Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ris93PL Flick ma jakąś misję odbudowy każdego zawodnika, ale niektórzy już dawno walnęli głową w sufit.
0
Nigdy cię nie lubiłem tygrysku z faweli, więc moje nastawienie do twojej osobie się nie zmieniło.
Pozdrawiam cieplutko
0
@KobeFR wyprodukowanie koszulki fejka dobrej jakości dla chińczyka to mniej niż 3$, bo po tyle sprzedają hurtowo. Nike robiąc taka sama koszulkę z ich technologia pewnie nie wydaje więcej niż 5$ za to sprzedaje za 100-150. Takie przebitki na produktach mają tylko marki premium dla oszołomów, którzy kupują taśmę klejąca z naklejka balanciaga.
Dla nich nie byłoby problemem zrobienie fanowskich koszulek po 30$, bo by na tym zarobili a przy okazji zabili rynek fajków.
0
@cracker "by"? Przecież to robili xD niby skąd w Ameryce są czarni, bo żyd kupił od wodza murzyńskiej wioski.
4
On wszędzie widzi rasizm. To już pod schizofrenie podchodzi.
Rozumiem, że ciągle rzucają w niego bananami i wyzywają, czy tylko sędziowie pokazują żólty kartonik?
1
Dlatego Gaviego do końca roku powinno się pod kocem trzymać, bo on też jest w gorącej wodzie kąpany.
22
Ale jak to? Przecież wedłuig specjalistów z twittera brak Lewego to miało być wzmocnienie drużyny.
0
Lysy jak spierdolił z murawy xD
0
Kolejny Urban, kolejny rok stracony, a później papszun. Po papszunie będzie Piszczek xD
0
Robercik będzie mógł w spokoju skończyć karerie w reprezentacji. Tam już nic i nikt na niego nie czeka. Niech zaorają tę drużynę. Mógł discopolowiec wziąć Papszuna.
0
Zmień tego dzieciaka łysy madryciaku
1
A ja bym chciał, żebyśmy spadli. Gralibyśmy na drużyny na naszym poziomie.
0
Ale akcja. Nico powinien to skończyć.
3
Haaland, nikt inny nie wejdzie w siedmiomilowe buty.
3
Przygotujcie Digi Donga, Ferrana i Fatiego na sprzedaż. Ładnie zapakujcie, kokartki przywiążcie i na ebayu wystawcie. Trzeba kupić kogoś kto potrafi grać i jest zdrowy.
6
Ale bym sobie obejrzał meczyk, w którym Bobuś, Jamalek i Rafinia strzelają gole. Piu piu 4:0.
15
Ręcznik pokazuje, że oprócz meczu z realem to nic nie pokazał. Piłka leci w światło bramki i wpada do siatki.
0
@BORO_12 pewnie na zmywaku u niemca robi i już niemcem się stał
0
Połamańca nawet w lidze kawoszy nie chcą, za to z otwartymi ramionami przyjmą go niektórzy cules
0
@siara10 kogo wstawisz za "wyrzeźbionego"? fawelarza, który wróci z zysłki?
5
Kolejny klasyk wygrany
3
Nie wiem czemu nie dał mu zagrać z tymi czopkami w lidze mistrzów.
Odnoszę wrażenie, że na sile chce udowodnić, że może niektórych graczy odbudować, ale z ręcznika nic nie będzie. Miał przebłysk z klasyku i nic więcej.
0
Dobra bramka druga. Będzie z 7-1
0
@waletpl w kobiecej piłce to tam chyba z 5 drużyn max gra w piłkę a reszta to biega po boisku. Będzie pewnie wynik hokejowy dla naszych
0
@syngoku1 na strumyku jest widzę, to można obejrzeć upodlenie realu
0
@syngoku1 na DANZ chyba czy jak to się nazywa. Sam bym obejrzał
5
Robercik daj sobie spokój z reprezentacją. Ty już wiesz, że tutaj nie ma do kogo wracać.
0
Prodiż przeproś Matiego Casha
0
Panowie wracamy do grania piłeczki z lat 2000 nie ma co się okłamywać, że wrócą czasy 2016
5
Ale opadająca. Ładna brama