Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież mls to jest jeszcze niżej niż Polska 1 liga xD
5
Jak Robercik nie strzeli gola to czuję taki niedosyt. Niby wysoka wygrana, ale gola brak.
3
Wprowadź Digi Donga.
0
@AduŚ07 olmo i Jamal tez tak strzelali jak było 0:0 jest 3:0 można się bawić.
7
Te pachoły specjalnie atakują plecy Roberta.
1
@prodigy popsuje to nie będzie szkoda xD
0
Liczę na Olmo i Digi donga, niech Pedri odpocznie.
2
@nabial no właśnie w świecie czasomierzy luksusowych 20k€ to zegarek z niskiej półki.
2
@dawidlampa dziś to już któryś raz xD
5
@Comentateiro Panie kolego to portal dla fanów kopanego świńskiego pęcherza. Proszę przestać się znęcać nad redaktorami.
0
PRowo powiedzieć, żeby odwołać, ale teraz była dłuższa przerwa między meczami i lepiej tera zagrać niż za pół roku.
9
Brzydkie. Teraz te czarne są sztos.
40
Młodzi powinni brać przykład z Bobusia. Ostatnio wywiadu po kolei hiszpański, polski, angielski, brakowało tylko, żeby po niemiecku jeszcze zaczął odpowiadać.
To jest prawdziwy człowiek renesansu.
0
Wojtuś może do 40 bronić, tylko dajcie mu wreszcie szansę.
2
@ojWojtek nie próbuj dyskutować z tryglodytami, któzy sobie race w tyłek wsadzają.
1
No kto by się spodziewał. Kasę za deal z nike i BarcaOne to już mieliśmy dostać w marcu czy kwietniu xD tylko nie powiedzieli, którego roku.
4
Takie coś powinni u nas zastosować. To co się stało w Płocku ostatnio, poparzenie dziecka fajerwerkami powinno być pokrywane z kieszeni tych pseudokibiców. Tak samo wszelkie naprawy stadionu po ich "imprezach".
1
@MichuZ44 kaplica i brokuł to najgorsi komentatorzy. Zniszczyli final w 2021 drąc ryja. Już nie wspominając o 2019 czy 2020 kiedy słuchacze pisali maile o wypierdolenie ich, bo zaczeli gaworzyć jak starzy najebani na komunii, aż pierwszy raz Smok musiał wejść na mikrofon i rozłoszczoną widownie uspokoić swoim komentarzem.
1
@Kubsoleon bo deco musiał sobie kupić jakiegoś fawelarza, bo prześcieradła kupili swojego.
0
@szymonekk niestety tak jest. Poprzedni sezon to pokazał ilu takich jest.
0
@messi33 wczoraj po południu wziął leki i 20h go nie bylo
1
@Stinger_ Messi i Ronaldo mają więcej strzelonych z karnych, za to mają gorsza skuteczność ;)
1
@Jakchcesz oni zaczynali wcześniej i od razu z grubej rury dla najlepszych zespołów na świecie. Robert dołączył do gry kilka lat później
27
@Culer9002 należy się codziennie modlić, żeby za rok zdobył balona. Mu się to po prostu należy.
7
Dopiero co go chcieli sprzedawać, a teraz chcą przedłużać po 3 meczach xD
Oni chyba sobie dożylnie energetyki dawkują, bo wszystko robią pod wpływem impulsu.
2
Czarna w tym roku najlepsza.
2
Vini Jezusem piłki nożnej. Cierpi za grzechy innych
2
@ChiefKeef Kamil coś ma na pieńku z impotentami, do dziś tak wszystkich wyzywa xD
11
Rościć sobie złotego balona może bardziej Haaland niż Vinicius.
Haaland zdobył wszystko, do tebo był najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach, a nie jest jego winą, że urodził się gdzie urodził.
Vinicius ma lepszą reprezentacje i bierze udział w słabszych mistrzostwach, i nic tam nie zaprezentował.
7
Teraz będą szantażować każdego dziennikarza, żeby pokazał listę i czy wszystko się zgadza, a jak nie to rasista xD