3

@Kapitan hawk hejterzy robercika też w norze siedzą. Pewnie już zapadli w sen zimowy i wyjdą za 2 sezony.

42

Asystent Flicka tylko parodiował waszego piłkarza z numerem 7

1

Ciekawe czy rekin dostanie znów szansę i czy ją wykorzysta. Pewnie wyjdzie w przyszłym meczu albo z czopkami w LM .

1

@Cochise piłkarsko to Bobuś jest 2x starszy od niego, nie można oczekiwać, że będzie kręcił bączki tak jak miał 27 lat. Widać, że gra mądrze, też tak próbował grać za wuefisty, ale nikt go nie rozumiał.

1

@Lucyfffer i ze 2 filmy na sędziego, bo gwizdał spalone

1

@Kengo wyglądałby jak francuski kogucik.

5

Bobuś to jest fachowiec.
Płynnie odpowiada na pytania po hiszpańsku, potem po polsku i na koniec po angielsku.
Niektórzy grają w różnych klubach w różnych miejscach na świecie i nawet wydukać niczego po angielsku nie potrafią, wstyd.

14

Piękny wieczór.
Hejterzy Bobusia w norze, białasy w norze.
Najlepszy atak w top 5 lig 4 gole, najdroższy atak znów 0 goli ;)
Vamos Bobuś po trofeum Panini!

7

Olmo to jest dzik. Niech on będzie zdrowy

0

Wojtuś nauczył bronić Peniego xD

0

2:0 to niebezpieczny wynik

0

DZIĘKUJĘ Panie Hansi. Dawaj Robercik powtórkę z BVB.

0

ROBERCIIIIIIK!!! Profesjonalnie od sęka

0

Wolałbym Olmo zamiast Digi Donga, tylko ciekawe jak u niego ze zdrowiem.

0

Aha. Nagle znalał kartki.

9

0 kartek dla białych patusów. Znając życie my dostaniemy za nic.

0

Za Fermina olmo od połowy

0

Metrowy spalony

0

Ten już mordę drze i łapami coś pokazuje. Daj mu żółta to się uspokoi

0

Co 10 spalonych przyznają nam gola?

3

Biały sędzia. Noga by mu odpadła i by nie gwizdnął.

0

Czemu ten pieluchomajtek nonstop podbiega do sędziego? Niech mu wreszcie są żółta to przestanie.

1

Trzeba im szybko strzelić i wysłać ich do budy

0

Ostatnia szansa wypożyczenie do Seria A, jak tam by sobie nie poradził to sprzedać.

0

Oni powinni dostawać kary za ich pseudo telewizję.
Wypowiedzi trenerów i zawodników po meczu o arbitrach jest be, ale nagrywanie obrzydliwych filmów na temat arbitrów jest git.

0

Udało nam się wygrywać z lepszym Realem mając gorszego trenera i brak chemii w drużynie.
Damy radę utrzeć im nosa ;)

3

Miał przyjść na rok, a potem Klopp, o klopie już nikt nie pamięta ;)
Szkoda, że nie przyszedł w marcu. Wtedy byśmy mieli porównanie jak dobrył był szkoleniowcem Xavi.

0

W zeszłym roku też ta drużyna miała potencjał, a my się biliśmy jak równy z równym z 4 ligowcem.

4

Ale bym chciał, żeby Raphinia rozstrzelał się też w sobotę, żeby utrzeć nosa pewnemu Brazylijczykowi ;)

40

Nie ma co, Xavi zostawił samograja Flickowi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?