić i nie mogłaby tańczyć ocierańca.
0
Ważne, że śledzik odpoczywa. Już się nabiegał.
1
@Rifek Kibicuję lidzę, a w lidze taka toksyczna postać nie jest potrzebna
0
@Pawlak1992 Nejmar poleciał za kasą.
Kennetha nie znam, bo od 10 lat już skoków nie śledzę.
Kubica trochę na własne życzenie, bo miał obsesję na udoskonalaniu się.
Mały włoski rajd miał być już jego ostatnim rajdem, bo miał podpisaną wstępną umowę z Ferrari.
Dzień przed felernym rajdem w nocy myślał, że nie chcę jechać tego rajdu po co mu on, ale organizator go przekonał, żeby jechał, bo wszyscy przyjechali tutaj tylko dla niego.
Resztę historii znamy.
Kubica ciągle został w światym topie motoryzacji. Z jedną sprawną ręką dokonał więcej w motorposrcie niż wszyscy do tej pory.
Polacy lubią chwalić chołowczyca czy Kajetanowicza, ale oni są 10 poziomów niżej od niego. To kubica wygrywał OSY w WRC prywanym autem, to kubica wygrał WRC mając jedną rękę. To Kubica zdobył jako jedyny podium w DTM w gównanym BMW, jako jedyny wygrał ELMS, jako jedyny ma wygraną w WEC w hypercarze, 2 razy podium Le Mans i można tak jeszcze wymieniać.
"Zmarnowany talent Kubicy" to sufit dla 99.9% kierowców wyścigowych.
0
Real to powinien powoli akceptować ofertę za tego krzykacza. Już nigdy na nikim takiej kasy nie zarobią. Jego dość szybko kimś innym zastąpią.
0
Ferran wreszcie dostał swoją postać w kreskówce. Na początku nie wiedziałem kto to.
https://i.imgur.com/sJWA0rr.png
0
@Mitch_Atleta La Liga klepała tiki take i post tikitakę.
W Bajernie zawsze grali na kontry, nawet jak przyszedł Pep to nie wprowadził tikitaki.
W Bajernie nie było wolnego rozgrywania piłki tylko raz dwa kontra i gol. Często wyciągali przeciwnika do siebie, czegoś czego my w ogóle nie robimy. My Zamykamy ich na ich połowie i bijemy głową w mur.
8
Ta parówa zatrzymuje się 15m przed bolem karnym i stoi jak pachoł.
Nigdy nie biegnie do końca z obroną. Odnoszę wrażenie, że głębiej to czasami lewy schodzi do obrony niz Digi Dong.
0
Muller, Lewy, Nejmar, ale by to śmigało.
https://www.twitter.com/FabrizioRomano/status/1895286935998116107
4
Zabawne jest, że ci co nażekają na starego, wolnego Roberta teraz chcą połamanego spasionego Nejmara XD
Jakby Ciulesom oddać w ręce klub to by go spuścili do drugiej ligi w jeden sezon.
0
@peetwithbarca To smutne, bo pokazuje, że aż 40% nie używa mózgu.
0
@waletpl Przecież endrica wypuszczali, tylko na mecze z ogórkami o nic. Do tego porównujesz strzelanie goli w Betisie vs Realu.
0
@Mily-95 endrick to dłubie w nosie na ławce tak jak Arda xD
0
Ważne, że do żony wraca, która nie chciała żyć w Europie. Tylko pytanie czy żona wróci do niego.
2
37% jest odklejona twierdząc, że Powrót nejmara to dobra decyzja Xd
Chyba z własnej kieszeni zapłacice za jego pobyt tutaj. Jak my kasy nie mieliśmy ostatnio, żeby asystenta Flicka podpisać XD
3
Dobry deal kataloński.
Kupić drogo sprzedać tanio. Zamrozic kasę na rok, zrobić sobie problemy z wypłatami.
Wystarczyłoby Ankę wsadzić do szafy i Robercik by zaczął wcześniej strzelać gole.
2
Z powrotem Messiego do barcelony jest jak z powrotem Kubicy do F1. Ten drugi zaliczył powrót, a ten pierwszy nie.
1
Gdyby oni trafili na kotlety to by dostali łomot. Typowe losowanie pod śmietanki.