Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kunde to ma jakiegoś zamiennika? Bo zaraz będzie płacz, że chłop połamany na pół roku.
0
@pax ale ocena redakcji jest taka sama jak userów czyli 6. Użytkownikami strony też jest redakcja.
0
@Rarenzio nie mógłby dostać 9.5, bo powyżej 7.5 nie dostaje, bo nie pocałował herbu.
3
@DamianPSV w wieku 15 lat zadebiutował Jędrzej Hanuszczak w Warcie Poznań. 14 męczy 700 minut. To polski odpowiednik
0
@maroon z reklamówka biedronki się nie rozstaje na krok. Od zakupów w guccim po robienie za worek na śmieci.
0
@Coutinho007 na 10 jest Robert jak mu się coś przestawi w głowie a Flick nie zdąży jeszcze pasem go strzelić
0
@tbas czarne żeby nie było widać
0
@Encore Messi robi wino a nie gacie, a ja gaci potrzebuje bo cotton worldy już dziurawe.
Podobno te gacie dają 100% do antykoncepcji bo strzela się slepakami jak Ronaldo w Arabii
0
Część La bambiarze. Czy ktoś z was posiada/nosi gacie Cristiano Ronaldo? Czy takie gacie wypada nosić w czasie meczu nosząc koszulkę Barcy?
Gacie są na przecenie, tańsze od cotton worldów.
1
@yoli człowieku on gra w lidze poziom niżej niż ekstraklasa. Jakby tam grosickiego posłali to byłby gwiezdą ligi.
Operujmy na faktach
Messi 21 goli
Suarez 21 goli
Mateusz Bogusz 16 goli
Może zamiast olmo trzeba było ściągnąć Bogusza skoro to taki kozak? W la Lidze 2 na 60 meczy miał 6 goli. Nawet w polskiej 2 lidze takich licz nie robił.
2
Do miami niech idzie. Wygrzeje sobie kości i zagra z oldboyami. Jeszcze się załapie na klubowe mistrzostwa świata, na które miami dostało dziką kartę.
0
@BulaKG jakby to zależało od la bambli to by spasiony suarez wszedł na 9
1
Skoro Haaland wybrał jazdę na kozie i petrodolary to ja bym zarzucił sidła na Gyokeresa. Możliwe, że do czasu emerytury Roberta ManCity zdegraduja do 4 ligii, a wtedy pewnie taki kontrakt z automatu wygasa i wtedy przyjdzie norweski Bóg.
4
@Mitch_Atleta chyba jak Ania z Zielonego wzgórza.
0
@allien18 bo jakbyśmy mieli taką szczujnie jak oni to by nam co chwilę tebas czym groził za takie filmiki.
4
Dajcie nam ich jak najszybciej. Trzeba ich znów kijem zlać.
1
@MesQueUnClub96 piłkarze to nie są najostrzejsze kredki w piórniki. A kredki z faweli to nigdy nie były ostrzone.
0
Pewnie Real Madryt TV lekko po klepie po plecach sprzedawczyka, bo mógł bardziej drukować.
0
@abram3k znów nie dadzą varu xD
0
Hahahaha OKRADLI ICH Z 2 KARNYCH a ciągle nie ma pokazanego wcześniejszego spalonego.
0
@Janas11224 dogrywka
0
oddajcie im drugiego karnego i pokażcie spalonego
3
Oni by ten mecz dziś wygrali i wywalili z turnieju madryckich kanciarzy.
2
Ten mecz inaczej by się potoczył gdyby nie drukowanie dla madrycioków.
Ciągle czekam na ten var czy nie było spalonego.
0
@Matheu12 oglądałem większość meczy Roberta w bundeslidze i nie wiedziałem tam takiego skurwysyństwa jakie jest w La lidze. Nie ważne czy grał w borusi czy w bajernie tam nie było takiego drukowania.
3
Ciekawe czy Endrickowi dadzą postrzelać. Niedługo mu się skończą mecze z lat 50 do oglądania.
0
@Benz jak tutaj nie było faulu to równie dobrze Wojtek go nie popełnił
1
Var szuka odpowiedniej klatki kiedy nie było spalonego, a jak takiej nie mogą znaleźć to fabrykują dowody.
2
Chciałbym żebyśmy jak najszybciej znów trafili na madrycioków. Oni grają piachach i byłoby pięknie jak najszybciej znów ich upokorzyć
0
@Faro kłócąc się z nami to niczego nie strącać a kłócąc się z Realem już będą mieć rzucane kłody pod nogi