0

@BORO_12 po co ci grajek, który nie gra i zgarnia 12 melonów rocznie? On ma chyba 3 najwyższą pensje w klubie.

2

Wychodzimy prawie najmocniejszym składem, bramkarz tylko do zmiany. Jak nie wygramy waląc 3-4 gole to można się zwijać, stawiać autobus i wszystkie mecze przepychać 1:0. Musimy strzelać więcej niż nas przeciwnik, a on ma dość łatawo jak trafia w światło bramki.

2

Fatiego nikt normalny nie kupic za więcej niz 5mln, a Digi Donga jak się sprzeda za 20 to będzie świeto i picie szampana do 9 stycznia.

2

My możemy sobie pozwolić tylko na darmowych grajków, albo na takich na 10lat rat w bocianie. My od transferu olmo nie mamy kasy, żeby go zarejestrować i trzeba było biednego Christensena pobić, żeby kasa się znalazła.

0

Ciekawe czy niemiecki ciemiężyciel wystawi Wojtusia do pucharu króla i superpucharu czy powie, że to są zbyt ważne mecze i musi je grać już ograny bramkarz.

0

O czym grubcio może rozmawiać z Digi Dongiem i Rolandem Makdonaldem?
Jednego może się pytać o numery do jego agentów, bo telefonów nie odbierają, a drugiego mogą się pytać czy już przestał robić maślane oczy do Bajernu.

1

Co Ronaldo osiągnął w 2023/24? Messi to rozumie, bo wygrał mistrzostwa amerykańskiego kartofliska, ale Krystyna? On na euro nie trafił żadnego gola, do tego zmarnował karnego.

29

U białych broni ośmiornica i ratuje im dupę co mecz, a u nas leży ręcznik XD
Dobra Flick miodowy miesiąc się skończył, albo coś pokazujesz albo dostajesz miano wuefisty.

0

@Maslo Lepiej miećferrana na boisku niż grać w 10

0

Sami na siebie bat kręcą. Jak skończymy bez niczego w tym roku to będzie wina Flicka i Grubego nie zawodników.

4

Nie mogą mu tam suplementować danonków? Oni nie wiedzą, że od nich są zdrowe kości.
Zobaczacie, że on rozegrał prawie 1 pełny mecz na 20 możliwych. W tym samym czasie emeryt rozegrał wszystkie mecze od 1 minuty i rozegrał 93% minut.

1

@Gibbon_FCB Przede wszystkim zdrowy koń jak Bobuś.

4

Nie ma co się dziwić, że im tak średnio idzie jak przez ostatnie 2 lata wszystkie najlepsze dzieciaki poszły do pierwszej drużyny.

1

Zastraszeni sędziowie. Muszą gwizdać karne nawet jak ich nie ma.

0

Szkoda, że my nie mamy takiego bramkarza.

3

Lepszy Ferran zdrowy niż Olmo chory.

32

HAHAHA u nich nie ma karnego a ten już gwiżdżę XD a u nas 2 karne i ani jeden nie odgwizdany

16

Należy zacząć od bramkarza, który potrafi się rzucać a nie piłke broni patrząc na nia jak wpada do bramki.

1

9

Następy mecz dalej ręcznik będzie na bramce. Jak my mamy cokolwiek wygrywać z takim bramkarzem, po drugiej stronie mają ośmiornice, która im ratuje dupę inaczej z Liverpoolem to by przegrali z 5:0.

0

@cules100pro źle to się zestarzało

4

Ukradli nam karnego, jeden powinien wylecieć za atak na Balde, ręcznik dalej jest ręcznikiem, Gavi zamiast grać to się bije, Gerart Martin ma haki na flicka, Christensena to lepiej nie sprzedawać.

1

@xavi890 zapiomiałeś jak wygldał mecz z 4 ligowcem?

1

Oglądam z małym opóźnieniem jak Wojtuś nie wejdzie po takim meczu to ja nie wiem.

2

Gdyby Wojtuś bronił, który ma dłuższe ręce to by to obronił.

1

Czemu im zajęło 10 minut aż podjechał melex i go zabrali. Już w ogóle mogli stać nad nim aż sam by sie magicznie wyleczył.

0

Jeszcze wolniej niech tego blade znoszą z boiska. Tam od razu powinny być noszę i transport a nie 10 minut czekania

0

Gavi widać, że już 100% zdrowy, bo zaczyna swoje zapasy

1

Miło, że tygrysek z faweli znalazł pracę jako maskotka. Może nie idzie mu strzelanie goli, ale jako maskotka za 40mln bardzo dobrze sobie radzi!

1

Może Wojtuś spóźnia się na treningi, bo zawozi dzieci do przedszkola. Jak wiadomo Flick tego nie lubi i Wojtusia nie wystawia? Może to jedyny powód, dlaczego grzeje ławę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?