Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Solcio jest taka jednostka MILION, która jest równa 1000x1000.
0
Digi Dong i Roland Makdonald nigdy nie powinni dostać opaski.
Jednemu się nie chce grać, a drugi świruje do bajernu i nie potrafi przyjąć na klatę własnych błędów.
9
Wszyscy myśleli, że Wojtuś przyjdzie łapać piłeczkę, a niestety niemiecki ciemiężyciel trzyma Wojtusia na ławce. Wojtuś robi atmosferę jak Dudek po transferze do realu.
0
Robert ma 100 G/A w 114 meczach Barcelony, gdyby nie ostatni sezon wuefisty byłoby o wiele lepiej.
Drewniak, skończony emeryt, niech idzie do MLS z Messim farmić ogórasów.
21
Szkoda tej przegranej na początku.
Mam nadzieję, że jutro Liverpool wywiezie 3 pkt.
1
BOBUŚ KRÓL!! 101 dalmatyńczyków
0
Czemu stadion gwiżdże zawsze jak baba mówi przez megafon jakieś ogłoszenie?
1
Digi Dong wchodzi to można iść spać.
1
@jaras121 oni mylą nonstop piłkarzy
0
Bobusia i Rafinie mógłby zdjąć, oni grają wszystko.
0
Jak to mówił 711, 2:0 to niebezpieczny wynik
6
Zawsze jak był spalony to ręcznik wyjmował piłkę z siatki. Wiele mówi o jego umiejętnościach.
0
Wstaw Digi Donga i można zmienić na PSG Bajern.
24
Czekam na tych, którzy będą mówić, że Suarez lepszy od Lewego.
Najlepsza 9 w historii. Wszystkie statystyki o tym świadczą.
5
Martin to ma jakieś haki na Flicka, że na niego stawia? XDDD
Flicka trochę odkleja z tą misją naprawy zawodników, niektórych nie można naprawić, bo tam nie ma co naprawiać.
Jak mamy mecze z ogórkami to powinien wystawiać kogoś do testowania a przede wszystkim Wojtusia, żeby coś poskakał.
0
Może i grają słabo jak na lige farmerów, ale za to mają sztos koszulki.
0
@strzelec223 Lepiej, żeby Jamal grał po 30 minut na mecz niż jak teraz tyrał 90.
3
Nas nie stać na jego wypłatę, chyba że do tego czasu pozbędziemy się Digi Donga z listy płac.
Nico byłby lepszy, opcja na dłużej i jest w nim duży potencjał. Salah to 2 lata i na wielbłądach będzie jeździć z Krystyna i Benzyną.
0
@kamiVeB Oglądałeś mecz? Od kogo on miał piłki dostać jak druga linia nie istniała. Idź oglądaj MLS.
0
"Dołożył największą ilość kluczowych podań (do Raphinhi i Olmo)"
Według znawców z la bambli drewniak stał, nie ruszał się i raz mu się od sęka odbiło.
0
To jest kazus Piedriego, kiedyś Digi donga. Chłop dobry jak gra, nawet messi w prime byłby niepotrzebny drużynie jakby siedział cały czas w FC Szpitalu.
2
Haaland może pobić wszystkie rekordy. Chyba, że spadnie z city do ligi farmerów za 115 zarzutów.
13
Martin to poziom ekstraklasy, ruchy jak kłoda, ale ciągle za dobry na MLS.
2
Jeszcze się okaże, że Mekambe zacznie strzelać na zawołanie i Vini odleci do piaskowych ludzików grać z Krystyną.
0
Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Bozia talen mu dała, ale rozumu już nie.
0
Co on robi? Po wuj ten rasista łapie się za twarz jak on go dotknął w ramię?
Za ta śmianie się z decyzji arbitra powinien dostać żółtą.
0
Dziś będzie kolejna bramka z karnego dla prześcieradel.
2
Niech go zamknął w szafce na pół roku, żeby nie skończył jak Fati.
Jamala nie ma kto zastąpić, niech teraz emerytowi plecy padną na 2 miesiące i kto wejdzie za niego Rekin czy Pau victor? Jesteśmy golemem na glinianych nogach, ktoś wypada i gramy jak wczoraj.
0
@addept śmiechłem xD
9
Jak mam pole kartofli i z tego pola mam rocznie 10 ton kartofli to jestem lepszym rolnikiem od kogoś kto ma 10kg białym trufli rocznie?