1

Madrycioki szukają odpowiedniej klatki

0

@ArterkHD działają, tylko trzeba włączyć 15 minut wcześniej

4

Niech madrycioki się wybiegają. Niech się pomęczą te dwa mecze. Idealnie dla nas.

1

My byśmy ten mancity rozjechali jak real ostatnio. Pewnie 9 by wystarczyło, żeby ich rozjechać.

0

Hahahah piłka plażowa 100 nie strzelił xD

0

U Jamala są niecelne strzały, a nie stracone 2 setki. Oczywiście taka sama ocena co Robert.

0

@olav Bo robert nie jest od robienia wiatru, tylko do dokładania sęka.
Gdzie ten wiatr robił? Pierwsze 30 minut to on chyba zamknął się w kiblu z ręcznikiem.

0

@DamianPSV jak była sytuacja w polu karnym to ja już się godziłem, że tracimy gola.

2

Haha kolejny kataloński wysryw.
Niby który z kapitanów miałby coś takiego mówić?
Mats, który leży w łóżeczku? Roland makdonald czy digi dong, którzy mają mniej do powiedzenia niż niedopalony pet Wojtusia.
Wojtuś już jeden puchar podniósł i jeszcze kilka podniesie.

2

@PatrykBarca No bo przyszli zawodnicy i ciągneli ten wózek mając forme jeszcze z poprzednich klubów. To był okres kiedy wuefiscie coś szło i nie była na niego taka nagonka. Nagonka się zaczęła i koleś odleciał, a z nim piłkarze, którzy nie mieli motywacji grać. Dokładnie pamiętam jak wyglądały tamte mecze i co mówili zawodnicy po meczach i za co się dostało Gundoganowi.

1

Bardzo dobrze. Robercik postrzela, Wojtuś pobroni, a Fati popatrzy. Wszyscy na tym zyskują.

0

@challenger Jak w przyszłym sezonie realu nie zacznie prowadzić Xabi to ja nie wiem co ten siwy dziad ma na drugiego siwego dziada.
Ciekawe jak na Xabiego zareagują gwiazdki i czy nie będą mu skakać po głowie.

8

Za wuefisty po prostu nikomu nie chciało się trenować. Sami mówili, że treningi są za mało wymagające, oni się spóźniali, trener się spóźniał i mieliśmy tego efekty. Ktokolwiek przychodził do barcy wuefisty po kilku miesiącach łapał doła. Kończyła się motywacja i wyrobione nawyki z poprzednich klubów a wchodziła siesta pod palemką.

0

@olav Rafinia też był nieobecny na boisku, a zrobiono z niego bohatera.

0

@rodineusz Bierze przykład ze swojego idola, który potrafił pół boiska się przetrulać.

7

@Pedri16Future nie strzelił gola jak był na spalonym i trzeba było to wałkować przez tydzień, ale jak Jamal wczoraj nie strzelił 2 setek to nawet w podsumowaniu tego nie było.

4

Ale, ale on nie całuje herbu!

12

Jest wspomniany słabszy występ Jamala, ale brak wspomnianej straconej setki i drugiej prawie setki. Do tego wiecznie niepotrzebne dryblingi, choć ma kolegę obok, któremu mógłby podać.
Rafinia prawie nie istniał w tym spotkaniu.
Ferminowi powinno się dostać za ta czerwoną kartkę, bo graliśmy 30 minut w osłabieniu i wszystko mogło się stać. Gdyby na boisku ciągle był Roland to jeszcze moglibyśmy to zremisować.
Jak co mecz o lewym źle albo w ogóle.

1

@MessiForeverTheBest my wygraliśmy ligę w październiku, potem przegraliśmy i w lutym znów wygrywamy. Rollercoaster emocjonalny.

1

@mekston w podsumowaniu i tak będzie walenie w Lewgo i brak wytknięcia 2 zmarnowanych setek przez Jamala.

0

@rafal3030 może mu ochłonie głowa

2

Kolejny słaby mecz Jamala. Stracone 2 setki, niepotrzebne dyiblingi.

3

Typowa szklanka z zastawy grubcia, 3 mecze pogra i łóżka.

5

Lewy zrobił swoje. Dziękujemy

0

Ręcznik by to wypiąstkował

0

@Bartek22 ale stopę też mu wygięło

0

@FCB_dimiC wsadził mi kolano między nogi. Mógł go połamać

0

To jest różnice między graczami a wybitnymi graczami jak Lewy, który przez cela karierę dostał 1 czerwoną kartkę w 2013 roku.

0

Nie salutuje się do pustej głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?