1

@Solcio jest taka jednostka MILION, która jest równa 1000x1000.

0

Digi Dong i Roland Makdonald nigdy nie powinni dostać opaski.
Jednemu się nie chce grać, a drugi świruje do bajernu i nie potrafi przyjąć na klatę własnych błędów.

9

Wszyscy myśleli, że Wojtuś przyjdzie łapać piłeczkę, a niestety niemiecki ciemiężyciel trzyma Wojtusia na ławce. Wojtuś robi atmosferę jak Dudek po transferze do realu.

0

Robert ma 100 G/A w 114 meczach Barcelony, gdyby nie ostatni sezon wuefisty byłoby o wiele lepiej.
Drewniak, skończony emeryt, niech idzie do MLS z Messim farmić ogórasów.

21

Szkoda tej przegranej na początku.
Mam nadzieję, że jutro Liverpool wywiezie 3 pkt.

1

BOBUŚ KRÓL!! 101 dalmatyńczyków

0

Czemu stadion gwiżdże zawsze jak baba mówi przez megafon jakieś ogłoszenie?

1

Digi Dong wchodzi to można iść spać.

1

@jaras121 oni mylą nonstop piłkarzy

0

Bobusia i Rafinie mógłby zdjąć, oni grają wszystko.

0

Jak to mówił 711, 2:0 to niebezpieczny wynik

6

Zawsze jak był spalony to ręcznik wyjmował piłkę z siatki. Wiele mówi o jego umiejętnościach.

0

Wstaw Digi Donga i można zmienić na PSG Bajern.

24

Czekam na tych, którzy będą mówić, że Suarez lepszy od Lewego.
Najlepsza 9 w historii. Wszystkie statystyki o tym świadczą.

5

Martin to ma jakieś haki na Flicka, że na niego stawia? XDDD
Flicka trochę odkleja z tą misją naprawy zawodników, niektórych nie można naprawić, bo tam nie ma co naprawiać.
Jak mamy mecze z ogórkami to powinien wystawiać kogoś do testowania a przede wszystkim Wojtusia, żeby coś poskakał.

0

Może i grają słabo jak na lige farmerów, ale za to mają sztos koszulki.

0

@strzelec223 Lepiej, żeby Jamal grał po 30 minut na mecz niż jak teraz tyrał 90.

3

Nas nie stać na jego wypłatę, chyba że do tego czasu pozbędziemy się Digi Donga z listy płac.
Nico byłby lepszy, opcja na dłużej i jest w nim duży potencjał. Salah to 2 lata i na wielbłądach będzie jeździć z Krystyna i Benzyną.

0

@kamiVeB Oglądałeś mecz? Od kogo on miał piłki dostać jak druga linia nie istniała. Idź oglądaj MLS.

0

"Dołożył największą ilość kluczowych podań (do Raphinhi i Olmo)"
Według znawców z la bambli drewniak stał, nie ruszał się i raz mu się od sęka odbiło.

0

To jest kazus Piedriego, kiedyś Digi donga. Chłop dobry jak gra, nawet messi w prime byłby niepotrzebny drużynie jakby siedział cały czas w FC Szpitalu.

2

Haaland może pobić wszystkie rekordy. Chyba, że spadnie z city do ligi farmerów za 115 zarzutów.

13

Martin to poziom ekstraklasy, ruchy jak kłoda, ale ciągle za dobry na MLS.

2

Jeszcze się okaże, że Mekambe zacznie strzelać na zawołanie i Vini odleci do piaskowych ludzików grać z Krystyną.

0

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Bozia talen mu dała, ale rozumu już nie.

0

Co on robi? Po wuj ten rasista łapie się za twarz jak on go dotknął w ramię?
Za ta śmianie się z decyzji arbitra powinien dostać żółtą.

0

Dziś będzie kolejna bramka z karnego dla prześcieradel.

2

Niech go zamknął w szafce na pół roku, żeby nie skończył jak Fati.
Jamala nie ma kto zastąpić, niech teraz emerytowi plecy padną na 2 miesiące i kto wejdzie za niego Rekin czy Pau victor? Jesteśmy golemem na glinianych nogach, ktoś wypada i gramy jak wczoraj.

0

@addept śmiechłem xD

9

Jak mam pole kartofli i z tego pola mam rocznie 10 ton kartofli to jestem lepszym rolnikiem od kogoś kto ma 10kg białym trufli rocznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?