Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@trolownik oni nie wiedza strat takich jak kilka minut temu, kiedy stracił piłkę machał łapami a my prawie gola straciliśmy
2
Może coś mu da to do myślenia. U Flicka nie ma gwiazdeczek. Ściąga najsłabsze ogniwo.
0
Ferran za rafinie
3
Super środek obrony ma kartki xD przepierdolomy LM na własne życzenie n
0
Gdzie są te płaczki? Niech teraz rafinie zdejmą. Robercik wystawił ciasteczko.
1
Wojtuś jest o głowę wyższy od nich wszystkich xD
7
Gdzie są ci co chcą wpuścić połamanego Niemca na najważniejsze mecze w sezonie? Ahha
0
@kuz digi dong to jest leń. On nigdy do obrony się nie wraca
1
Nie no ja bym digi donga ściągnął, bo i tak nic nie robi
2
Po meczu. Powinni ściągnąć digi donga bo on się nie nadaje do takich szybkich meczy
2
Patrzcie się jak digi dong tupta w czasie gdy ci lecą z atakiem. Jego to lać, bo to jest kryminal
1
Digi donga powinien ściągać po 45 minutach za te powroty do defensywy.
5
Dobrze, że na bramce jest Wojtuś.
0
Flick: gdybym chciał emeryta to bym wziął Grosickiego, bo on ma jeszcze siły biegać i nie ma piwnego brzucha
0
Bita śmietanka 1:1.
Dziś wszyscy jesteśmy kotletami
0
Viniemu może ktoś wreszcię szczękę cofnie
0
@Messiah10 piecze jak po wizycie u kurtyzany. Pobije się kotleciaki na ich terenie
4
Kotleciaki z nami prężą muskuły, a przed śmietankami rozkładają nogi.
0
Kurła, wychodzą z kąpieli a tam śmietnaki już z golem.
Kotleciki dawajcie, nie dajcie się ubić.
3
Koles gdyby dostałby się do barcelony powinien mu smsa napisać "jestem zawodnikiem Barcelony, a ty?" xD
0
Grubcio chcial wykończyć szatnie, położyć murawę i otworzyć malutka trybunę, i odbębnić sukces.
0
Nejmar to powinien mieć sądowy zakaz zbliżenia się do drużyny, chyba że chcemy, żeby nasi juniorzy się na nim wzorowali i kończyli karierę w wieku 25 lat.
7
Fajnie się go słucha, bo nie jest PRową maszyną chociażby jak Robert. Robert wszystko kalkuluje co może powiedzieć a co nie, bo jego wizerunek to też pieniądz. Wojtuś nie ma takiego problemu i mówi co chce i jak chce.
3
Chłop ma idealną pracę.
https://www.twitter.com/UTDTrey/status/1896605735511105638
17
Prawda, której śmietanki się boją.
https://www.twitter.com/FrankKhalidUK/status/1896472416429412673
2
@kanver_ pocałuje herb dostanie 7
7
Nigdy nie powinien wrócić, nawet za darmo. Już jeden jest w niego wpatrzony i powoli mu się odkleja.
1
@mildan1704 Wiesz ile zarabiają dzieciaki z akademii, które wiecej dają?
On nie powinien tutaj nawet za darmo przychodzić. Rozwali szatnie. On nie jest wzorem dla naśladowania dla tak młodego zespołu. Oni powinni naśladować Roberta, a nie imprezowicza.
0
@Soltyz Tutaj był taki jeden, co mówi, że Lewego w niemczech nie szanują i nie lubią, ale to o lewym mówili przed mundialem w 22, że gdyby grał u nich w reprezentacji to by wszystko wygrywali.
17
Najpierw upokorzony przez emeryta, a teraz przez uszatka.