0

Przecież mls to jest jeszcze niżej niż Polska 1 liga xD


5

Jak Robercik nie strzeli gola to czuję taki niedosyt. Niby wysoka wygrana, ale gola brak.

3

Wprowadź Digi Donga.

0

@AduŚ07 olmo i Jamal tez tak strzelali jak było 0:0 jest 3:0 można się bawić.

7

Te pachoły specjalnie atakują plecy Roberta.

1

@prodigy popsuje to nie będzie szkoda xD

0

Liczę na Olmo i Digi donga, niech Pedri odpocznie.

2

@nabial no właśnie w świecie czasomierzy luksusowych 20k€ to zegarek z niskiej półki.

2

@dawidlampa dziś to już któryś raz xD

5

@Comentateiro Panie kolego to portal dla fanów kopanego świńskiego pęcherza. Proszę przestać się znęcać nad redaktorami.

0

PRowo powiedzieć, żeby odwołać, ale teraz była dłuższa przerwa między meczami i lepiej tera zagrać niż za pół roku.

9

Brzydkie. Teraz te czarne są sztos.

40

Młodzi powinni brać przykład z Bobusia. Ostatnio wywiadu po kolei hiszpański, polski, angielski, brakowało tylko, żeby po niemiecku jeszcze zaczął odpowiadać.
To jest prawdziwy człowiek renesansu.

0

Wojtuś może do 40 bronić, tylko dajcie mu wreszcie szansę.

2

@ojWojtek nie próbuj dyskutować z tryglodytami, któzy sobie race w tyłek wsadzają.

1

No kto by się spodziewał. Kasę za deal z nike i BarcaOne to już mieliśmy dostać w marcu czy kwietniu xD tylko nie powiedzieli, którego roku.

4

Takie coś powinni u nas zastosować. To co się stało w Płocku ostatnio, poparzenie dziecka fajerwerkami powinno być pokrywane z kieszeni tych pseudokibiców. Tak samo wszelkie naprawy stadionu po ich "imprezach".

1

@MichuZ44 kaplica i brokuł to najgorsi komentatorzy. Zniszczyli final w 2021 drąc ryja. Już nie wspominając o 2019 czy 2020 kiedy słuchacze pisali maile o wypierdolenie ich, bo zaczeli gaworzyć jak starzy najebani na komunii, aż pierwszy raz Smok musiał wejść na mikrofon i rozłoszczoną widownie uspokoić swoim komentarzem.

1

@Kubsoleon bo deco musiał sobie kupić jakiegoś fawelarza, bo prześcieradła kupili swojego.

0

@szymonekk niestety tak jest. Poprzedni sezon to pokazał ilu takich jest.

0

@messi33 wczoraj po południu wziął leki i 20h go nie bylo

1

@Stinger_ Messi i Ronaldo mają więcej strzelonych z karnych, za to mają gorsza skuteczność ;)

1

@Jakchcesz oni zaczynali wcześniej i od razu z grubej rury dla najlepszych zespołów na świecie. Robert dołączył do gry kilka lat później

27

@Culer9002 należy się codziennie modlić, żeby za rok zdobył balona. Mu się to po prostu należy.

7

Dopiero co go chcieli sprzedawać, a teraz chcą przedłużać po 3 meczach xD
Oni chyba sobie dożylnie energetyki dawkują, bo wszystko robią pod wpływem impulsu.

2

Czarna w tym roku najlepsza.

2

Vini Jezusem piłki nożnej. Cierpi za grzechy innych


2

@ChiefKeef Kamil coś ma na pieńku z impotentami, do dziś tak wszystkich wyzywa xD

11

Rościć sobie złotego balona może bardziej Haaland niż Vinicius.
Haaland zdobył wszystko, do tebo był najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach, a nie jest jego winą, że urodził się gdzie urodził.
Vinicius ma lepszą reprezentacje i bierze udział w słabszych mistrzostwach, i nic tam nie zaprezentował.

7

Teraz będą szantażować każdego dziennikarza, żeby pokazał listę i czy wszystko się zgadza, a jak nie to rasista xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?