Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale opadająca. Ładna brama
0
Penaldo nie trafił z 3 metrów do pustej jak niezdobywca złotego balona
0
Dajcie tego Zalewskiego do nas
1
@scotti mbappe miał cały pokój w plakatach z Grosickim, a teraz chwali jakiegos ronaldo
0
Mam nadzieję, że zrobią wszystko żeby ściągnąć Haalanda za darmo, to jedyny zawodnik, który może wejść w buty Robercika.
Haaland jak będzie chciał odejść to tylko do Barcy bo nigdzie indziej nie będzie miejsca w największych klubach, chyba że pozbędą się mekambe.
1
Koleś ma w dupie czy taki Cubarsi będzie do dyspozycji za rok czy dwa, bo wtedy już tego dziada może nie być.
5
Szkoda, że nie oddał komuś karnego tak jak oddał złotą piłkę.
4
Ale on jest denerwujący. W ogóle mu się japa nie zamyka.
10
Po tym karnym u Kamila będzie pite, a potem będą nocne alkotweety.
Miło, że Vini oddał wolnego Raphini, złotą piłkę też oddał, mógł oddać też karnego.
0
@Bigallo Ferran i Frankie to podstawa, za nich można trochę dostać. Fatiego nikt oprócz arabów nie weźmie.
1
@4Fabregas4 dlatego napisałem, że skandalem było wystawienie go w ostatnim meczu. Dzieciak wyglądał jakby był użądlony przez osy. Najwidoczniej nic się nie zmieniło i w sztabie dalej są ci sami nieudolni lekarze, którzy powiedzieli Flickowi, że może grać.
6
Lewemu nie można zbyt wiele zarzucić.
Strzelił gola, a to, że my nie potrafiliśmy wyprowadzić ataku to nie można go za to winić. Flick chce, żeby był 9 to nią jest. Do tego wracał się do bronienia, coś czego nie robi np taki najlepszy napastnik na świecie Mbappe.
26
Skandalem było wpuszczenie go na ostatni mecz. A ten siwy dziad jeszcze chce chłopaka dobić. Powinien odmówić, liczy się zdrowie.
2
@sk13 jeżeli dostają podwyżkę taka, żeby się utrzymać jak dzieciaki z La masia, które są dla klubu nieodczuwalne to tak, ale nie 14mln jak koleś jest połamany.
0
Ciągle powtarzam, że kriminałem jest przedłużanie kontraktu i podwyżka pensji w czasie kontuzji. Nigdy nie wiadomo jaki wróci i lepiej odczekać 2-3 miesiące niż później latami się użerać z takim pilkarze. PRowo taki manewr działą tu i teraz, za kilka tygodni wszyscy o tym zapomną, a klub ma połamanego piłkarza na głowie przez kilka lat.
1
@Coutinho007 gdzie byly te przebłyski?
1
Gość jest skończony w poważnym footballu jeżeli nie zejdzie z pensji i nie odejdzie do jakiegoś słabszego klubu.
Nikt go za darmo nie weźmie jak on będzie chciał ciągle taką pensje. On wie, że jego kariera się skończyła i będzie siedzieć do 2027 u nas ciągnąć kasę jak FDJ, ale ten to czasami coś pogra.
4
@Comentateiro jeszcze kogut nie zapiał a tutaj już 2:0.
9
Tacy zawodnicy jak Robert są bezcenni. Niedość, że ma umiejetności to praktycznie na boisku jest niezniszczalny.
2
@Comentateiro znów strzał do pustej bramki. Zlituj się
26
Bardzo dobrze. Bobuś ma swoje lata i ma odpoczywać, gra w tym roku wszystko, a młode byki odpoczywają albo symulują kontuzje.
3
Robercik mecz ze szkocją mógłby sobie odpuścić, niech odpocznie już ma swoje lata, a gra wszystko.
0
Tak uderza się w pierś i oddadzą nam gola. Może ktoś przypomnieć kiedy ostatni raz miała miejsce taka sytuacja?
6
Vadryt. Jakoś muszą utrzymać napięcie w lidze.
1
Kamil Gala szaleje na La Bambie po przegranym meczu Barcelony
0
Trzeba jednego gola, żeby ich ożywić.
1
@Pinek5 zapomiałem, że on jest XD
0
Stary wpuszczaj Gaviego
2
Gdyby nie ten wydrukowany VAR to byłoby inaczej.
0
Nawer Rafini nie chce się dzić ruszać. Tragedia.