11

Rościć sobie złotego balona może bardziej Haaland niż Vinicius.
Haaland zdobył wszystko, do tebo był najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach, a nie jest jego winą, że urodził się gdzie urodził.
Vinicius ma lepszą reprezentacje i bierze udział w słabszych mistrzostwach, i nic tam nie zaprezentował.

7

Teraz będą szantażować każdego dziennikarza, żeby pokazał listę i czy wszystko się zgadza, a jak nie to rasista xD

3

Spokojnie młody, najpierw Bobuś.

1

@Kapitan hawk dziś tylko 92 tweety, wczoraj 99.
Jak było el.classico to tylko 36 wysrywów.

0

@Aragorn33 ale tam musi być meltdown jak to Kamila Gali.

47

Jak messi wygrywał to ronaldo był na miejscu, jak ronaldo wygrywał messi był na miejscu.
Po prostu niektórym słoma z butów będzie do końca życia wystawać.

20

Szkoda, że się wysprzęglili z tym Rodrim, chciałbym zobaczyć reakcje na żywo Viniciusa xD
Piękny to był tydzień nie zapomnę go nigdy.

20

Znów zwyciężył sport w tym tygodniu xD

10

@Culer9002 Kto by to chciał. Nas nie stać na utrzymanie tych terenów. To jest jak powiększyć podlasie 20-krotnie. Ktoś musiałby sfinansować rozwój w tamtych rejonach, a tam nic nie ma.

5

@Aragorn33 Ale ronaldo się opalił

4

Za rok top 3
Lewy
Raphinia
Jamal

0

@MichuZ44 Wtedy to by było też zabawnie, bo Viniego wystrychnęliby na dudka xD

0

A dla mnie Grosicki. Kozak co on wyprawia w ekstraklasie.

0

@Cule1234 działa odpalone xD

0

@Eto'o9 R10 jak mekambe, on lubi dziewczyny z fujarkami

5

@partymaker klasy się nie kupi. Robert w 2020 i 2021 poleciał. Haaland w 2023.

1

@Derean https://x.com/paulinarzadek też dzielnie walczy xD Jak oni nie będą razem to bóg nie istnieje

0

@adamek20151 właśnie czytam xD

7

Czekajcie co? XDDD Przecież Kamil Gala dostanie wylewu na twitterze XD
Jezu jeżeli nie dostanie balona to będzie najlepszy tydzień od dłuższego czasu XD
Upokorzenie na boisku i poza boiskiem ;)

4

Ojciec Cubarsiego wygląda jakby miał ze 25 lat.

2

Z deszczu pod rynnę xD

1

Skoro bardziej liczą się mistrzostwa to Rodri powinien wygrac, a jak się nie liczą to niech Messi odda balona Haalandowi.

1

@RobsonPL a przeciwna drużyna to powinna mieć bana, bo ich trener to Adolf Hutter z Austrii.
To jest na siłę przypierdalanie się do czegoś.

21

Polacy się obudzą jak Bobuś zawiesi trampki na kołku. Wrócimy do czasów gdzie nasi najlepsi zawodnicy tułali się po 2 bundeslidze i strzelali po 10 goli.
Oby Bobuś grał najdłużej nawet jakby miał trafić do MLS na emeryture.

48

Ja to się dziwię, że 90 minut pyskował pewien zawodnik do sędziego i nie było na to reakcji, za to Inaki raz się odezwał i dostał żółtą ;)

0

@David00 Myśle, że na VARze oni dostają informacje w czasie rzeczywistym, później to mówią liniowemu a on podnosi flagę. To jest te kilka sekund, które przebiega zawodnik. Liniowy powinien od razu dostawac na zegarku informacje tak samo jak jest z goal-line

2

Mam nadzieję, że Tebas zorganizuje konferencje prasową z Jamalem i przy wszystkich go przeprosi.

5

Gdyby to było skierowane na innym stadionie do innego zawodnika to już by była konferencja prasowa i klepanie po plecach wiecznie ciemiężonego zawodnika. Jeszcze złotą piłkę by mu dali ;)

0

@Cwaniak4 Messi i Ronaldo też. Obaj poszli za hajsem, a mogli jeszcze pograć.

0

@_RL9 za rok będzie miał niższe wynagrodzenie. Poza tym kto wejdzie w jego miejsce? Rekin? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?