Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho gdzie suarez i benzema?
On do końca kariery prześcignie krystyne, a może nawet jeszcze w tym sezonie.
5
Ronald wczoraj przynajmniej cieszył się z drużyną, a Digi Dong nawet nie chciał dotknąć pucharu, który koledzy mu dawali, a dopiero co narzekał, że nic nie wygrywa z Barceloną.
Przede wszystkim należy sobie zadać pytanie czy potrzebny nam jest obrońca, który odkąd do nas przyszedł był kontuzjowany przez 436 dni. Chcemy dobrego grajka w szpitalu czy jednak spróbować kogoś kupić zdrowego.
1
Takie gdybanie, bo tam nie zawalił tylko Szczęsny. Obrona była przed mekambe, a ten ich zrobił jak chciał. Było dwóch na jednego.
Jak Bellingham podawał do mekambe wystarczyłby w ślizg Araujo i piłka by nie doszła. Tutaj można zwalić na każdego.
Sam fakt utrzymania wyniku przez 30 minut pokazuje jacy galaktyczni impotencji są w realu.
Przed sezonem sami pisaliśmy na la bambie, że będziemy dostawać na łeb od tego ataku, a jest odwrotnie. Im się tak nie chce grać czasami jak nam w zeszłym sezonie.
0
@Pawlak1992 pokaż te zezłomowania, bo jak na razie to tylko nie odpowiadam jednemu, który życzył mi śmierci.
0
@kanver_ spójrzmy prawdzie w oczy gdyby Lewy był w miejsu Suareza zrobiłby lepsze liczby. On robił lepsze liczby z gorszych drużynach nie mając legend footballu.
3
@l3wang0000lski pouciekali do nory i siedzą. Znów wyjdą niedługo
0
Szkoda, że nie poprosił o pokazanie faulu viniciusa przed czerwona Szczęsnego.
0
@xSpeciaL mamy za duża zastawę. Niestety araujo jest jedna ze szklanek. Czas powoli się z nimi rozstawać. Piłkarz w szpitalu nam nie jest potrzebny tylko na boisku.
4
Przypomnijcie mi co Benzema i Suarez, którzy są przez niektórych określani mianem lepszej 9 od Roberta co robili w wieku 36 lat. Bo Robercik za kilka miesięcy będzie odbierał trofeum pichichi.
2
@mrboom Olmo, który był jeden dzień w nowym-starym klubie ma więcej trfeów niż Hary Kane.
0
@damianex10 jak będziemy mieć kogoś ugadanego na 100% to można się pozbyć. Byle by był mniej szklany niż Roland.
0
@Gronek Flickr też musi wziąć pod uwagę, że mu wystawili takiego babola. A przy pierwszym golu dobrze zasłania jedna stronę ręką też dobrze poleciał no ale jej nie zdołał odbić.
24
Śmieszna jest narracja białasów, że jak zdobyli puchar interkontynentalny pokonując jakiś ogórków z Meksyku to krzyczeli, że są najlepszym zespołem i kolejne trofeum do gabloty.
Po wczorajszej przegranej narracja się zmieniła i super puchar Hiszpanii jest nic nie wart i liczy się tylko la Liga i liga mistrzów.
Zaraz będą deprecjonować ligę mistrzów.
0
@mientusek1407 szkoda, że tego rozwoju nie widać. Biegnie do przodu zatrzymuje się i podaje do tyłu i tak cały czas. Patrzmy przez pryzmat całego sezonu a nie jednego gola.
18
Ciekawe czemu siwy dziad nie wpuścił genialnego dzieciaka Ardę i historyka piłki nożnej Endricka.
0
@zadafcb w polsce też są reklamy co minutę?
0
@MOLESTA jak schodził opalony to też było gwizdy i buczenie słychać, choć dźwięk ze stadionu był dość słaby.
0
@MOLESTA kapitana mu dać, digi dongowi odebrać opaskę
8
Gruby potrząśnij sakiewką daj grosza Ronaldowi Makdonaldowi. Jak nie chcesz mu dać to sprowadź jakiegoś światowego obrońcę, tylko nie kolejną szklankę do zastawy.
28
Lewy dziś pokazał jak się wystawia piłkę napastnikowi.
14
@bialyzdw on ma lepszy % strzelonych karnych niż Ronaldo i Messi.
0
@Ramon_Villaverde mam nadzieję, że zaczniemy ze zmiennikami i w razie czego wpuści się na ostatnie 30 minut Lewego i Jamala, bo Rafinia powinien odpocząć.
17
Luis Suarez przeciwko realowi we wszystkich rozgrywkach 12 goli 4 asysty w 19 meczy
Robert Lewandowski przeciwko realowi we wszystkich rozgrywkach 11 goli 4 asysty w 17 meczy.
Jeszcze w tym sezonie bez problemu najlepsza 9 na świecie przebije ten wynik.
0
Dzisiaj tak było
0
Skoro dziś było na 0 to jak oceniają niektóre mecze barcelony? Tam już dają minusowe oceny?
0
@Michal1889 jak patrząc przez pryzmat la ligii to było normalnie
1
@A4ron ta ci co zdejmują albo w ogóle nie wychodzą to już w ogóle śmiecie.
1
W lidze mistrzów i super pucharze Hiszpanii jakoś potrafią normalnie sędziować. Ciekawe czemu? Nie wiem ale się domyślam. Hiszpańska skorumpowana ziemia.
0
@Emerald Wojtuś wyciszył mecz. Dzięki niemu wygraliśmy. Pan Bramkarz.
1
@Emerald to nie jest błąd jaki zrobił Araujo. Tutaj celował w piłkę i został wystawiony przez obronę. Araujo ciągnął za koszulkę gracza.