10

Co strzał to gol. Tragedia. Wpuszczaj Wojtusia.

0

@Wojtek84 dlatego ja mam wyciszony i na drugim ekranie mam głoś z multi ligimistrzów

1

Martin dziwnie ociężale biega, gubi się. Sprzedać i coś zarobić.

1

Nie może byc tak, że jak nie będzie spalonego to od razu lądują nam gola.
Panie Flick puknij się pan w głowę i wpuść wreszcie Wojtusia, żeby mógł się pokazać.

0

@Muhitos Nikt normalny na poważnie nie bierze Nejmara ani Messiego. Oni dawno są na emeryturze. Messi był znany z człapania w czasie swojego prime, to pomyśl czy on by biegał pod batem Flicka?

0

Daj temu Wojtusiowi zagrać, musi się rozegrać chłopak. O co chodzi temu Flickowi?

0

@Tasde francuzi to głowy z własnej dupy nie wyciągają.
Skoro jest tak jak mówisz to czemu Lewy zna niemiecki, hiszpański, angielski. Równie dobrze mógł się zatrzymać na angielskim.
Osobom publicznym, znanym wypada, żeby znać chociażby angielski.

5

Oczywiście jedyny gol z karnego. Potężny atak realu.

10

Bobuś musisz. Hattriczek dla Wojtusia.

0

Kolejny wpierdol w nocniku.
Liverpool to się po nich przejedzie jak walcem.

0

@Matt672 wylew ma. Dzień jak co dzień u Kamila

4

Wspaniałe tygodnie. Kompromitacja prześcieradeł, zawał Kamila Gały.

0

Dziadek nie odchodź.

0

@adamek20151 a to wcześniej go nie widziałem. Nic dziwnego, że zszedł.

0

Dziadek wpuszczaj 40 letniego Modrica xD

0

Niech mu da wreszcie kartę to się uspokoi, a nie tylko gada

0

Tego mekambe to robią jak chcą xD

0

@SeWo77 to samo czytam jak komentują nasze mecze xD

2

Tylko z karnych potrafią strzelać xD

0

@MateuszDoniec niemieccy o Lewandowskiego ;)

0

Dobra dawaj Wojtusia na bramkę z tymi bambikami niech się trochę rozciągnie i rozegra.
Przecież nie po to przychodził, żeby czekał do pucharu króla.

0

@waletpl Messi dostał udziały od apple, addidasa, mls i miaami + wypłatę z miami

0

Sprzedać, trochę zarobić.

1

@waletpl myśle, że zarobiłby więcej gdyby jednak grał ;)
Messi i Ronaldo są tego doskonałym przykładem.

32

Neymar skończył karierę w wieku 25 lat. Mam nadzieję, że jego kariera i wybory będą przestrogą dla młodych utalentowanych kopaczy.

1

@SelloutCrowd Różnica jest taka, że Robert jeździł w rajdach, żeby zwiększyć swoje umiejętności. Miał kontrakt z Ferrari.
Nejmar połasił się na gigantyczne pieniądze. Przeszedłem do gorszego klubu.

6

Gdzie ci specjaliści, którzy chcieli tego grubaska sciągnąć do maszyny flicka? XDD

0

@mrboom Nie po jednym z nich. Zobacz sobie mecze jacy oni są ślamazarni i jak działa tam obrona. Oni nawet tam bronić nie potrafią.

0

@PawelBarcaVeB jak oryginalne to na stronie nike są dostępne

2

Ale ich boli xD boże jeszcze flick doprowadzi do zmiany przepisów, bo kopacze nie potrafią trzymać lini xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?