0

@JoeSatriani To musi być jakaś inicjatywa grubego i deko, żeby podbić ich cenę i wyjebać z klubu jak najszybciej. Tych czopków nikt normalny nie chce tutaj trzymać.

0

@gracianho7 gdzie jest kasa? Gdyby była kasa to by nie było tematu nike i barcaone.

5

Jakby tak się stało to już byłby ostatni gwódź do trumny grubcia i jego poplecznika.

1

Czemu Robert ma 5?
4 kontakty z piłką w polu karnym i 1 gol.
Ferran, który mial więcej okazji na strzelenie gola.

1

Należy spojrzeć prawdzie w oczy, my nikogo nie kupimy, nie mamy kasy.
Sprzedamy fatiego za 5 melonów, Digi Donga za 15-20 i skąd weźmiemy jeszcze 40? Można jeszcze obchnąć tygrysa z faweli za 20, bo nikt więcej za niego nie da i zrobimy typowy katalońki deal - kupić drogo sprzedać tanio.

0

@Stu on chciał, to klub nie miał kasy. Jak go mieli wykupić jak nie mieli 60melonów, a olmo jest wzięty na raty.

14

Jednych niemców już pokonaliśmy czas bna drugich.
Idealny mecz na przebudzenie. Jazda!

2

Gdybym był kibicem Moto Jelcza z 4 ligii to bym wolał, żeby przyjechała do mnie Legia albo Lech niż Puszcza czy Motor Lublin. Choć z Motor Lublinem byłby Moto derby.

0

Flick zrobi wszystkich we wursta i bronił będzie ręcznik xD

8

Za mądry ten tekst. My to ledwo ogarniamy 22 chłopów biegających za świńkim pęcherzem.

0

@danijacek Zaraz przyjdą ci od połamanego nejmara, od grubego suareza i człapiącego messiego, i powiedzą, że oni by nam teraz mecze wygrywali, bo w kartoflanej lidze po 20 goli strzelają xD

1

Obrona jest podłączona do kroplówki, Pomoc oprócz pedriego leży i kwiczy, tylko Rafinia Lewy Jamal dają radę.

0

@danielVII skoro lewy i rafinia są słabi to pokaż inny atak, który będzie zdobywał bramki.
Fermin Ferran Jamal? XD

1

Patrzyłem wcześniej było 0:0, wracam do domu a tam już 3:0.
Tyle mamy z całej przewagi.

2

Digi Dong kolejny raz na boisku powinien pokazać się w innym klubie.
Gavi po powrocie strasznie słabo.
Ferran szkoda gadać.
Olmo i balde po powrocie też jakaś padaka.

Nie rozumiem czemu ściągnął Roberta jak odpoczywał ostatnio plus odpoczywał w czasie reprezentacji. Dziś nie można mu nic zarzucić miał jedną sytuację i ją wykorzystał.

3

Na własne życzenie to przegraliśmy tymi zmianami.

0

@Consigliere na własne życzenie robiąc takie zmiany.

0

Ręcznik mógł tego nie obronić choć mógł przynajmniej się rzucić w tę stronę.

0

@PatrykBarca oni przyszli po zwycięskim sezonie. Mówię w to okienko co było.

0

Ale fart, że prosto w bramkarza.

0

@TheNekro94 pewnie coś zaczął mówić o '39 po niemiecku do sędziego

0

@Robert_Kubica już w tym sezonie połamaniec powinien się oddać 10 Jamalkowi.

1

Teraz będą klatki szukać, żeby był spalony.

1

Co on sobie myśli. Remisujemy z czopkami, którzy nas biją i wymienia cały atak na naszych czopków.

2

Jeszcze to przegramy. Hamulcowy Digi Dong i upośledzony Ferran.

3

XD Jamal robi rajd, a ta bazzebna plotka nawet nie potrafi trafić w światło bramki. Czemu robercika ściągał?

0

@Ogorinho1974 but mu spadł jak digi dong wykopywał piłkę

2

Oddaj opaskę przeproś kibiców.

3

Wojtuś by to wyciągnął, bo jest wyższy i ma większy zasięg rąk.

4

Digi dong powinien zapirdalać na galerze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?