0

@trolownik oni nie wiedza strat takich jak kilka minut temu, kiedy stracił piłkę machał łapami a my prawie gola straciliśmy

2

Może coś mu da to do myślenia. U Flicka nie ma gwiazdeczek. Ściąga najsłabsze ogniwo.

0

Ferran za rafinie

3

Super środek obrony ma kartki xD przepierdolomy LM na własne życzenie n

0

Gdzie są te płaczki? Niech teraz rafinie zdejmą. Robercik wystawił ciasteczko.

1

Wojtuś jest o głowę wyższy od nich wszystkich xD

7

Gdzie są ci co chcą wpuścić połamanego Niemca na najważniejsze mecze w sezonie? Ahha

0

@kuz digi dong to jest leń. On nigdy do obrony się nie wraca

1

Nie no ja bym digi donga ściągnął, bo i tak nic nie robi

2

Po meczu. Powinni ściągnąć digi donga bo on się nie nadaje do takich szybkich meczy

2

Patrzcie się jak digi dong tupta w czasie gdy ci lecą z atakiem. Jego to lać, bo to jest kryminal

1

Digi donga powinien ściągać po 45 minutach za te powroty do defensywy.

5

Dobrze, że na bramce jest Wojtuś.

0

Flick: gdybym chciał emeryta to bym wziął Grosickiego, bo on ma jeszcze siły biegać i nie ma piwnego brzucha

0

Bita śmietanka 1:1.
Dziś wszyscy jesteśmy kotletami

0

Viniemu może ktoś wreszcię szczękę cofnie

0

@Messiah10 piecze jak po wizycie u kurtyzany. Pobije się kotleciaki na ich terenie

4

Kotleciaki z nami prężą muskuły, a przed śmietankami rozkładają nogi.

0

Kurła, wychodzą z kąpieli a tam śmietnaki już z golem.
Kotleciki dawajcie, nie dajcie się ubić.

3

Koles gdyby dostałby się do barcelony powinien mu smsa napisać "jestem zawodnikiem Barcelony, a ty?" xD

0

Grubcio chcial wykończyć szatnie, położyć murawę i otworzyć malutka trybunę, i odbębnić sukces.

0

Nejmar to powinien mieć sądowy zakaz zbliżenia się do drużyny, chyba że chcemy, żeby nasi juniorzy się na nim wzorowali i kończyli karierę w wieku 25 lat.

7

Fajnie się go słucha, bo nie jest PRową maszyną chociażby jak Robert. Robert wszystko kalkuluje co może powiedzieć a co nie, bo jego wizerunek to też pieniądz. Wojtuś nie ma takiego problemu i mówi co chce i jak chce.

3

Chłop ma idealną pracę.
https://www.twitter.com/UTDTrey/status/1896605735511105638

17

Prawda, której śmietanki się boją.
https://www.twitter.com/FrankKhalidUK/status/1896472416429412673

2

@kanver_ pocałuje herb dostanie 7

7

Nigdy nie powinien wrócić, nawet za darmo. Już jeden jest w niego wpatrzony i powoli mu się odkleja.

1

@mildan1704 Wiesz ile zarabiają dzieciaki z akademii, które wiecej dają?
On nie powinien tutaj nawet za darmo przychodzić. Rozwali szatnie. On nie jest wzorem dla naśladowania dla tak młodego zespołu. Oni powinni naśladować Roberta, a nie imprezowicza.

0

@Soltyz Tutaj był taki jeden, co mówi, że Lewego w niemczech nie szanują i nie lubią, ale to o lewym mówili przed mundialem w 22, że gdyby grał u nich w reprezentacji to by wszystko wygrywali.

17

Najpierw upokorzony przez emeryta, a teraz przez uszatka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?