1

@RafiVeB Prawdziwe nazwisko Strolla to Strulovitch, tylko stary stroll nienawidzi swoich żydowskich korzeni.
Francuski szczur* - okon
https://64.media.tumblr.com/91d00a5850eebd463f7d4ef5fc5c57bb/9be27f83017112ac-16/s1280x1920/f88c3f4f5833461da4e473532cfb1559c8f45f57.png

0

@barcelonaLM Strulovitch bez hejtu XD Przecież to pierwszy ogór do hejtowania.
Syn swojego ojca i francuski szczut to pierwsi do hejtowania.
Ja Oskarkowi życzę majstra, bo Klekle to ma mentalność brudnej gąbki i co najwyżej to może zaliczyć bandę i żwir.
Lulu po 5 wyścigach będzie miał meltdown jak zobaczy makaronową rzeczywistość.

0

@joloskyy Przy pierwszej czy drugiej bramce też stał jak ciele 10m od pola karnego i nawet nie biegł bronić.

5

https://www.twitter.com/LxoMessismoFCB/status/1894494534563680489

2

Ja chyba oglądałem innym mecz i ludzie na la bambie, bo Jamal to dziś więcej irytował i tracił piłek niż coś pokazywał.

9

Cała obrona powinna dostać baty od Flicka.

0

Flick powinien ich batem lać za to, że traća głowę. Niech się skupią na grze.

0

Śmierdzi remisem.

0

Dobry pomysł. XD

5

@mrboom Czyli najlepszy strzlec LM i La Ligi to za mało? No pewnie Haaland by dał więcej.

1

HAHAHAHA Gdzie hejterzy?
Od sęka się odbiło i Robercik kończy ten mecz.
Zawsze jest tam gdzie ma być najlepsza 9 wszechczasów.
Tego śledzika to sobie wsadźcie spowrotem do lodówki.

2

Zamiast biec to oni się kłócą miedzy sobą.

0

@TroY_PL nie stać ich, nawet jakby płaczka sprzedali do arabów.

1

Gavi z głowy zrobi tłuczek do kotletów.

0

Wojtuś na 9, ręcznik na bramkę. Nie można zagrać gorzej niż śledzik.

0

@Sapos93 czyli wszystko w normie od czasu kontuzji.

1

@Kapitan hawk Gaviego aż trzesię do bicia kotletów.

1

Ale biją kotleciki chłopacy.

0

Ferran piękne zagranie. Panie niemiec weź go ściągnij.

0

Trzeba strzelić, bo jeden głupi błąd i będzie lipa.

1

Karniaczki tylko dla czekoladek śmietankowych.
Taki mamy klimat.

0

Z Wojtusiem nie przegrywamy.

0

@kanver_ No to zamiast Ferrana wpuścmy tam Ręcznika, bo koeldzy go lubią. Może on by strzelił 2 styduacje 1 na 1.

0

@Szmulek kto by słuchał tego alkoholika.

2

Gdyby Ferran strzelił dwie setki byłoby po meczu.

3

Rafinia, Olmo, Digi Dong, Ferran do zmiany.

18

"Piękny" koemtnarz pewnego użytkownika portalu o realmadryt.

"Ja bym nie mógł być piłkarzem i grać przeciwko Barcelonie bo odrazu bym próbował takim piłkarzom jak messi yamal dani alves piquet gavi połamać nogi wślizgiem żeby zakończyć ich kariery"

Jak w ogóle coś takiego może pisać kibic piłki nożnej.

4

Dziękujemy Wojtuś. Dzięki tobie nigdy nie przegrywamy.

0

@Kitek1640 duża część pseudo kibiców i pewen redaktor, który jest fanatykiem ferrana.

0

@Lewangoooolsky przeczytasz nie raz jeszcze taki artykuł na głównej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?