0

@Ris93PL Flick ma jakąś misję odbudowy każdego zawodnika, ale niektórzy już dawno walnęli głową w sufit.

0

Nigdy cię nie lubiłem tygrysku z faweli, więc moje nastawienie do twojej osobie się nie zmieniło.
Pozdrawiam cieplutko

0

@KobeFR wyprodukowanie koszulki fejka dobrej jakości dla chińczyka to mniej niż 3$, bo po tyle sprzedają hurtowo. Nike robiąc taka sama koszulkę z ich technologia pewnie nie wydaje więcej niż 5$ za to sprzedaje za 100-150. Takie przebitki na produktach mają tylko marki premium dla oszołomów, którzy kupują taśmę klejąca z naklejka balanciaga.

Dla nich nie byłoby problemem zrobienie fanowskich koszulek po 30$, bo by na tym zarobili a przy okazji zabili rynek fajków.

0

@cracker "by"? Przecież to robili xD niby skąd w Ameryce są czarni, bo żyd kupił od wodza murzyńskiej wioski.

4

On wszędzie widzi rasizm. To już pod schizofrenie podchodzi.
Rozumiem, że ciągle rzucają w niego bananami i wyzywają, czy tylko sędziowie pokazują żólty kartonik?

1

Dlatego Gaviego do końca roku powinno się pod kocem trzymać, bo on też jest w gorącej wodzie kąpany.

22

Ale jak to? Przecież wedłuig specjalistów z twittera brak Lewego to miało być wzmocnienie drużyny.

0

Lysy jak spierdolił z murawy xD

0

Kolejny Urban, kolejny rok stracony, a później papszun. Po papszunie będzie Piszczek xD

0

Robercik będzie mógł w spokoju skończyć karerie w reprezentacji. Tam już nic i nikt na niego nie czeka. Niech zaorają tę drużynę. Mógł discopolowiec wziąć Papszuna.

0

Zmień tego dzieciaka łysy madryciaku

1

A ja bym chciał, żebyśmy spadli. Gralibyśmy na drużyny na naszym poziomie.

0

Ale akcja. Nico powinien to skończyć.

3

Haaland, nikt inny nie wejdzie w siedmiomilowe buty.

3

Przygotujcie Digi Donga, Ferrana i Fatiego na sprzedaż. Ładnie zapakujcie, kokartki przywiążcie i na ebayu wystawcie. Trzeba kupić kogoś kto potrafi grać i jest zdrowy.

6

Ale bym sobie obejrzał meczyk, w którym Bobuś, Jamalek i Rafinia strzelają gole. Piu piu 4:0.

15

Ręcznik pokazuje, że oprócz meczu z realem to nic nie pokazał. Piłka leci w światło bramki i wpada do siatki.

0

@BORO_12 pewnie na zmywaku u niemca robi i już niemcem się stał

0

Połamańca nawet w lidze kawoszy nie chcą, za to z otwartymi ramionami przyjmą go niektórzy cules


0

@siara10 kogo wstawisz za "wyrzeźbionego"? fawelarza, który wróci z zysłki?

5

Kolejny klasyk wygrany

3

Nie wiem czemu nie dał mu zagrać z tymi czopkami w lidze mistrzów.
Odnoszę wrażenie, że na sile chce udowodnić, że może niektórych graczy odbudować, ale z ręcznika nic nie będzie. Miał przebłysk z klasyku i nic więcej.

0

Dobra bramka druga. Będzie z 7-1

0

@waletpl w kobiecej piłce to tam chyba z 5 drużyn max gra w piłkę a reszta to biega po boisku. Będzie pewnie wynik hokejowy dla naszych

0

@syngoku1 na strumyku jest widzę, to można obejrzeć upodlenie realu

0

@syngoku1 na DANZ chyba czy jak to się nazywa. Sam bym obejrzał

5

Robercik daj sobie spokój z reprezentacją. Ty już wiesz, że tutaj nie ma do kogo wracać.

0

Prodiż przeproś Matiego Casha

0

Panowie wracamy do grania piłeczki z lat 2000 nie ma co się okłamywać, że wrócą czasy 2016

5

Ale opadająca. Ładna brama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?