0

@BorzyKrzys przecież to jest niemiec i się nawet z tym nie kryje. Ślązacy wybrali swojego idealnego przedstawiciela.

1

Jak to tak szybko bez szopki? To tak można? No nie wiem, nie wiem.

3

@Galford z tą dekada to trochę przesadziłeś, bo od 17/18 to on więcej leży w szpitalu niż gra.

0

Jak wszyscy sprzedają swoich grajków za podwójną cenę, to my pewnie oddamy po kosztach.

1

Prawda Ruperta jest taka, że
Gdyby Nejmar chciał i wziął się za rehabilitacje to by wrócił do grania w europejskim średniaku, ale mu się nie chce, bo kontuzje nie przeszkadzają mu w wydawaniu pieniędzy i imprezowaniu.

0

@malicinho Messiego gola obronił, a yamala jeszcze nie

0

@FCB_dimiC trzeba mu turban kupić i taki dywanik co araby latają i się przekona

1

@slayer w polskiej piłce to minimum 26 dla juniora

2

21 lat to już senior jak na nasze standardy.

2

@krol211 roque też flop, powinniśmy go sprzedać jak dają 27m

0

https://fxtwitter.com/eurofootcom/status/1885009884254548118
A my nie potrafimy spieniężyć czopa digi donga.

5

On wie, że jego przygoda z piłką się skończyła. Jest podłączony do kroplówki z kasą i jej nie odłączy.

0

@Katalończyk 99 Gavi to syn Flicka i Robercika.

4

City trafia na sreal i się budzi. Tak będzie.

1

Digi Dong na ławę. Szczęsny powinien go wzrokiem odprowadzić tak jak on się ostatnio na Wojtusia patrzył.

15

Roland Makdonald znów łapa w górze xD niech sobie ją tak przyklei to się mniej zmęczy

0

Jak lewy gra dziś słabo to jak słabo gra digi dong i pedri. Ich w ogóle nie widać.

1

@Roobo pena to by bronił wzrokiem. Nawet by się nie ruszył do tego

1

Wojtuś nie miał szans. Przy słupku do tego zastawiony swoimi zawodnikami

1

@GeneralXavi ostatnio podobnie jamalowi wystawił. Szkoda, że inni tak nie wystawiają.

1

@trolownik hejterzy nawet męczy nie oglądają, tylko wyniki na stronie

1

Robercik jak poda piłkę to aż się chce gole strzelać.

0

@Sinirsey jakby każdemu wódkę dali to by zaczęła się impreza. Tak to siedzą tam za karę.

0

@Kasy śmiechłem

0

@July_6_BcN bramkowo musieliby wygrać różnicą 5 goli, to jest niewykonalne. Inne drużyny by musiały nie strzelać

2

Jak guardioli nie zwolnią po odpadnieciu z LM to ja nie wiem co ten łysy bajerant musi odwalić.

2

@adamek20151 kto w tej połowie byl produktywny?

0

ManCity przegrywa XDDDD niech oni zwolnią tego łysego dziada.

0

Pedriego nie widać. Chłopa zakryli czapką.

0

Czemu oni się nie ruszają. Komu ma balde podać. WTF kolejny mecz grany na śpiocha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?