5

Ale opadająca. Ładna brama

0

Penaldo nie trafił z 3 metrów do pustej jak niezdobywca złotego balona

0

Dajcie tego Zalewskiego do nas

1

@scotti mbappe miał cały pokój w plakatach z Grosickim, a teraz chwali jakiegos ronaldo

0

Mam nadzieję, że zrobią wszystko żeby ściągnąć Haalanda za darmo, to jedyny zawodnik, który może wejść w buty Robercika.
Haaland jak będzie chciał odejść to tylko do Barcy bo nigdzie indziej nie będzie miejsca w największych klubach, chyba że pozbędą się mekambe.

1

Koleś ma w dupie czy taki Cubarsi będzie do dyspozycji za rok czy dwa, bo wtedy już tego dziada może nie być.

5

Szkoda, że nie oddał komuś karnego tak jak oddał złotą piłkę.

4

Ale on jest denerwujący. W ogóle mu się japa nie zamyka.

10

Po tym karnym u Kamila będzie pite, a potem będą nocne alkotweety.
Miło, że Vini oddał wolnego Raphini, złotą piłkę też oddał, mógł oddać też karnego.

0

@Bigallo Ferran i Frankie to podstawa, za nich można trochę dostać. Fatiego nikt oprócz arabów nie weźmie.

1

@4Fabregas4 dlatego napisałem, że skandalem było wystawienie go w ostatnim meczu. Dzieciak wyglądał jakby był użądlony przez osy. Najwidoczniej nic się nie zmieniło i w sztabie dalej są ci sami nieudolni lekarze, którzy powiedzieli Flickowi, że może grać.

6

Lewemu nie można zbyt wiele zarzucić.
Strzelił gola, a to, że my nie potrafiliśmy wyprowadzić ataku to nie można go za to winić. Flick chce, żeby był 9 to nią jest. Do tego wracał się do bronienia, coś czego nie robi np taki najlepszy napastnik na świecie Mbappe.

26

Skandalem było wpuszczenie go na ostatni mecz. A ten siwy dziad jeszcze chce chłopaka dobić. Powinien odmówić, liczy się zdrowie.

2

@sk13 jeżeli dostają podwyżkę taka, żeby się utrzymać jak dzieciaki z La masia, które są dla klubu nieodczuwalne to tak, ale nie 14mln jak koleś jest połamany.

0

Ciągle powtarzam, że kriminałem jest przedłużanie kontraktu i podwyżka pensji w czasie kontuzji. Nigdy nie wiadomo jaki wróci i lepiej odczekać 2-3 miesiące niż później latami się użerać z takim pilkarze. PRowo taki manewr działą tu i teraz, za kilka tygodni wszyscy o tym zapomną, a klub ma połamanego piłkarza na głowie przez kilka lat.

1

@Coutinho007 gdzie byly te przebłyski?

1

Gość jest skończony w poważnym footballu jeżeli nie zejdzie z pensji i nie odejdzie do jakiegoś słabszego klubu.
Nikt go za darmo nie weźmie jak on będzie chciał ciągle taką pensje. On wie, że jego kariera się skończyła i będzie siedzieć do 2027 u nas ciągnąć kasę jak FDJ, ale ten to czasami coś pogra.

4

@Comentateiro jeszcze kogut nie zapiał a tutaj już 2:0.

9

Tacy zawodnicy jak Robert są bezcenni. Niedość, że ma umiejetności to praktycznie na boisku jest niezniszczalny.

2

@Comentateiro znów strzał do pustej bramki. Zlituj się

26

Bardzo dobrze. Bobuś ma swoje lata i ma odpoczywać, gra w tym roku wszystko, a młode byki odpoczywają albo symulują kontuzje.

3

Robercik mecz ze szkocją mógłby sobie odpuścić, niech odpocznie już ma swoje lata, a gra wszystko.

0

Tak uderza się w pierś i oddadzą nam gola. Może ktoś przypomnieć kiedy ostatni raz miała miejsce taka sytuacja?

6

Vadryt. Jakoś muszą utrzymać napięcie w lidze.

1

Kamil Gala szaleje na La Bambie po przegranym meczu Barcelony

0

Trzeba jednego gola, żeby ich ożywić.

1

@Pinek5 zapomiałem, że on jest XD

0

Stary wpuszczaj Gaviego

2

Gdyby nie ten wydrukowany VAR to byłoby inaczej.

0

Nawer Rafini nie chce się dzić ruszać. Tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?