Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RafiVeB Prawdziwe nazwisko Strolla to Strulovitch, tylko stary stroll nienawidzi swoich żydowskich korzeni.
Francuski szczur* - okon
https://64.media.tumblr.com/91d00a5850eebd463f7d4ef5fc5c57bb/9be27f83017112ac-16/s1280x1920/f88c3f4f5833461da4e473532cfb1559c8f45f57.png
0
@barcelonaLM Strulovitch bez hejtu XD Przecież to pierwszy ogór do hejtowania.
Syn swojego ojca i francuski szczut to pierwsi do hejtowania.
Ja Oskarkowi życzę majstra, bo Klekle to ma mentalność brudnej gąbki i co najwyżej to może zaliczyć bandę i żwir.
Lulu po 5 wyścigach będzie miał meltdown jak zobaczy makaronową rzeczywistość.
0
@joloskyy Przy pierwszej czy drugiej bramce też stał jak ciele 10m od pola karnego i nawet nie biegł bronić.
5
https://www.twitter.com/LxoMessismoFCB/status/1894494534563680489
2
Ja chyba oglądałem innym mecz i ludzie na la bambie, bo Jamal to dziś więcej irytował i tracił piłek niż coś pokazywał.
9
Cała obrona powinna dostać baty od Flicka.
0
Flick powinien ich batem lać za to, że traća głowę. Niech się skupią na grze.
0
Śmierdzi remisem.
0
Dobry pomysł. XD
5
@mrboom Czyli najlepszy strzlec LM i La Ligi to za mało? No pewnie Haaland by dał więcej.
1
HAHAHAHA Gdzie hejterzy?
Od sęka się odbiło i Robercik kończy ten mecz.
Zawsze jest tam gdzie ma być najlepsza 9 wszechczasów.
Tego śledzika to sobie wsadźcie spowrotem do lodówki.
2
Zamiast biec to oni się kłócą miedzy sobą.
0
@TroY_PL nie stać ich, nawet jakby płaczka sprzedali do arabów.
1
Gavi z głowy zrobi tłuczek do kotletów.
0
Wojtuś na 9, ręcznik na bramkę. Nie można zagrać gorzej niż śledzik.
0
@Sapos93 czyli wszystko w normie od czasu kontuzji.
1
@Kapitan hawk Gaviego aż trzesię do bicia kotletów.
1
Ale biją kotleciki chłopacy.
0
Ferran piękne zagranie. Panie niemiec weź go ściągnij.
0
Trzeba strzelić, bo jeden głupi błąd i będzie lipa.
1
Karniaczki tylko dla czekoladek śmietankowych.
Taki mamy klimat.
0
Z Wojtusiem nie przegrywamy.
0
@kanver_ No to zamiast Ferrana wpuścmy tam Ręcznika, bo koeldzy go lubią. Może on by strzelił 2 styduacje 1 na 1.
0
@Szmulek kto by słuchał tego alkoholika.
2
Gdyby Ferran strzelił dwie setki byłoby po meczu.
3
Rafinia, Olmo, Digi Dong, Ferran do zmiany.
18
"Piękny" koemtnarz pewnego użytkownika portalu o realmadryt.
"Ja bym nie mógł być piłkarzem i grać przeciwko Barcelonie bo odrazu bym próbował takim piłkarzom jak messi yamal dani alves piquet gavi połamać nogi wślizgiem żeby zakończyć ich kariery"
Jak w ogóle coś takiego może pisać kibic piłki nożnej.
4
Dziękujemy Wojtuś. Dzięki tobie nigdy nie przegrywamy.
0
@Kitek1640 duża część pseudo kibiców i pewen redaktor, który jest fanatykiem ferrana.
0
@Lewangoooolsky przeczytasz nie raz jeszcze taki artykuł na głównej ;)