Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Rościć sobie złotego balona może bardziej Haaland niż Vinicius.
Haaland zdobył wszystko, do tebo był najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach, a nie jest jego winą, że urodził się gdzie urodził.
Vinicius ma lepszą reprezentacje i bierze udział w słabszych mistrzostwach, i nic tam nie zaprezentował.
7
Teraz będą szantażować każdego dziennikarza, żeby pokazał listę i czy wszystko się zgadza, a jak nie to rasista xD
3
Spokojnie młody, najpierw Bobuś.
1
@Kapitan hawk dziś tylko 92 tweety, wczoraj 99.
Jak było el.classico to tylko 36 wysrywów.
0
@Aragorn33 ale tam musi być meltdown jak to Kamila Gali.
47
Jak messi wygrywał to ronaldo był na miejscu, jak ronaldo wygrywał messi był na miejscu.
Po prostu niektórym słoma z butów będzie do końca życia wystawać.
20
Szkoda, że się wysprzęglili z tym Rodrim, chciałbym zobaczyć reakcje na żywo Viniciusa xD
Piękny to był tydzień nie zapomnę go nigdy.
20
Znów zwyciężył sport w tym tygodniu xD
10
@Culer9002 Kto by to chciał. Nas nie stać na utrzymanie tych terenów. To jest jak powiększyć podlasie 20-krotnie. Ktoś musiałby sfinansować rozwój w tamtych rejonach, a tam nic nie ma.
5
@Aragorn33 Ale ronaldo się opalił
4
Za rok top 3
Lewy
Raphinia
Jamal
0
@MichuZ44 Wtedy to by było też zabawnie, bo Viniego wystrychnęliby na dudka xD
0
A dla mnie Grosicki. Kozak co on wyprawia w ekstraklasie.
0
@Cule1234 działa odpalone xD
0
@Eto'o9 R10 jak mekambe, on lubi dziewczyny z fujarkami
5
@partymaker klasy się nie kupi. Robert w 2020 i 2021 poleciał. Haaland w 2023.
1
@Derean https://x.com/paulinarzadek też dzielnie walczy xD Jak oni nie będą razem to bóg nie istnieje
0
@adamek20151 właśnie czytam xD
7
Czekajcie co? XDDD Przecież Kamil Gala dostanie wylewu na twitterze XD
Jezu jeżeli nie dostanie balona to będzie najlepszy tydzień od dłuższego czasu XD
Upokorzenie na boisku i poza boiskiem ;)
4
Ojciec Cubarsiego wygląda jakby miał ze 25 lat.
2
Z deszczu pod rynnę xD
1
Skoro bardziej liczą się mistrzostwa to Rodri powinien wygrac, a jak się nie liczą to niech Messi odda balona Haalandowi.
1
@RobsonPL a przeciwna drużyna to powinna mieć bana, bo ich trener to Adolf Hutter z Austrii.
To jest na siłę przypierdalanie się do czegoś.
21
Polacy się obudzą jak Bobuś zawiesi trampki na kołku. Wrócimy do czasów gdzie nasi najlepsi zawodnicy tułali się po 2 bundeslidze i strzelali po 10 goli.
Oby Bobuś grał najdłużej nawet jakby miał trafić do MLS na emeryture.
48
Ja to się dziwię, że 90 minut pyskował pewien zawodnik do sędziego i nie było na to reakcji, za to Inaki raz się odezwał i dostał żółtą ;)
0
@David00 Myśle, że na VARze oni dostają informacje w czasie rzeczywistym, później to mówią liniowemu a on podnosi flagę. To jest te kilka sekund, które przebiega zawodnik. Liniowy powinien od razu dostawac na zegarku informacje tak samo jak jest z goal-line
2
Mam nadzieję, że Tebas zorganizuje konferencje prasową z Jamalem i przy wszystkich go przeprosi.
5
Gdyby to było skierowane na innym stadionie do innego zawodnika to już by była konferencja prasowa i klepanie po plecach wiecznie ciemiężonego zawodnika. Jeszcze złotą piłkę by mu dali ;)
0
@Cwaniak4 Messi i Ronaldo też. Obaj poszli za hajsem, a mogli jeszcze pograć.
0
@_RL9 za rok będzie miał niższe wynagrodzenie. Poza tym kto wejdzie w jego miejsce? Rekin? XD