Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni mieli za wylew w obronie? Chłopa chcieli 2x sfaulowac nie nie mogli mu piłki zabrać. Jeszcze się kładą przed nim xD to jakiś cyrk.
2
Ten fermin to jest porażka. Chłop nie daje rady z 4 ligowcami.
4
Wojtuś rzuca mocniej piłkę niż ręcznik kopie.
0
Fermin i Digi Dong znów na pustą nie trafili.
1
Fermin stracona 100. Te medale go zablokowały.
1
Zawsze jak gra Digi Dong to odnoszę wrażenie, że on biega w takich halówkach z lat 90. Ma czarne getry, czarne buty i biała podeszwę, to mi wygląda na takie halówki z bazaru.
4
Wojtuś pokazał jak się broni. Potem pokazał dominację w bramce i sobie jeszcze ją poodbijał.
0
Bobuś Mistrz! Najlepszy strzelec LM i La Ligi!
2
Tam nawet Israel gra przeciwko Barcy. Cały świat przeciwko nam .
0
Znów takie głupie zamknięcie przeciwnika i obijanie się o autobus. Zamiast ich wyciągnąć i z kontry zaatakować.
3
Wojtuś jak rzuca piłkę czy nawet jak kopie to jakoś tak profesjonalnie i pewnie w przeciwieństwie do ręcznika.
4
Nie 29 grudnia, nie 3 stycznia, to może w czerwcu się uda.
3
XDDDD Gruby znów to zrobił.
Jak gruby odejdzie i przyjdzie nowy prezes to znajdzie więcej trupów w szafie niż laporta.
2
Szkoda, że go złapali w siatkę, ten kretyn jeszcze by zaatakował sędziego xD
1
@skubi99 uderzyl w twarz bramkarza, a ten odwalił nejmara i upadł jak strzelony piorunem xD
0
To był fake wypuszczony przez grubasa, żeby na chwilę zrobić szum najlepszym piłkarzem La Ligi i LM. Typowe w barcelonie.
0
Grubemu znów się uda?
0
Wojtuś to jeszcze młody bramkarz nie wiem czy już powinien wchodzić między słupki, ma jeszcze czas. Może niech jeszcze trochę obyje się z zawodnikami na treningach. Choć taki przeciwnik z niższej półki dla Wojtusia byłby dobrym sprawdzianem. Ważne, że mamy niedługo będziemy mieć bramkarza na lata.
10
Przelew przyjdzie zaraz po przelewie za Barca One.
Kupcami loży vip są Vanna Ly i Mats Hartling.
2
Ostatnio było to samo xD on zawsze jak szczur ucieka xD
2
Brak varu to Wojtuś sobie poćwiczy bronienie.
8
Mówi to koleś, który nie dał kompletnie nić klubowi przez te lata, ciągle jest kontuzjowany, za to pobiera gigantyczną pensje xD
Przez 5.5 roku
228 występów
18 goli
22 asysty
1
Bobuś żugajka ci jajeczka przygotuje i znów forma wróci jak rok temu.
2
Przecież sami zrobili ten transfer, no chyba że podpis złożył sam bóg a nie grubcio. Wtedy to była siła wyższa.
2
Na la mambie my mamy cały czas rację, ale nikt z nas raczej CEO nie jest.
Po prostu tam jest tak wielki problem, że tego ukryć się nie da.
Laporta przebieraj się za kozę i leć do szejka, trzeba budżet łatać dużą kasą, a nie 100mln.
2
4:0 na terenie wroga, nas cieszy 2x bardziej, a ich boli 4x mocniej.
4
Może i ostatnio gra gorzej, ale lepszy taki grajek niż wirtuoz w szpitalu.
Pan prywaciarz byłby dumny z takiego pracownika co nie bierze L4 i klepie nadgodziny.
2
O 22 gruby jedzie na impreze, to do 22 mają czas, a jak do 22 wszystkiego nie zamknął to będzie się martwić tym dopiero w 2025
1
Jak oglądam balde to odnoszę wrażenie, że jest hamulcowym biegnie biegnie, zamiast podać do przodu to ten się zatrzymuje i wycofuje piłkę.
Po którymś meczu latała grafika przedstawiająca wszystkie podania Balde, ze wszystkich podań, tylko koło 5 było do przodu, a wszystko w bok-do tyłu. Tragedia.
0
Olmo byłby dla mnie przekotem jakby spakował mandżur poszedł do innego klubu i inkasował 2x wypłatę.
To byłoby w top 3 bek barcelony, tylko przed nim byłaby sprzedaż Nejmara i odejście Messiego.