Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W ogóle nie ma ruchu bez piłki.
0
W przerwie musi wejść jakiś bato, to wygląda to źle jak za wuefisty, nic nie klika.
0
Bez Jamal słabo, Fermin nie daje rady. FDJ do zmiany i niech wchodzi Olmo.
2
W czasie przerwie Flick zacznie krzyczeć po niemiecku i znów nastrzelają goli.
2
Nananana na na na nana ręcznik nana nanana nana ręcznik na bramceeee
3
Japienie, chłopa lekko dotknął i już szklanka pękła. Bobuś raz tak dostał aż fikołka zrobił i nic mu nie było.
1
Pewnie musieli klatkę znaleźć na której Robercikowi but wystaje xD
0
ROBERCIK!!!! od sęka a potem wykończenie.
1
Nie no wypuszczanie Cubarsiego to jest jakiś skandal, dzieciak powinien odpocząć a nie wychodzić na boisko w takim stanie.
0
Kojarzycie polską firmę robiącą koszulki piłkarskie inspirowane klubami i reprezentacjami? Nie fejki tylko własne projekty coś jak zagraniczne Comma Football “La Pulga”.
0
@Pawel13sz teraz się śmiejesz, ale jakby coś takiego się stało w klasyku i to Pieniek by miotał się w siatce to byś pierwszy alarm ogłaszał.
Frajerskie zachowanie i tyle.
10
@Sulimo Przecież mają wyjazdowy mecz do poznania. Najpierw trzeba zrobić przygotowania i wsadzić sobie race w pewne miejsce, a samemu się nie da i kolega musi pomóc.
Oni mają ważniejsze sprawy niż jacyś uchodźcy, skrzaty. Nawet nie zdajesz sobie sprawę jak trudno jest sobie wsadzić racę i potem ją wyjąć na stadionie.
0
Real to nie ma jakieś akademii, że musi ściągać 38 letniego Ramosa?
Dziwne, że tak wielki klub nie ma akademii.
1
Ważne, żeby Robercik nastrzelał gole. Złoty balon sam się nie zdobędzie.
2
Dobrze sobie radzą oldboye w farmerskich ligach. Krystyna nic nie wygrywa i Messi też.
Za to co chłop zrobił bramkarzowi powinien dostać czerwoną.
Wielki Polak niszczy drużynę zbudowaną na burgerodolarach.
Może i Miami gra słabo, ale mają ładną morską koszulkę, którą sam nabyłem.
7
Lepiej mieć więcej i móc rotować graczami niż nie mieć i grać na lewej stronie kim takim jak Gerard Martin.
Środek się wyklaruje w ciągu sezonu i w letnim okienku komuś podziękować.
0
Mekambe miał tylko 37pkt więcej od Yamala... Taki powinien być nagłówek :P
2
Mam nadzieję, że za rok zrobią przynajmniej jedną koszulkę sztos jak w tym roku czarną.
Ta koszulka z leaku żółto-fioletowa wygląda mega słabo.
Szkoda, tej umowy z Kappą, bo teraz robią sztos koszulki dla Varsailles, a wcześniej dla Venezii.
0
@maroon Krilan Mekambe, chyba nikogo takim nie sprowokowałem? To japoński piłkarz.
0
@BORO_12 lubie tam poczytać komentarze, a teraz chciałem komuś łapkę dać jedną czy drugą, nawet nic nie pisać.
2
@KrychaFCB Sam mam w domu 2 koty i dość dobrze poznałem się ze środowiskiem weterynarzy. Wszyscy mówią jednym głosem, że te wszystkie fundacje to jest skok na kasę i tam nie ma prawdziwej pomocy. Najgorsi są ci co ciągnął kasę z budżetu miasta, a jak trzeba w czymś pomóc to ich nie ma.
W ogóle kwoty, które zbierają są zazwyczaj zawyżone 5-10 krotnie. Nikt tego nie weryfikuje, nie pokazują poźniej faktur niczego.
Oba nasze koty uratowaliśmy, jedna miałą 2 miesiące i straciła oko - matka ją podrzuciła nam pod drzwi. Drugi stracił łapę, bo go psy złapały. Wszystko opłacone ze swojej kieszeni i nawet nie w 20% tyle ile oni zbierają.
Dlatego sam nigdy nie dam takim szemranym fundacjon nawet złotówki.
0
@Tasde oj tak byczku. Na co to komu?
2
Założyłem konto na pewnej stronce pewnego klubu, nawet komentarza nie napisałem, nic. Straszna dyksryminacja nowych użytkowników i fanów klubu.
Nie możesz dodawać komentarzy. Zostaniesz odbanowany za 12 lat
Z powodu naruszenia regulaminu zostałeś zablokowany i nie możesz dodawać komentarzy.
0
Śmieszne jest to, że Haaland ma niższą ocene niż Bonmati.
Niech wypuszczą wersje, tylko z kobietami i wtedy zobaczą w liczbie sprzedanych kopii i mikrotranzakcji ile osób realnie jest zainteresowane kobiecym footballem w grze.
1
Ciekawe za co wyceniają Endricka na 100mln skoro on nic takiego jeszcze nie ugrał.
Arda można jakość wyceniać, bo na euro się pokazał.
0
@krol211 zapomiałem, że on istenieje
1
W meczu z realem dał dobrą zmianę, ale wczoraj to było człapanie.
FDJ, Fati, Gerard Martín i Roque do sprzedania. Kupić kogoś na obronę i do ataku.
1
@a1a Czemu tak nie dobija mekambe, zdobywca złotej piłki czy tygrys z faweli?
8
@Ghostface jak będzie grał jeszcze 3 lata na takim poziomie to czemu nie. Ale raczej kolejny sezon to już będzie ostatni. Ewentualnie dodatkowy jako zamiennik.
0
@Muhitos zestawiam ich bo o nich piszą ludzie. Co mnie obchodzi przeszłość oni by mieli przyjść teraz a nie 10 lat temu.
Przeszłość nie gra teraz.