Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Madrycioki szukają odpowiedniej klatki
0
@ArterkHD działają, tylko trzeba włączyć 15 minut wcześniej
4
Niech madrycioki się wybiegają. Niech się pomęczą te dwa mecze. Idealnie dla nas.
1
My byśmy ten mancity rozjechali jak real ostatnio. Pewnie 9 by wystarczyło, żeby ich rozjechać.
0
Hahahah piłka plażowa 100 nie strzelił xD
0
U Jamala są niecelne strzały, a nie stracone 2 setki. Oczywiście taka sama ocena co Robert.
0
@olav Bo robert nie jest od robienia wiatru, tylko do dokładania sęka.
Gdzie ten wiatr robił? Pierwsze 30 minut to on chyba zamknął się w kiblu z ręcznikiem.
0
@DamianPSV jak była sytuacja w polu karnym to ja już się godziłem, że tracimy gola.
2
Haha kolejny kataloński wysryw.
Niby który z kapitanów miałby coś takiego mówić?
Mats, który leży w łóżeczku? Roland makdonald czy digi dong, którzy mają mniej do powiedzenia niż niedopalony pet Wojtusia.
Wojtuś już jeden puchar podniósł i jeszcze kilka podniesie.
2
@PatrykBarca No bo przyszli zawodnicy i ciągneli ten wózek mając forme jeszcze z poprzednich klubów. To był okres kiedy wuefiscie coś szło i nie była na niego taka nagonka. Nagonka się zaczęła i koleś odleciał, a z nim piłkarze, którzy nie mieli motywacji grać. Dokładnie pamiętam jak wyglądały tamte mecze i co mówili zawodnicy po meczach i za co się dostało Gundoganowi.
1
Bardzo dobrze. Robercik postrzela, Wojtuś pobroni, a Fati popatrzy. Wszyscy na tym zyskują.
0
@challenger Jak w przyszłym sezonie realu nie zacznie prowadzić Xabi to ja nie wiem co ten siwy dziad ma na drugiego siwego dziada.
Ciekawe jak na Xabiego zareagują gwiazdki i czy nie będą mu skakać po głowie.
8
Za wuefisty po prostu nikomu nie chciało się trenować. Sami mówili, że treningi są za mało wymagające, oni się spóźniali, trener się spóźniał i mieliśmy tego efekty. Ktokolwiek przychodził do barcy wuefisty po kilku miesiącach łapał doła. Kończyła się motywacja i wyrobione nawyki z poprzednich klubów a wchodziła siesta pod palemką.
0
@olav Rafinia też był nieobecny na boisku, a zrobiono z niego bohatera.
0
@rodineusz Bierze przykład ze swojego idola, który potrafił pół boiska się przetrulać.
7
@Pedri16Future nie strzelił gola jak był na spalonym i trzeba było to wałkować przez tydzień, ale jak Jamal wczoraj nie strzelił 2 setek to nawet w podsumowaniu tego nie było.
4
Ale, ale on nie całuje herbu!
12
Jest wspomniany słabszy występ Jamala, ale brak wspomnianej straconej setki i drugiej prawie setki. Do tego wiecznie niepotrzebne dryblingi, choć ma kolegę obok, któremu mógłby podać.
Rafinia prawie nie istniał w tym spotkaniu.
Ferminowi powinno się dostać za ta czerwoną kartkę, bo graliśmy 30 minut w osłabieniu i wszystko mogło się stać. Gdyby na boisku ciągle był Roland to jeszcze moglibyśmy to zremisować.
Jak co mecz o lewym źle albo w ogóle.
1
@MessiForeverTheBest my wygraliśmy ligę w październiku, potem przegraliśmy i w lutym znów wygrywamy. Rollercoaster emocjonalny.
36
Her Flick po triplet w tym roku
https://wykop.pl/cdn/c3201142/01bbba9ae903490f90c18c360c288eadc7cfcdf6cf5003c10b2abb07064db740.jpg
1
@mekston w podsumowaniu i tak będzie walenie w Lewgo i brak wytknięcia 2 zmarnowanych setek przez Jamala.
0
@rafal3030 może mu ochłonie głowa
2
Kolejny słaby mecz Jamala. Stracone 2 setki, niepotrzebne dyiblingi.
3
Typowa szklanka z zastawy grubcia, 3 mecze pogra i łóżka.
5
Lewy zrobił swoje. Dziękujemy
0
Ręcznik by to wypiąstkował
0
@Bartek22 ale stopę też mu wygięło
0
@FCB_dimiC wsadził mi kolano między nogi. Mógł go połamać
0
To jest różnice między graczami a wybitnymi graczami jak Lewy, który przez cela karierę dostał 1 czerwoną kartkę w 2013 roku.
0
Nie salutuje się do pustej głowy.