Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys przecież to jest niemiec i się nawet z tym nie kryje. Ślązacy wybrali swojego idealnego przedstawiciela.
1
Jak to tak szybko bez szopki? To tak można? No nie wiem, nie wiem.
3
@Galford z tą dekada to trochę przesadziłeś, bo od 17/18 to on więcej leży w szpitalu niż gra.
0
Jak wszyscy sprzedają swoich grajków za podwójną cenę, to my pewnie oddamy po kosztach.
1
Prawda Ruperta jest taka, że
Gdyby Nejmar chciał i wziął się za rehabilitacje to by wrócił do grania w europejskim średniaku, ale mu się nie chce, bo kontuzje nie przeszkadzają mu w wydawaniu pieniędzy i imprezowaniu.
0
@malicinho Messiego gola obronił, a yamala jeszcze nie
0
@FCB_dimiC trzeba mu turban kupić i taki dywanik co araby latają i się przekona
1
@slayer w polskiej piłce to minimum 26 dla juniora
2
21 lat to już senior jak na nasze standardy.
2
@krol211 roque też flop, powinniśmy go sprzedać jak dają 27m
0
https://fxtwitter.com/eurofootcom/status/1885009884254548118
A my nie potrafimy spieniężyć czopa digi donga.
5
On wie, że jego przygoda z piłką się skończyła. Jest podłączony do kroplówki z kasą i jej nie odłączy.
0
@Katalończyk 99 Gavi to syn Flicka i Robercika.
4
City trafia na sreal i się budzi. Tak będzie.
1
Digi Dong na ławę. Szczęsny powinien go wzrokiem odprowadzić tak jak on się ostatnio na Wojtusia patrzył.
15
Roland Makdonald znów łapa w górze xD niech sobie ją tak przyklei to się mniej zmęczy
0
Jak lewy gra dziś słabo to jak słabo gra digi dong i pedri. Ich w ogóle nie widać.
1
@Roobo pena to by bronił wzrokiem. Nawet by się nie ruszył do tego
1
Wojtuś nie miał szans. Przy słupku do tego zastawiony swoimi zawodnikami
1
@GeneralXavi ostatnio podobnie jamalowi wystawił. Szkoda, że inni tak nie wystawiają.
1
@trolownik hejterzy nawet męczy nie oglądają, tylko wyniki na stronie
1
Robercik jak poda piłkę to aż się chce gole strzelać.
0
@Sinirsey jakby każdemu wódkę dali to by zaczęła się impreza. Tak to siedzą tam za karę.
0
@Kasy śmiechłem
0
@July_6_BcN bramkowo musieliby wygrać różnicą 5 goli, to jest niewykonalne. Inne drużyny by musiały nie strzelać
2
Jak guardioli nie zwolnią po odpadnieciu z LM to ja nie wiem co ten łysy bajerant musi odwalić.
2
@adamek20151 kto w tej połowie byl produktywny?
0
ManCity przegrywa XDDDD niech oni zwolnią tego łysego dziada.
0
Pedriego nie widać. Chłopa zakryli czapką.
0
Czemu oni się nie ruszają. Komu ma balde podać. WTF kolejny mecz grany na śpiocha.